Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

No właśnie nie przypomianam sobie, żebym wysyłała do polskiego dystrybutora l\'oreal jakiegokolwiek maila (a paczuszka z Polski przyszła), ale napewno wypełniałam ankiete na jednej z angielskojęzycznych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
a ja dzis dostałam: - noteski wyrywany i ulotki z marinex www.marinex.com.pl marinex@marinex.com.pl -i książeczke o alergii www.cetalergin.pl - katalog bon prix a dzisiejdsze poszukiwania bezowocne:( tu maryska cos mi sie stalo z haslem i dlatego tak napisalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos pytal o Hugo Boss Deep Red a wiec na ponizszej stronie mozna zamowic wszystkie kartki zapachowe Hugo. Wybieramy buteleke kotra nas intersuje, nastepnie klikamy w \"Testen sie den Duft\", pozniej weiter i wypelniamy formularz. Mozna wyprobowac wszystkie zapachy :) http://www.hugofragrances.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIAŁAM UŚWIADOMIĆ ŻE JUZ NIE WARTO PISAĆ DO URZĘDÓW MIAST W POLSCE (PRZYNAJMNIEJ JA TAK SĄDZĘ) NAPISAŁAM CHYBA DO WSZYSTKICH MIAST I ZDECYDOWANA WIEKSZOŚC OPRÓCZ WARSZAWY , ŁODZI, CZĘSTOCHOWY NAPISAŁA ŻE GADŻETÓW JUŻ NIE MA :( I CO JA TERAZ ZROBIĘ???? FAK FAK FAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos
wysylal do LOREAL PARIS??? oprocz tych co tu pisaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze mały falstart. Cześć Wam. Jak tam dzisiejsze łowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos
probowal do LOREAL PARIS>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co odświeżać
Napisz coś konkretnego a nie odśwież i to jeszcze z błędem.Kto ma coś do powiedzenia to tu wchodzi i tyle.Podałe(a)ś już jakiś link? Miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy
I will be out of the office starting 2005-09-14 and will not return > until

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do- co to znaczy: \"nie bedzie mnie w biurze poczawszy od 14 wrzesnia i nie wroce az do\" pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marzenkaatb nie zgodze sie z Toba ze nie opłaca sie pisac do polskich miast ... ja pisałam jakis czas temu i dostała duzo róznych rzeczy ... jesli o to chodzi ze teraz masz odmowy to mowie Ci dlaczego bo konczy sie rok obrotowy i poprostu skonczyl sie juz budzet przeznaczony na promocje miast ... dlatego radzilabym sprobowac tak na poczatku roku ok. lutego marca - gdzie budzet bedzie juz ustalony na nowy rok .. a od czestochowy dostalam maila ze mam se przyjechac po gadzety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do typhoon
wiec jezeli tak napisal tzn ze mi odpisze jak wroci czy mam napisac jeszcze raz jak wroci to samo???? a nawet nieweim do kogo ja piosalam bo dostalam z onnego emaila odp , jak moge sprawdzic do kogo pisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem tu nowa, lecz czytam wasze wypowiedzi :) Podawajcie więcej stron :) Ja również podam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×