Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

DO -------> Kajasnia !!!podaj ten adres z tych gadżetów oki bo nie mogę znaleźć w wyszukiwarce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Pozdrawiam cytrynke, Ja dzisiaj dostałam z Kłodzka same materiały promocyjne baze noclegów, taką małą książeczke kolorową o kłodzku i broszurki o kudowie zdrój nic szczególnego ale może w wakacje któreś się przyda pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj pustka z reszta tak jak przez caly czas . . . dostalam tylko 2 przesylki a wyslalam ponad 100 meili hehe to sie nazywa maniactwo wraz z pechem :( bu bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lola. no mam nadzieje bo ja sie biedna tak naprodukowałam ,napisalam a tu zero odezwu heh. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnista napisz do Katowic ,Poniec miasta, Andrychów- te to pewniaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbkomaniaczk
a tak w ogóle Fajnista to skąd dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola no dzieki napisze sprobuje moze tam mi sie poszczęści ,a do katowic mam jakies 60 km heh czasem tam bywam to jak nic nie przyślą to dostaną kopniaka hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KakTuss
Hej Dziewczyny! Od dawna czytam ten temat i jestem poprostu zachwycona!;) Nawet nie wiedzialam ze mozna prosic kazda firme o probki czy tam jakies gadzety:). Mam jedno pytanie....Jak zwracacie sie do firm np. po dlugopisy czy kubki? Chcialabym raz sprobowac lecz kompletnie nie wiem co napisac! Z gory dzieki! Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam 3 próbki z Ziaji hehe posypali sie jak nie wiem co i bezpłatny magazyn ze studia DR z płytą promocyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dzieczynki to znowu ja.Podam wam zaraz adres tej stronki, na której zamawiałam te karty rózańcowe, nie wyglądała na podejrzaną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz nie mam maila;/ nie pisze na tym ani strony, no poszukaj w googlach, ja wpisałam kiedyś w google urzedy miasta i po kolei do kazdego pisałam chyba tydzien mi to zajeło:D:D na kopercie pisze tylko urząd miasta Barwinek i adres bez maila i bez strony przykro mi :( A zuza chyba sie pytała czy dostaliśmy ciencze smycze ja kilka: z Warszawy, GTL i POnieca Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meryx
Kajasia - ale sciemniasz.... Ja mieszkam niedaleko Barwinka (w Dukli). Jak może pisać na koprercie Urząd Miasta Barwinek jak to jest mała wieś?????????????????? Tam mnie ma żadnego urzędu miasta, tylko sołtys, bo to malutka wioska w Bieszczadach. Dlatego żadna z Was nie może tego w googlach znaleźć, bo urząd miasta w Barwinku nie istnieje! Dziewczyno nie przeginaj... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściowa-wredny babsztyl
LadyStokrotka witaj w klubie.ja to muszę z moją tesciową-potworem-codziennie sie widziec bo nie mam narazie wyjscia.Dwa razy już mnie sprowokowała ooo ale był szum!!!Tłumaczymy sobie z narzeczonym że to psychicznie chory człowiek a gów.. nie należy ruszać bo śmierdzi.Raz na jakis czas trzeba sie pokłócic i powiedzieć sobie na wzajem co sie o sobie mysli a wtedy jest mi o wiele lzej.Masz szczęscie że masz takich fajnych rodziców.Olej ją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziesz czytalam ze mozna kupowac jakies mebelki tym zwierzakom to jest im potrzebne?? gdzie takie rzeczy mozna kupic? na tamtym topiku malo osob i nie wiem czy ktos mi odpowie ale napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wejdźcie na yahoo i tam wyszukujcie firmy kosmetyczne za granica,może cos sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziołszki. Listonosz, jak zwykle mnie olał :(. Dobra.. poczekam do poniedziałku. Słuchajcie, skąd mogę dostac mape Rzeszowa? Jest pilnie poszukiwana u mnie w rodzinie.... znalazłam stronke rzeszowa, ale tam byl tylko e - mail webmastera.. przynajmniej ja tylko taki znalazłam... A co do tych kart rózańcowych. Ja jakiś czas temu zamówiłam próbkę, ale jakoś jej nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis znow nic nie dostałam:( a teraz znikam na tydz. jutro ide na pielgrzymke trzymajcie za mnie kciuki, zeby ladna pogoda byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh jestem nowa tutaj ale na innych forach to taka juz srednia dzisiaj dostałam dwie próbki i katalog z GOSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
JAk tam poszukiwania !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
Cio taka cisza ?? Chyba wszytskie czekają na gotowe adresiki ;p hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
Napiszcie do Campina :) Może coś przyślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Czesc Dziewczyny :D:D:D Mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie :P:) przyszlam sie przywitac bo niedawno Wróciłam :D to na razie tyle pozniej napisze ile mi przyszlo zdobyczy bo tego duzo,a poki co pozdro dla starych i nowych probkomaniaczek i ide mykac czytac ofrum bo tyle tego jest :P papapa:) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KakTuss
Apropo pisania próśb do firm to się pisze,że albo się jest klientem firmy i natępnie się zachwala produkty i prosi o gadżety bo się firmę bardzo lubi( ale ogółem a nie konkretnie o kubek!czy coś oni ślą co mają......! ) - a jak firmy nie znasz to po prostu piszesz,że zbierasz gadżety bezpłatne i poproś łądnie o jakieś !!!!!!!!!!!!!!!!! tak z 4 zdanka napisz, podziękuj z góry i już ale nie piszemy tu przykłądów listów bo by każdy kopiowałi potem by 1 firma dostała takie same mejle to by nikomu nie posłali ;-) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do NOWYCH lasek
Adres Yves Rocher mejlowy-Poproście o ZIELNĄ KSIĘGĘ URODY (ich katalog)i o próbki .. ślą 4 próbki ( 3 kremu, 1 perfum) lub więcej :-) bok@yrnet.com MUSICIE załączyć wp rośbie o próbki to: e-mail : "Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail oraz przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w wiadomości e-mail dla potrzeb informowania mnie o ofercie oraz o działaniach marketingowych firmy Yves Rocher, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1999 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEWNIAK JUVENA
dostałam od nich kilka mini kremów , napisałam mejla po ANGIELSKU a przysłali mi z Polskiej siedziby,więc można chyba i po polsku pisać,oby tylko napisać przy adresie POLAND oto formularz na stronie!!!!! stad wyślijcie prośbę http://www.juvena.com/en/contact/form.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×