Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

4,Witam! Przykro nam, ale nie posiadamy darmowych gażetów UM Życze wytrałości w rozwijaniu zainteresowań i tego jakże unikalnego hobby Pozdrawiam Ref. Kultury A. Zaręba 5,Witam! Niestety nie posiadamy darmowych gadżetów Pozdrawiam A. Zareba ref. Kultury 7,Dziękujemy za zainteresowanie naszym miastem. Zapraszamy na stronę www.legionowo.pl Niestety ilość materiałów promocyjnych jest mniejsza od potrzeb. Best regards, miasto - zbyszek przybysz 8,Z uwagi na ograniczone środki finansowe w budżecie gminy na zakup gadżetów promujących miasto z przykrością informuję, że nie mamy możliwości przekazywania ich bezpłatnie. Artykuły reklamowe oraz wydawnictwa, którymi dysponujemy dostępne są podczas różnego rodzaju imprez oraz targów promocyjnych, w których miasto uczestniczy, są to m.in.: Tour Salon w Poznaniu, TT Warsaw w Warszawie, Glob w Katowicach, ITB w Berlinie, Targi Turystyczne w Paryżu. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.pila.pl, zawierającą obszerne informacje na temat miasta Piły. Mirosława Dziuba Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju ale lipaaaaaa:/ ale i tak czekam na listonosza, moze mni emilo zaskoczy:) mam taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale będziecie mieć jazdę....
TAAAAk??? A jak sprawdzisz, czyto ta sama osoba, jak bedzie miała inny nick i maila tez zmieni? Nie poznasz, i bedzie wam tam sepić Oj dziewczyny.... tak mnie naszła refleksja: Pierwsze forum wytrzymało 400 stron, drugie tylko 200, jak wasze bedzie miało chociaz 100 wątków, to wam szerze pogratuluję! Bo już tam jestem i sobie czytam heheheheheheeheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jock3r masz duzo roboty a prośby sie nie kończą:) to samo przezywałam rozsyłając zaproszenia do grona. a propo grona: jestes w nim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
wiec jeszcze raz pytam czy moge dostac zaproszenie to podam emaila ???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemankoo!! CZytam Wasze posty od niedawna... i mowiac szczerze wkręciłam się w to! Wysłałam juz mnóstwo e-mail;-P Przyjmiecie mnie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w gronie:)Do osoby,która podobno jest na nowym forum. W takim razie opisz jak tam wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
kitka_86@tlen.pl czekam na zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jok3r mialas mi wyslac :P A jeszcze jnic nie doszlo !! U mnie dzisiaj -Iwostin4 probki -Katowice:naklejka,2 mapk i folder Jok3r pamietaj o zaproszeniu : pieknaseterka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale będziecie mieć jazdę....
Proszę bardzo: Nazwa forum: "Próbki kosmetyków" Załozyciel: jok3r2 Ma niecałe 90 postów. Pisze się w tematach podzielonych na wątki, inaczej niż tu. Narazie wiekszość dziewczyn się wita i połowy nowych nicków nie znam, ale nie martw się, będe tu zdawać relację na bieżaco co sie u Was dzieje i podawac linki stamtąd tu :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ale będziecie miec jazdę
Wiesz, przestań już staraszyć i panikować, czy ty naprawdę nie masz czym sie zająć ???? Co świat się skończy? Wojny będą? Jestes niedojrzała(y) emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO PROSZĄCYCH: Dziewczyny jak tak bardzo chcecie przejśc na nowe forum to może tu się wykarzecie?? Pokażcie ze warto was zapraszać, a nie że jest nowe forum i wszystkie się pchają żeby sępić, ktoś z nas zawsze tu zagląda i gdy zauważymy że ktoś sie stara to rozważymy waszą kandydaturę :D Jak już Jok3r napisała wszystkie się zastanawiamy czy daną osobę przyjąć więc jeśli komuś zalazłyście za skórę to będzie przeciwko. Ktoś tu naisał że ma nowe adresy z których dostał gadzety ale poda jak go przyjmiemy do nowego forum, a jaka mamy pewność że tak będzie?? Pozdrawiam i pomyślcie trochę zanim zaczniecie się pchać, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Olcia ja zostaje z tobą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_1984
Dziewczyny dobra rada! Jeżeli któraś dostała próbki z Ziaja i jeszcze ich nie wypróbowała to ok. Ja dostałam 3próbki www.ziaja.pl I co się okazuje wypróbowałam balsam do ciała no był ok, dalej krem do twarzy matujący też było ok, ale krem do twarzy rewitalizujący tzn,roświetlający okropność Jak w piątek po południu go użyłam a w sobote rano jak zobaczyłam się w lustrze przeżyłam szok plama na plamie wysypka coś strasznego.Więc ja osobiście uprzedzam dziewczyny te które już dostały te próbki nie próbujcie tego kremu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie tu jakiś czas i teraz czytam, że jakieś nowe forum powstało. Mogłabym prosić o zaproszenie? Mój e-mail: anusika@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA122
danusia.1@poczta.onet.pl brałam udział w poprzednim próbki kosmetykówa teraz to o co chodzi z tym zaproszeniem na nowy.z góry bardzo dziękuje za odpowiedz, bardzo chce tam byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzan beline
Czesć! ja jestem z angli, i bardzo ciesze sie że sie was spotykam! my w angli też zbieramy free samples mamy swuj klub coś podobnego do tego forum bedzie nam bardzo miło kiedy bedziemy mogli polonczyc sily i powymieniac sie firmami pozdrawiam suzan z FSC(free samples club)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzan beline
moje kolezanki nie znajom polskiego jezyka, ja znam bo potrzebuje go do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_1984
do suzan beline witam w imieniu nowych forumowiczek i zapraszam do połączenia sił w free sample

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do suzan beline
tiaaa i myslisz ze my wrecz pozorom jestesmy bardzo inteligentne i sie nie nabierzemy to pic na wode!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzan beline
dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzan beline
jeżeli tak uwarzacie to bardzo nam przykro trudno nasz klub połaczyl sie z francuzkimi zbieraczkami próbek zegnam i zycze powodzenia w dalszym szukaniu probek szczegolnie angielskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o zaproszenie. Aha dzisiaj przyśła mi kartka z hugo bosa ale otwarta i cały zapach juz sie ulotnił. ta nasza poczta jest beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzan beline
but gdyby ktos był chetny na utrzymanie kontaktu z nami to na moj email: suzanbeline@aim.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_1984
do suzan beline ja do ciebie napisze po 15.00 Ksenia21@buziaczek.pl 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzan beline
prosimy o zaproszenie : suzanbeline@aim.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzan beline
emilka, bedzie mi niezmiernie miło mozesz takze skontaktowac sie przez ggw moj numer 8379400 aktualnie jestem dostepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzan beline
emilka jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwiedzam tamte forum heh i sie probuje oswajac :P nie kce mi sie schodzic na dol do skzrynki i neiwiem czy listmen juz byl... :P heheh barat wrobilam zeby psozedl do skrzynki :PjoŁ :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×