Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Tak tak...chodzi mi o nowy temacik na tym forum. Tylko chciałam abysmy weszyły na nowy żeby pisać od 1 strony, tym bardziej, ze tak jak wspomniałaś prawie juz nie ma nikogo ze starych ników.. A co do szukania to ostatnio skupiłam się na pisaniu do firm.... Nie szukam na zagranicznych stronach bo ciężko u mnie z językami.(...niestety)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co ja sie jeszcze staram?? tak wyglada koniec. przeciez 3 strony sa zapisane z dzisiejsza data:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka
Przy temacie jest już koniec,,,dlatego właśnie chciałam się przenieść. Nie każdy chętnie wchodzi na temat, który jest już zakończony.. Jak będę siedziała na nowym temacie to przynajmniej jak ktoś mnie o coś zapyta to będę wiedziała gdzie co było - a tu? Ja np. jak tu weszłam pierwszy raz i zaraziłam się tą próbkomanią to najpierw przeleciałam wszystkie strony od pierwszej zanim coś napisałam w temacie. A większość osobników ma odwrotnie,,,nie chce im się niczego szukać, przychodzą na gotowe i jeszcze co chwile pytają gdzie co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka
zapomniałam o hasełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Dorzucam coś: Próbki (3) Head&shoulders - jest tylko opcja Deutschland do zaznaczenie ale obok miasta można wpisać Polen i przysyłają!!! http://www.head-and-shoulders.de/de_DE/index2.php ___________________________________________________ Pachnąca kartka Lacoste – opcja Polska http://www.lacoste-essential.com/ ____________________________________ Płyn do higieny intymnej http://www.sagella.de/sagella3komma5.php ______________________________________________________ próbki carefree – przysłali mi, obok miasta trzeba wpisać Polen http://www.carefree.de/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle przenosi sie to forum!! i nie ważne czy bedzie one nowe czy stare to zawsze znajdzie sie jakaś zabłakana duszyczka która sie bedzie o cos pytała... I myśle, że przenosze nie nie ma sensu a osoby ambitne na pewno sobie przejża 267 stronek bo to nie problem na poprzednim forum zaczęłam od 300 stronki a doszło do ponad 1000 i było fajnie. Też tesknie za starymi bywalczyniami takimi jak Lola czy Brawurka... no ale nic nie poradze no a tu też widze fajne osóbki:) Od jutro grubo się biore za szukanie adresików i postaram się Was zaskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominajak co to znaczy ze przy temacie jest juz koniec gdzie to pisze?? ja tego nie wiidze :) zostanmy tutaj to juz by bylo 3 forum na ten sam temat. to chyba bez sensu.. jezeli temat umiera to po co zakladac nowe forum. Myslisz ze juz nie ma stron z probkami?? ja mysle ze sa :) poza tym te nowe moze tez cos kiedys znajda. no i czasem moze ktoras ze stalych bywalczyn do nas zawita :) mi to jest obojetne gdzie bede szukac i wpisywac linki :) ale co przemawia za tym zeby otowrzyc nowe forum?? jak ktos pyta to zawsze sie znajdzie dobra i cierpliwa duszyczka ktora wytlumaczyi jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to bezsensu zakładac drugie forum o próbkach ... jak to jest lepsze bo nie tylko próbki, ale i gadżety i inne takie .. moim zdaniem wszystko w jednym jest lepsze przeciez niektorzy korzystaja i z probek i gadzetow ? to co mamy zas na osobnych forach siedziec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie je dostałam.Napisz jakie bierzesz tabsy i oni przyslą Ci takie pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie napisałam że trzeba napisac,tylko jak napiszesz to takie dostaniesz czy rózowe czy niebieskie czy zielone czy inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryyssiiaa
hej! jestem po długiej nieobecności! długo nie mialam netku:( i teraz weszłam i szukam topiku zalozonego przez Ivi i widze takie zmiany!Na tamtym forum udzielałam sie jakiś czas jako "hejka" lub wpisywalm żadek literek np.aaaaaaaaaaaaa , chcialabym dostac sie do tego zamknietego forum na poratlu gazeta.pl! Tylko nie bardzo wiem jak! Jak by mi ktos wytłumaczył byłabym wdzięczna! A co do tego forum to troszke kultury (oczywiście nie jest to skierowane do wszystkich) nie rozumiem tych bezsensownych kłótni! Zamist szukać ciekawych adresów to wy tylko się kłócicie bo tak łatwiej! Zwalic cos na kogos a nie na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mmaarryyssiiaa
dzieki za moralizowanie. a zeby sie dostac na forum gazety najpierw musisz sie wykazac tu, bo inaczej te zołzy z prywatnego forum dla VIPow cie nie przyjma... taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryyssiiaa
no to luz! a może jaeli jeszcze ktoś ze mna by sie wykazał na tym forum to wogóle nie trzeba się przenosic na to drugie! Ja powiem żę wysłałam okolo 100 meili z czego na 5 odpowiedzieli mi pozytywnie oczywiscie ocenic, ziaja, Kolastyna, iwostin (juz raz od nich dostalam 5 probek) i eris (ostanio dostalam pilling do ciala 75 ml i dwie probki balsamu ujedrniajacego biust), dostane tez probki kawy! No znaczy napisali ze dostane ale czy dostane?! Wysylalm meile do roznych firm a także do znanych artystów polskich może coś dostane! Choć z nich jeszcze nikt nie odpisał! Ja szukam polskich adresów bo z językiem u mnie kiepsko:( Jak coś dostane to dam znac gdzie pisać a jak coś znajde to wkleje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wpiszemy w googlach free samle cosmetics i powybieramy te najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowalam dzis cos w aptece, ladnie sie usmiechnelam i zapytalam o jakies probki :) dostalam 3 saszetki kremikow z Dermedic, 1 z Eris i 2 miniaturowe tubki kremu i dezodorantu w kremie z SVR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jedyna pociecha dzis z tych probek z apteki, bo listman mi nic nie przyniosl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie dostaalam tylko pozytywne odp od DERMIKA , Oceanic , Iwostin i royal ale jeszce nic nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. mam wielka prosbe. staram sie odnalezc linka do bezplatnej \"wyprawki dla przedszkolaka\". gdzies na tym forum byl podany.szukam caly czas, niestety nie moge go odnalezc. jesli przeczyta to ta dziewczyna ktora go wpisala (badz jakas inna) prosze podajcie mi go. to byla polska firma. jakas akcja promocyjna czy cos. dzieki z gory i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryyssia
hej! no to super tu sie wykarzemy ja mam kolejne poztywne! od sztabu wyborczego cimoszewicza ( nie pamietam adresu ale jak sie wpisze w gogle kandydaci na prezydenta RP to wyskacza stronki, napisalam do kazdego sztabu i dopiero on odpisal; aha nie pisalam tylko do samobrony). Kolejny pozytywny byl od tych rysunków na stronce poprzedniej! Kolejny potywny od wytwórni Kayax! ale tylko plakat zespołu Zakopower! Wejdzie na ich stronke i piszcie to może coś dostaniecie! Z PiS-u nic nie dostane:( A więc ja już powoli sie wykazuje niech jeszcze ktoś do mnie dołączy to nie będziemy musieli się nigdzie przenosić! A wie ktoś jak jest wogółe na tym zamknieym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×