Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

skąd skołować jakieś długopisy? a mi i mojej kumpeli netia odpisała że nie wyśla... oni pewnie sprawdzają kto jest ich abonentem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee chyba netia nie sprawdza.....zreszta moze i zaczeli sprawdzac jak zostali zasypani prosbami o gadzety...kiedys przysylali wszystkim...to im napiszcie,ze Wasza obecna firma telekomunikacyjna Wam nie pasi i moze przejdziecie na Netie,ale niech Wam wysla jakies materialy informacyjne i gadzety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecei co niektóre laski to są bez rozumu,przedwczoraj podałam na forum mojego emaila bo prosiłam o przesłanie piosenki,a dziś w skrzynce rejestracja z paklanki.pl,przecież normalne że od razu skasowałam,a nie potwierdziłam,skoro to nie ja rejestrowałam tylko ktoś wziął mój adres email.Na co ten ktoś liczył podając mojego meila nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturell wszystkim, Inteligo nie... Może napiszę do mojego banku? :) No więc: yeah : była przed chwileczką pani listonoszka. przyniosła: *Brio - 2 katalogi, jeden grubszy, drugi chudszy, naklejki, reklamóweczka, breloczek :) * Naturell - Katalog, Długopisik, Notesik :) * O.b. - Tampony, Książeczka, Kalendarzyk Yeah :D:D:D i racha jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się że fajny,ale malutki notesik dostałam niedawno z Zotta,przysłali mi jeszcze długopis i bryloczek i magnesik na lodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ile sztuk tamponów OB jest w tej przesyłce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kaczulka: jaki jest adres do zotta, bo nie moge znalezc(trafilam tylko na niemiecka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nawet fajnie, że 6 sztuk, bo ja myślałam, że z 2 tamponiki poslą i fruuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzgirl
Od czwartku zaczęłam przygodę z próbkami i mnie to wciągłoooooo Dziś miałam kopertę od Zjai dobre i to na początek :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
helloo :) nie wiem czy te firmy cos wysyłają ale może warto spróbowac ( ja narazie czekam na odpowiedz ) tu są adresiki : 1. www.janssen-beauty.pl 2. www.guinot.pl 3. www.etre-belle.pl 4. www.barwa.com.pl 5. www.babor.pl 6. www.bandi.com.pl Papapaaa :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, wiecie co??:) dopiero zaczynam zabawe w te probki i caly tamten tydzien wysylalam w rozne miejsca w te wasze adresiki:) dzisiaj zadzwonil moj wujaszek z poczty i powiedzial ze musz eautkiem przyjechac bo przyszlo do mnie ok 15 paczek i listonosz nie moze tego rozniesc;d hehe mial mi przynies listonosz awizo ale sie jednak nie pojawil, a mnie skreca z ciekawosc co tam przyszlo:) mam nadzieje ze jutro dojda nastepne paczuszki zeby mial jeszcze ciezej za to ze dzis nie przyniosl mi moich paczuszek:)juz sie ni emoge doczekac;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pierwszy mój post na tym forum :) Nie należę do \"weteranów\" tego typu topików względem liczby pościków (człowiek nawet nie czuje kiedy mu się rymuje) ale od czasu do czasu postaram się cosik skrobnąć :) Pozdrowionka dla m.in. Brawurki_00, basiulki, super-nastolatki, Kleopatry 307, natualii, becauseiloveyou, kaczulki, PrincetonGIRL, AnDziaAaAa * Judki, NiCe_GiRL, papaji, Jojex, T_I_N_K_A , Izki22 , ludzkiej_istoty, monnix, avril23, ivy_queen, reszis, ata_360, magdzik, XTINY i innych, których zapomniałam dopisać... BUŹKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ze chociaż Ty o mnie pamiętałaś ;) - TVN przysłał mi grubaśny notes i długopis po tygodniu ale bez potwierdzenia - OB dostałam z Austrii a Wy skąd? a teraz ide sprawdzić skrzyneczkę,buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia2
MAGDZIK - a jak wygląda ten notes z TVN? jestem ciekawa, bo tez wysłałam do niech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest bardzo gruby (około 400 stron) w twardej granatowej oprawie i dosyć ciężki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia2
Dzięki ;) A przyszedł zwykłym listem czy poleconym? Bo mi dużo rzeczy ginie na poczcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×