Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość tico
w takim razie przepraszam :) myslalam ze sie przyda :) i tak prizee wymiata swietne to jest :) POzdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, mam pytanko czy któraś z Was pisała po gadżety do zagranicznych firm??????? I co odpisały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, zakochalam sie w piosence everything burns, anastaci i en moddy\'ego, nie wiedzcie skad ja wytrzasnac oprocz kazyy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do paierowe nożyczki:mam pytanie co do tego wirualnego dzidziusia do chodzi o te gre antykoncepcyjna czy coś ? a jak nie to jak stworzyc tego dzieciaka , bo cos sie połapac nie moge a mam ochote sie pobawic :D Dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha sorry poszłam na łatwize czytac sie nie chiało, ale już wiem musze celowo zajsc w ciaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak długo czekalyście na paczkę z Warszawy? Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka
tu nikt nie odpowiada się chamowato porobiło ostatnio tez o to pytalam i nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o chamstwo, ale dziewczyny poczytajcie troszke wstecz, bo to pytanie juz się chyba 2 razy powtórzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaa
Aja dostalamnduzo gazdzetow od re reserved!piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIECIE MOŻE JAK WYPEŁNIĆ ANKIETĘ Z DERMIKI???NIC SIE NIE CHCE ZAZNACZYĆ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda z tym reservedem , ja dostalam tylko katalog!!] priceton girl--->dziekuje ci bardzo kochana jestes!!wlasnie caly czas slucham:) i co podoba ci sie?? bo ja dostalam bzika!!:p mam do ciebie jedna wielka prosbe, ja tego osiolka nie mam, czy moglabys mi sciagnac lonely no more, roba thomasa. bo w ogole z kazyy nie idzie:( jesli to problem to nie musisz, ale bardzo cie prosze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawia --> nie ma sprawy, zaraz wrzuce w osiolka i w najblizszej przyszlosci zapodam Ci na maila :) Co do tej anastazji to całkiem całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawurka_00 i pricetongilrl--> dziewczyny bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo wam dziekue jestes kochane i bardzo uczynne i mile i w ogole wszystko co pozytywne🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼dla was kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe danke :* {kwiatek} czy coś jeszcze ci potrzebne, bo w sumie nie mam co robić a szukać nowych adresów mi się nie chce :-D pisz co ci potrzebne to co bede miała to zapodam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanko do ludzkiej istoty ja też kupiłam sobie zestawik kawy,tyle,że z filiżanką i po otwarciu w domu okazało się,że uszko pęknięte to pisać do nich czy do sklepu ( elitte- firma )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ez bym chciala dostac zaproszenie do tego grona jesli ktoras z dziewczyn bylaby tak mila i nie bedzie to nikomu przeszkadzac ?:) dzisiaj listonosz o mnie zapomnial :( A jutro jade do Kalwarii a pozniej do Wadowic do domu Papieża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laseczki 😘 Mam do was pytanie (może głupie, ale zadam :D ) co dostałyście z DuWopa ??? Bardzo mi zależy na odpowiedzi, a pamietam, że pisałyście iż dostałyście jakieś komestyki :) Z góry dzięki za odpowiedź 😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wyskakuję jak Filip z konopii ale bardzo bym chciała wiedzieć co to jest ten \"osiołek\" o którym piszecie przy kwestii ściągania muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×