Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Emilka_1984
czesc dziewczyny mam pytanie czy ktoś ma może piosenkę (płytę z tą piosenką) Virgin"Znak pokoju" ????? 🌼🌼 u mnie w skrzynecce ostatnio pustka nic narazie nie przysyłaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redds
mam pytanie co do reddsa: szukam do nich mail od jakiegoś czasu i nie mogę znaleźć :( mógłby mi ktoś podać ?? bardzo proszę!! mój mail: kote@bravo.pl albo anialuksza@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adres do redds
był już podawany na forum. Poszukaj se. No chyba że znajdą sie jacyś dobrzy ludzie i Ci go napisza jeszcze raz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
do kolekcjonerka justyna ___>>>> jaki jest email do REEDSA nie moge go nigdzie znalesc? i jak pisalas o ta bluze aja tez bym chciala bardzo dostac odezwij sie oki????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redds
ja też chciałabym maila do reddsa... a pisałaś na polski mail czy angielski?? pisałaś po polsku czy po angielsku?? kolekconerko prosze pomóż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce bluze
kurde, jak to jest z reddsem, ja dostalam od nich odpowiedz ze nie wysylaja zadnych gadzetow, koszulek bluz ani niczego innego, co wy im pisaliscie ze wam przyslali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
do blanusia1 a gdzie sa te konkursy i zkad wiesz???????? dostalas cos???? podajcie emaila , wyzej ktos pisze ze pisal do reddsa a nie ppodal maila ejjjjjjjjjjjjjjjj podaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda blanusia - kłamiesz
Redds wysyła bluzy z kapturem lub koszulki (w zależności od tego co akurat mają) ale tylko wtedy jak przychodza pojedymcze prosby. Bo jak dostaną nagle 30 maili o gadżety to nie wysyłają nic!!! mi przysłali dopiero za 3 razem (a pisałam w odstępach co miesiąc). Wiec widzicie jakie sa skutki podania maila do nich na forum - nie dostanie bluzy nikt z was...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
no to podaj tefo maila umowimy sie ze nie bedziemy pisac wszystkie naraz zreszta jak juz dostalas to mozesz podac,prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Dawno mnie tu nie było,ale mam zamiar to nadrobić :) Moje wszystkie zdobycze: -Um Zielona Góra - 2 płyty i przypinka -Dr. Oetker - kartka - do wysłania do nich :) -um Nowy sącz - mapa i informator -um Olsztyn - informatory -um Poniec - przypinka, smycz, mapa -heel - naklejka \"dziecko w samochodzie\" -um. Ostrów Mazowiecka - przypinka -um Bieruń - mapa i zestaw widokówek -katalog plecaków \"Japoł\" -um Bydgoszcz - list,że nie mogą przysłać gadżetów,bo to za drogo :] -Hipp - ulotki i zakładka -um Gostynin - informatory , mapa -um Chorzów - informatory, reklamówka, przypinka -um Żory - informator i mapa To by byo na tyle :) Buziaczki dla wszystkich czarnych :) i tych nowych :) -> kolekcjonerka_justyna - powiesz jak piszesz maile,że Ci wysyłają? :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kolekconerki
KOLEKCONERKO: prosze napisz jaki jest mail do reddsa!!!!!!! na google nie mogę znaleźć!!!! mój mail: kote@bravo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiIPKA
rżnij mnie w mokrą cipkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROSZE
Sukam adresu do RedDsa już od miesięcy!!!!!!! JEŚLI MI GO NIE DACIE TO SIE ZASTRZELE!!!! :P yyhy@wp.pl Nie musze od razu wysylac, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiissssss 🌼 pif paf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem dokładnie, ale oni maja tam jakis konkurs, wejdz na strone www.redds.pl i sobie poczytaj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy
Dziewczęta mi się zdaje , że do Reddsa nie ma bezpośrednio e-maila , tylko do Kompanii Piwowarskiej.Ale może się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapaaa
info@redds.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyyyyyy
kłamczucho to ma byc ten email ? hahaha taki to kazdy sobie moze wymyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapaaa
a to ciekawe bo ja stamtąd dostałam kufel Redd'sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na stronie jest
inny email tylko trzeba wejsc tam gdzie trzeaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy
Na forumreddsa (konkursy i inne sprawy dotyczące rozrywki pod egidą tej marki)był podany , przez jedną z forumowiczek adres : redds@redds.pl ale chyba nieaktualny albo zły , gdyż u mnie poczta wracała go z adnotacją : nie może znależć odbiorcy.Jak mówiłąm trzeba chyba pisać e-maile do kompanii piwowarskiej.Ja napisałam ale jak do tej pory zero oddźwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciapa
jak ściemniasz to rób to chociaż dobrze.... redds nie wysyła kufli tylko bluzy i koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapaaa
kur... chyba widze co u mnie stoi na półce, nie???????? koszulka stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciapa
taaaa jasne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyslalam na ten
nfo@redds.pl adres i jest zly hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety platne ale bajer
Hej! Właśnie mi przysłali testery z jakiejś nowej firmy z perfumami - są fantastyczne i wszystkie firmowane przez gwiazdy. Moje ulubione zapachy to: Sarah Connor, No Angels i M.Schumacher. Za cały zestaw zapłaciłam 100 zł, ale naprawde warto są świetne - jest ich 25 sztuk. Cuudo!! Spotkałyście się już kiedyś z tym?? Firma nazywa się LR International

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnieże zły adres
"i" ci brakło na początku adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×