Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

xzyz wiesz co ja właśnie odkryłam, że jak piszę do mojego faceta codziennie po kilka esków i opowiadam mu co sie u mnie dzieje to jest mi lepiej i czuję się tak jakbym z nim rozmawiała. Skorzystaj z jakiejś bramki internetowej. Ja w mojej mam dzienny limit chyba 10 esków i czasami juz nawet nie mam o czym pisać, ale piszę i to na prawdę zaczyna mi pomagać. Już tak strasznie nie tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam z nim kontakyu!!on ma wyłączoną kom, widocznie oddał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, to dziwne, bo o ile się orientuję to wojsko nie zabiera osobistych rzeczy. W każdym razie np mój kumpel miał ją cały czas i nawet jej nie chował. Przecież po służbie jest czas wolny i robią co chcą, a przecież to nie więzienie. Zresztą teraz to wojsko to się parodia zrobiła. Puszczają chłopaków co tydzień na przepustki. Jak mi kumpel opowiada to gdyby nie służby to by mieli jak w domu. Wiadomo, że na początku jest ciężko, bo jest się kotem, ale tak jest wszędzie. Myślę, że on też może jest troszkę zdenerwowany nową sytuacją i dlatego ma wyłączoną kom. Może się nie orientuje czy można ją mieć czy nie. Ale niedługo się spotkacie na przysiędze to wszystko ustalicie. BĘDZIE DOBRZE:) Wiem, że to się tak łatwo mówi, ale ja mam od miesiąca podobną sytuację i wiem, że początki są koszmarne, ale z czasem przywykniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniaraczek---->>dzieki ze przeczyatalas i masz racje, tu sa takie bzdurne klutne a niekture dziecie umieraja z glodu...smierc zostala w tym wierszu tak pieknie opisana... emi_troll----->>co chces od jedo postu gdzie jest wiersz, ja przyjajmniej nie wysylam jakis durnot, nie mialam na celu zasmiecania forum, ta modlitwa bardzo sie spodoba i uznalam ze warto ja pokazac innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet prawie dwa lata temu był w wojsku,,Boże jak ja płakalam,, smiało moge powiedzieć ze to były najgorsze dni w moim zyciu.On był załamany i ja też.Jak przyjezdzał to nasze spotkania były bardzo smutne takie milczące z łzami w oczach z rozpaczy że zaraz musimy znowu sie rozstać.Cały rok dla nas był bez znaczenia teraz jakby dla nas nie istniał bo nie chcemy o nim pamietać. -Pamietaj abys mu zawsze udowadniała że go nadal kochasz bo bardzo duzo wojskowych traci swoje kobiety po powrocie do domu a oni najbardziej sie tego obawiają! -postaraj sie być radosna jak przyjedzie na przepustki i nie płacz jak bedzie odjezdzał.Ja płakałam jak autobus znikał mi z pola widzenia. -w pierwszym miesiacu mozna przyjechac na widzenie po dwóch tygodniach pożnie juz co tydzień w niedziele nie jestem pewna czy też w soboty.Ja tylko raz byłam na widzeniu bo było za daleko -na początku moga mu zabrać telefon ale może go wykupić za jakis czas. -wysyłaj mu listy które zawsze moga go podnieśc na duchu -a jeszzce jedno zobaczyć jak zacznie wszystko doceniać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i sie ciesz że poszedł w lecie bo jak moj poszedł w zimie to mu skóra na dłoniach uszach pekała do krwi z przemarznięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co. Odnośnie tego wierszyka. Jest bardzo ładny i chwyta za serducho to fakt. Jednak co Wam da pisanie o tym, że my tu o linki się bijemy, a na Świecie takie tragedie jak to i tak nic nie pomoże. Jeśli w efekcie przeczytania tego wiersza, któraś by się np zapisała do jakiejś organizacji skupiającej sie na pomocy takim dzieciom to rozumiem, ale samym tylko gadaniem nieczego nie poprawicie, więc nie debatujmy o współczuciu itd, bo od tego nikomu nie pomorzemy. Podejrzewam, że po przeczytaniu każda sobie przez chwilę poduma nad tym, ale po 10min przejdzie do szukania linków. Więc nie dołujmy się, bo na Świecie dzieją sie takie tragedie, że można by zwariować gdyby tak się wszystkim przejmować. Nie jestem jakaś mało wrażliwa, bo miałam w rodzinie straszną tragedię dlatego wiem coś na ten temat. Pozdrówka i bez urazy dla \"autorki\" wierszyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę
Liebe Frau **** Ich danke für Ihre E-Mail. Sie teilen uns Ihre Adresse mit, doch leider ist es mir nicht möglich Sie zu befriedigen. Aus technischen Gründen können wir dieses Land nicht beliefern. Vielleicht kennen Sie jemanden in Deutschland oder in Frankreich, der Ihnen als Vermittler behilflich sein könnte. Wenn das der Fall sein sollte, können Sie uns gerne seine Anschrift mitteilen. Wir werden uns eine Freude daraus machen, Ihm unsere neue Angebote zukommen zu lassen. Sie werden so weiterhin unsere Produkte benutzen können. DZIEWCZYNY BARDZO WAS PROSZĘ POWIEDZCIE CO TO ZANCZY. mAMY SOBIE POMAGDAĆ A JA NIE ZANM NIEMCA, Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema :) Któraś z dziewczyn pytała skąd dostałam gadżety z Lublina :) a więc tak jak niektóre dziewczyny pisały - po prostu napisałam do Urzędu Miasta Lublina :) Pozdrawiam i całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzgirl-hej nie płacz!Gwarantuje Ci że wszystko bedzie OK a zobaczysz jak czas szybko płynie znajdz sobie jakieś zajecie które Cię pochłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mój facet był w wojsku to
