Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

hejka, decyzja podjęta w godzine:) TO NIE JEST MOJ PORTAL - NAWET NIE WIEDZIAŁAM ŻE JEST COŚ TAKEGO! jeszcze mnie ktos oskarży że przywłaszczyłam sobie czyjąś prace prosze mnie nie łączyć z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj papaju przeciez ja tak tylko dla zartu napisałam zreszta to przeciez nic nie znaczy ze masz taki nick i ze taka stronka istnieje:) chcialam poprostu zebys wiedziala bo jak ja zobaczyłam w gazecie to odrazu o tobie pomyslalam pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka22 => hehe wiem:) w pośiechu zapomnialam o znaczkach :D :D milo mi ze od razu o mnie pomyślałaś:) naprawde to nie byla jaks ostra reakcja, po prostu chcialam szybko sprostować i za szybklo wysłałam bez edytowania , bez znaczków :P :D :):):) 🌼dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha widze ze cos kombinujecie:P jesli chcecie abym nadal byla w Waszych szeregach to bardzo chetnie blobliczek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ejjj naprawde macie zamiar sie przeniesc? :( buuuu szkoda... wiem ze bardzo rzadko si etu udzielalam.... no fakt bo skoro nie mialam kiedy szukac adresow to i po co... ale naprawde fajnie jest czasem was sobie poczytac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajniak
bleeeeeeeeeeeeeeeee to o tym myśle :D jak w telenoweli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaju to musisz poczekac na jok3r to ona jest moderatorka nowego forum ale mysle ze nie bedzie problemu:) (kwiatek) dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka222
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a moze zabierzecie mnie ze soba? :) hmmm dobra moze niepotrzebnie pytam bo wlasciwie po co wam ja... skoro nawet mnie nikt nie pamieta pewnie ze starego forum... ale pytac nie zaszkodzi chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotk22 =. 🌼 chyba nie bedzie tak różowo... kiedys z jok3r mialysmy odmienne zdanie, miala mi cos do zarzucenia i nie wiem czy mnie przyjmie ale chcialabym :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka222
papaju myśle ze jok3r nie bedzie pamietliwa w koncu to kobieta na poziomie mam nadzieje ze sie dogadacie:) 🌼 modec dziekujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czegoś tu nie rozumiem... przeceiż to forum każdy może czytać... no chyba że ja mam jakiś wyjątkowy dostęp... :P troche nie rozumiem dlaczego mamy sie przenosić ... tam jest tak samo jak tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
widze ze wzioł sie ktos za to forum i nastanie juz totaj porzadek .Jok3r postaraj sie zeby ten temat zostal zamkniety bo i tak sie juz tutaj nic dziac nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaju nie tak samo tam tylko jak jestes zaproszona mozesz sie wypowiadac i nawet jak ktos znajdzie to forum to i tak nie bedzie mogł nic napisac bez zaproszenia od jok3r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę nawet tak zrobić, żeby było niewidoczne, a wtedy nikt nas nie znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wpadlam tylko zeby sie pozegnac... :( po prostu mimo wszelkich staran to juz nie jest to samo dla mnie zmiana forum (kolejna proba przyanjmneij) jest juz meczaca i nie wiem czy skuteczna aczkolwiek zycze Wam powodzenia :* trzymajcie sie dziolszki moje kochane :P Chcialam esczze tylko tak na koniec podziekowac WAM wszystkim za wspolprace za wszelka pomoc adresy naprawde zajefajne z was dziolszki te forum sprawilo ze poznalysmy sie nie tylko na stopie hmm... biznesowej :) hehe ale i prywatnej szkoda tylko ze jestesmy po calej Polscer tak rozniesione no cóz przepraszam dziekuje co zlego to nie ja ... Szczegolne pozdrowionka usciski dla: Nice Girl Anulap Brawurki Blanusi Ivy_quen Izy 22 lady stokrotki jok3r wielka buska dla was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wyjaśnienie, ale czegoś nie rozumiem, przecież to forum ma taką nazwe że jak bedzie chcial to ktos znajdzie i ja dlaczego moge sie wypowiadać po zarejestrowaniu - bo chyba moge????????? jak ktos niepowołany dostanie linka to co? nie bedzie mogl sie wypowidać ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to wiecie co, chyba bedzie lepiej jak zrobię niewidoczne, bo jak przypadkiem trafią tam niechciane osoby to będą mogły sobie i tak brać nasze adresy. Jednak jeśli zrobię niewidoczne to nowe osoby nie będą mogły wejść. Jak nas będzie więcej to obgadamy sprawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kto będzie chciał coś napisać będzie musiał dostać odemnie zaproszenie. Natomiast jesli ustalimy, ze forum ma być niewidoczne to wogóle nas nikt nie znajdzie chyba, że dostanie zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
noi prawidlowo tylko teraz sie jeszcze nie mieszajce konkursow w sieci i bedzie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę być na tym forum :) Dopiero dzisiaj przyjechaałam do domu i... zastałam 19 paczuszek :) a po największą ciocia poszła na pocztę - chyba ze 20 przewodnikow po Hiszpanii od polskiej ambasady :) Więc się b. cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r - dokładnie o to mi chodziło, że to forum i tak kżdy kto chce moze sobie czytac! :):): ja znikam bede wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaju to napisz cos na nowym forum jestem pod nickiem dezole :) jok3r zostawiłam Ci wiadomosc na nowym f. wszystkie fajne stałe nicki chodzcie z nami tam bedziemy miały miła atmosfere i bedziemy sie fajnie bawiły buziaki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok oficjalnie forum jest niewidoczne. I już nikt nie powołany nas nie znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok oficjalnie forum jest niewidoczne. I już nikt nie powołany nas nie znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×