Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

hej! wlasnie podaj na forum ! jesli mamy je ozywic to podaj i bedzie lepsze niz to zamkniete! puki co ja jutro biore sie do szukania a w skrzynce meilowej pusto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysio mysio
ja w gadzetach dostałam kaloryfer, suszarke, telefon kom, posciel i takie drobnostki jak szklanki breloczki , koszulki bizuterie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pysio
jasne a ja dostałam dom z basenem,pralke,komputer i takie tam rozne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysio mysio
jak ktos wymysla to ja tez moge puknijcie sie w głowe ze ktos da butelki dla dziecka plecaki i kosmetyki z Sephory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle by ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahaha
dobre!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle by ...
pysio mysio czy jak ci tam leci ..............jeśli zazdrość ci tyłeczek ściska to nie mój problemik ....wybacz .. jak byś ruszył tyłek i pochodził lub pochodziła sobie troszke po sklepach i hurtowniach to też byś dostał / dostała jakieś drobiazgi ja się ciesze z tego co mam a i jeszcze jedno trzeba mieć układy z dostawcami i być np stałym klijentem w danym sklepie ...to tyle i nie denerwój się tak bo butelka była materiałem promocyjnym poszłam spytałam co trzeba kupić zeby dostać a pan powiedział nic dam pani bo widze że pani ma brzuszek to się przyda i tylko tyle zaprosił mnie jeszcze na zkupy po porodzie i objecał znizke na produkty to tyle na dziś dobranoc.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
z ta strona /dontlookhere.webpark.pl/ przeciez tam nic nie ma chyba ze mi sie nie pokazalo bo z lewej strony mam biale pole a tak to tylko jakis tekst a gdzie probki/./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pisze
tylko do polskich firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam, że podam wam adresiki, kulde, ale nie wiem czy jest tu cos nowego?? Jeśli nie to plis nie wyzywajcie mnie ja tez sie staram.... eveline@eveline.com.pl fitomed@fitomed.pl pollena@pollenaewa.com.pl biuro@bandi.com.pl office@hean.pl norel@norel.pl soraya@soraya.com.pl evera@evera.pl marketing@oceanic.com.pl info@jabushe.pl bielenda@bielenda.com.pl info@annalotan.pl dax@dax.com.pl dmk@i-f.com.pl dermika@dermika.com.pl biuro@floslek.com.pl bella.marketing@tzmo.com.pl serwis@eris.pl mydla@mydla.pl if@i-f.com.pl ziaja@ziaja.com.pl pulanna@pulanna.com.pl efektima@efektima.pl smooth@smooth.pl jadwiga-jk@wp.pl marketing@miraculum.com.pl amichon@loccitane.com.pl thalgo@thalgo.com.pl office@farouk.pl celia@it.com.pl idea25@idea25.com.pl biuro@pierrerene.pl marketing@svr.pl biuro@farmona.com.pl kolastyna@kolastyna.com.pl marketing@barwa.com.pl info@janssen-beauty.pl mcr@kosmetyka.pl biuro@lakshmi.pl kontakt@dr-scheller-cosmetics.pl mincer-mona-liza@kosmetyka.com kontakt@emolienty.pl http://cleanandclear.com/contact/index.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do byle by ...
Ja Ci wierzę,że dostałaś tyle rzeczy i takiej wartości. Jak się to robi z wdziękiem to się otrzymuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olivka19
kazdy to juz zna!!!! BYlo to kopiowane chyba z 50 razy ! to sie wysililas hahaha boshe miej litosc dlatych ulomnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałaby dusza do raju...
Olivka chyba chce sie dostać na nowe forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce sie nigdzie dostać mi tu dobrze!! Ale wy jestescie i wam coś podawać i na pewno wszystko sie nie powturzyło!!! i nie kopiowałam tego tylko zbierałam..... Dobra już sie nie bede udzielała na tym forum bede cicha obserwatorką i tak tu takich pełno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieś
Oli nie obrazaj sie, ale faktycznie ta lista juz sie przewijala nie wiem ile razy. w nalog probkomanii wpadlam kilka tygodni temu, ale ta liste widzialam juz co najmniej 7 razy na wszystkich forach (dot. probek) jakie zwiedzilam pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Olivki
Olivka-jeżeli chcesz pomóc to szukaj adresów różnych firm.Poprosimy je o gadżety.Adresy firm kosmetycznych były już podawane wiele razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka
Słuchajcie dziewczyny! Jest taka firma "INFOFIRMA" ostatnio napisałam do siedziby tej firmy o gadżety i dziś odpisali mi, że mam napisac do tej firmy jeszcze raz tylko tym razem gdzieś do mojego okręgu (...czyli w moim przypadku Katowice) i dostanę gadżety, ulotki reklamowe a nawet więcej!!!. Poszukajcie sobie w google Infofirma, szukajcie swoich okręgów i piszcie do nich!!! Ten adres do którego pisałam to: biuro@infofirma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryyssiia
hej! ja mam kolejny pozytywny z erisa! choć juz raz dostałam od nich! ale może uda się jeszcze raz! teraz ide sprzątac a później spisuje wszystkie firmy z opakowań i będę pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, wkurzajace jest, ze niektore osoby dostaja po kilka razy probki z tych samych firm, a inni musza sie obejsc smakiem. ja np od eris dostalam tydzien temu negatywa, a inne firmy kosmetyczne nawet nie raczyly odpisac (chocby nawet odmownie) :( no i jak mam nie twierdzic, ze mam pecha?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Umer! no niestety to tylko kwestia szczescia, ktos tu nie dawno podał meila do firmy netra poniwaz dstal od nich pozytywną! Ja przed chwilą dostałam negatywną na tym to polega nie wierze ze sa firmy ktore wysylaja wszystkim bez wyjątku! A więc głowa do góry! Na pewno się uda! A ja pragne odnowic to forum tknąć w nie nowego ducha przeceiz nie jest nam potrzebne zadne forum zamkniete! A więc kobietki do roboty! Aha i prosze bez kłotni!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde
wiecie co, i tak od teraz bedziemy miec mniejsze szanse na probki i gadzety, bo jakas babka z konkursow w sieci postanowila sie pochwalic w gazecie (zdaje sie w super expresie) swoim hobby :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde
twoj optymizm mnie poraza ;) a przy okazji, czy wie ktos gdzie mozna dostac pad pod mysz (najlepiej gdzies z Polski, bo juz wysylalem za granice i zero odzewu)?? musze wymieniac podkladki srednio co 4-6 miesiecy (to od nalogowego grania ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysio pysio
cóż za kretynki i naiwniary tu przesiaduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mysio pysio
a ty skad?? z konkursow w sieci czy stara forumowiczka stad?? czy poprostu siedzisz w domu, nudzisz sie i wypisujesz obelgi pod adresem innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kurde
od tej 'baby' jak to określiłeś, wszystko sie zaczelo-cale gadzetomaniactwo. Nie znasz sie to nie wypisuj glupot. A szanse na gadzet i tak sa juz malewiekszosc dobrych i sprawdzonych adresow zostala juz podana na forum-firmy si zbuntowaly i nie sla. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde
ja tez tam gram, ale mam dopiero nieco ponad 2 "ojro" ;) takze jeszcze sobie poczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×