tez zabrali im komórki,discmany,walkmany i inne takie rzeczy a oddali je dopiero tuzprzed przysięgaczyli jakieś 3-4 tygodnie od wejscia do wojska:-(To zależy kiedy jest przysięga.U mojego faceta była po prawie miesiącu od wejscia do koszar:-oAle po przysiedze był juz luzik;)Przepustki miał co tydzień tak więc weekend mieliśmy tylko dla siebie.Przyjeżdzął w piatek po południu a wrcał dopiero w niedziele wieczór lub nawet w poniedziałek rano z tch przepustek;)Poza tym dzwonił w tgodniu jaksiedział w jednostce.dzieki temu jakosto pzretrwałam,te jego wojsko;)Zobaczysz,szybko to zlecia a takie rozstanie dobrze robią związkowi,pozwalają za soba zatęsknići uświadomiś sobie jak bardzo sie kocha tedrugaosobę;)A jakie będzie gorace powitanie jak wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co już nie pamiętam ,bo dawno nie dostałam niczego z polskich firm. Jedynie z Dermiki, ale jeśli chodzi Tobie o potwierdzenie to nie dostałam. Jak już to od razu przysłali jak większość. Jakiś czas temu kłóciłam się z babą z Oceanica, że dostałam od nich chyba z 3 ankiety, a po próbkach ani śladu. Więc zapytałam czy je wogóle wysłali czy zbierają tylko dane osobowe z tych ankiet. To mi odpowiedziała, że nie ma mnie w archiwach i kazała odesłać kolejną ankietę. Później mnie przeprosiła, bo się okazało, że jednak faktycznie otrzymali odemnie 3 ankiety i obiecała, że wyślą próbki. To było jakieś 2 tyg temu, a próbek oczywiście nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo proszę
nooika dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r-->>wiem masz racje:)..ale ja sie wszystkim przejmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spox, że jesteś taka wrażliwa dziewczyna. Tylko właśnie jak ktoś miał podobną sytuację w rodzinie i wie jak to jest, to takie puste gadanie jest irytujące. Tylko się nie gniewaj za to \"puste gadanie\", ale nie wiedziałam jak to ująć. Pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nie dość, ze pogoda pod psem to jeszcze dostałam kataru. Można sie wkurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaa
Dostałam dziś pierwszą przesyłkę - z naturell - z royal canin Cieszę się! Ps. Czy ambasada Portugalii odpisała wam na maila i ile czekałyście na przesyłkę? Ile czekałyści na paczkę od Trefla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lski, a dostałyście już te obiecane próbki z pretty, bo ja dostałam miesiąc temu potwierdzenie i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaaa
hej dziewczynki! :) bardzo bym chciała wejść na te wcześniejsze 400 cos stron czy wiecie moze jak mam na nie wejść, jeżeli wiecie to bardzo bym prosiła podajcie mi jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która w Was dostzał już kulkę
z Lady Speed Sick i ile na nia czekała?Ja jakieś ponad 10 dni temu dostałą meila ze mi wysłali i do tej pory nic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W potwierdzeniu kobieta wręcz płaszczyła sie w przeprosinach, ze tak długo musiała czekać na odpoweidź, ale , że o mnie nie zapomnieli tylko z przyczyn od niech niezaleznych nie może podać konkretnej daty wysłania dla mnie paczuszki. Czekam już miesiąc i nic. Może się im przypomnę, ale z drugiej strony kobieta jasno napisała, ze pamieta i wysle tylko nie wie kiedy. Strasznie jestem ciekawa co przyślą, bo mają od groma próbek wszelkiego rodzaju. I mieli przysłać wszystkiego po trochu. No ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaaa
wiecie jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam tą kulkę wczoraj. Jedna do mnie nie dotarła, więc na wczorajszą czekałam ok 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Widzę smutek po rozstaniu :( Ja tez mam problem bo mój kochany wyjechał do niemiec i nie wiadomo kiedy wróci :-0 wszystko zależy od jego studiów. I jak tu myśleć o dzieciach ;) nooika ---> taką odpowiedź dostałam na maila w ktorym napisalam ze chcialabym zostac moderatorką: Witaj, Dziewczyno z Princeton, na wstępie podziękowania za chęci i kilka pytań: 1) Jak często korzystasz z sieci? 2) Jak długo jesteś na forum Kafeterii? 3) Jakie treści z kontrowersyjnych trzeba twoim zdaniem usuwać, a jakie kontrowersyjne treści można zostawiać? Proszę o przykłady. -- Pozdrawiam, M. B. odpowiedzialam na wszystkie pytania ale narazie cisza. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minkaaa
bardzo wam dziękuje (tym co mi podali link do starego forum. busiaki dla was :*:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×