Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ahhh dajcie spokoj,ktos z was zakpil a wy to rozdmuchalyscie na dwie strony i zrobilyscie debate na temmat regionow i poprwnej polszczyzny. troche wiecej opanowania.. zamiast tego podziekowalybyscie za nowy adresik - ja dziekuje przypominajko🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Papierowe_Nożyczki
A z którego śląska jesteś? pierwszego drugiego trzeciego i czwartego? Pytam bo też jestemz jednego z nich i ciekawa jestem czy nie z tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziwczynki:) Mam małe pytanko.. bo dzisiaj po raz pierwszy odwiedziłam stronke z konkursami i nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo wygranej?? Czy wy kiedyś coś wygrałyście?? Czy od razu moge przestać sie łudzić ?? pozdro4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Olivki
a co to za stronka z konkursami?? tez chce na nia wejsc :) podaj linka, plis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy
Powyższa odpowiedź odnośnie adresu BIOMARIS.Inaczej nie chce wejść.Dziwne bo wczoraj nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivka19 do razdwatrzy
Wiesz co mam pytanko czy ja na tej stronce biomaris mam wejść w kontakt i wysłać proxbe?? czy może jest jakis inny sposób?? Z góry dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy
Ja się zarejestrowałam i oprócz tego weszłamw KONTAK i napisałam prośbę o próbki icj prodóktowe.Ale czytałam ,że jedna z koleżanek podczas rejestracji w komentarzach napisała powyższa prośbe i juz dostała pozytywna odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy
Przepraszam za błąd jaki się wkradł w wtraz PRODUKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllllllllll
kolejny raz pytam czy moglby mi ktos podac jakies linki to produktow alkoholowych czy paierosów? barzdo prosze! i dostalam kolejne pozytywnego meila dostane próbki kawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy
do IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.Wpisz w przeglądarkę polmos czy browar i powinny TRobie wyskoczyć linki do stron powyższych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WTF
do tej/tego od wódy i papierosow -> co za problem wpisac sobie nazwy interesujacych cie trunkow i fajek w google??!! rece ci do d... przyrosly?? wygodna/y jestes, troche wlasnej inicjatywy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrazaj mnie i sama jesteś wiesniarą!!!! Wczesniej na tym forum też były różne stronki z konkursami.. no co w tym złego że ułatwiłam dziewczyna drogę i nie muszą szperać tylko od razu mają podaną stronke??? Wiesz co jak już chcesz kogoś obrażac to sie podpisz swoim nickiem obleśna idiotko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy
Przyznam się szczerze , że nie rozumiem ludzi, którzy ubliżają innym z samej przyjemności ubliżania.A poza tym czy to jakaś tajemnica z tymi Konkursami w sieci.Jest to forum ogólnodostępne i dla wszystkich.A co do osób urzywających sobie na innych ( niewybrednym językiem ) to myślę , że są zakompleksione i w ten jedyny, anonimowy sposób mogą rozładowywać własne frustrację i zwracać na siebie uwagę.Tylko nie tędy droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Oliwka 19
to moze podaj odpowiedzi na te pytania w oknkursie na gazeta .pl bo ja nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy
To było do Pani(a) o wdzięcznym nicku :"Olivka19 ty wieśniaro"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do CORNELIa ok juz napisalam dobrze a ty juz cos dostalas??? i czy przy rejestracji podawalas wszystkie prawdziwe dane tel? data ur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
U mnie dzisiaj tylko z Ambasady o Szwajcarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Z jakiego adresy dostałyście gadżety z Warszawki ja pisałam na dwa różne meila ponad miesiąc temu i cisza :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmY002
Hejka! Dzisiaj dostałam super rysunek. Podpisany że dla mnie z pozrowieniami i wogóle Francja Eleganja :):) Dam wam e-maila poczta@sonrisa.pl a tytuł e0-maila musi być "Zamawiam rysunek!" koniecznie. Piszecie tam że zamawiacie rysunek o jakiejśtam tematyce i wam prześlą. Dociera w ciągu tygodnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmY002
poczta@sonrisa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- UM Gorzów wielkopolski - przypinka, pocztówki, foldery - UM Kunów - przypinka, folder - UM Szczawnica - pocztówki i teczka - UM LUBAŃ - pocztówka i foldery - Katalog Bon Prix - jesień 2005 - 2 zdjęcia z autografen A.Hevitt czy jakos tak :) i Gilian Anderson to by bylo na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
za obrazek ????? po co ci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszce mam taki problem dostalam z OCEANIC ankiete na emaila i nie moge jej skopiowac zeby wypelnic,wogule nic sie nie da z poczty skopiowac jak wy wypelnialyscie ja?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×