Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość jak mozna dostac
kuleczke lady speed STICK ktos wczesniej pisal ze dostal ale jaik ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
Do "karmy" dzięki za adres:), być może już tam napisałam, zobaczymy:), a jęsli chodzi o adres pawel@kuchniapupila.pl to ta firma wysyła darmowe próbki tylko p rzy 1 zamówieniu, tak poprostu ich otrzymać nie można:(, biedni ludzie pracują nawet w niedzielę, wczoraj wysłałam emaila z pytaniem, a dzisiaj już dostałam odpowiedź o 11.14 nawet się nie spodziewałam takiej szybkiej reakcji:). 🌼 Ps.: Ja również szuam dalej jakiś nowych adresików dotyczących głównie karm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
Tak ktoś pisał, że dostał kulkę ladyspeedstick, ale ja już nie pamiętam z jakiej to stronki, niestety się nie załapałam do testowania, a moja siostra tak:), mówi, że jest świetna, też taką sobie kupi bo się opłaca:) 🌼 Czy ten ktoś kto ciągle pyta o kuleczkę może tesh poszukać stron z karmą?:D Może tam wysyłają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełny produkt Neutrogena: http://www.luckypromo.com/neutrogena2/ Próbki Coty: http://sampollnet.coty.com/Scentstrip/ViewSamples.aspx próbka perfum Celine Dion: http://sampollnet.coty.com/celine/celinedionfreesample.html próbki Jovan: http://sampollnet.coty.com/jovanwhitemusk/jovanfreesample2004.html jak dostaniecie to napiszcie!!! ja narazie nie wypelniam bo nie weim co ijak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! Jak dawno mnhie tutaj nie było =/ Mam cholernie duzo nauki w nowej szkole i nawet nie mam czasu na forum. A poza tym to hcyba juz mi sie skonczyla ta mania. Przez tydzien nic nie dostalam =/ Pozdrawiam Was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi prizee
HEJA! Dzisiaj dostałam kolejną nagrodę z Prizee - małe radyko - tera chodze i słucham muzy Heh A to małe ino dla tych którą chcą się wciągnąć w nasze gierki: Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=ciepeche i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: ciepeche Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! POZDRO DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrwa przestańcie kopiować jeden tekst o prizee (tyczy się do ciepeche) jestes na tyle tępa że myślisz że ktoś się na to złapie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu radyjko
Nie będziemy Cię wpisywać jako osoby polecającej.Wybij sobie to z głowy? I widzę,że z radyjek to już możesz sobie zrobić stereo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stereo to za mało ona może już dyskoteke założyć jakby te radyjka skleciła w całośc to by miała stół mikserski dla dj-a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe prizeeee
jasne :P radyjko juz chyba 5 z kolei w tym temacie z forum, i ciagle z nim chodzisz hihi nie bola cie nogi?? daj juz sobie na luz albo znajdz sobie inny temat do reklamy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elodii
He he fajnie tak dostawać próbki za darmoche :D tylko szczerze nie mam pojecia co w takim mailu napisać żeby nie wyjść na głupią :D jakby mi któraś z Was mogła na maila wrzucić przykładzik to ja go oczywiście stuninguje :D i też moze coś ciekawego znajdę to się z Wami podziele info :D posssdro ALOHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka
Siemanko!! Długo mnie nie było ale wrzuce wam kilka adresików do firm produkujących karme dla zwierzaków bo niektóre się o to pytały: info@karus.com.pl –t karmy dla zwierząt Karus info@zwierzaczek.com.pl – karma dla zwierząt Szczeniaczek dogmax@petworld.itl.pl – karmy dla zwierząt Dogmax bono@bono-polska.pl – karmy dla zwierząt Bono info@e-bosch.pl – karmy dla zwierząt Bosch lamel@winkhaus.com.pl – karmy dla zwierząt Acana mariusz.bednarek@ben.net.pl – karmy dla zwierząt Ben info@royal-canin.pl – karmy dla zwierząt Rogal Canin info@animal.com.pl – karmy dla zwierząt Natura Nuggets stopa@stopa.com.pl – firma Stopa No i podam wam teraz wszystkie meile na które pisałam o gadżety i próbki...Wszystkie na 100% sprawdzone (od tych firm dostałam paczki w ubiegłym tygodniu) Dlatego piszcie!! konwar@konwar.com.pl – producent czapek Konwar (wysyłają) kepi@kepi.pl – producent czapek Kepi (wysyłają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka
Przez przypadek dałam wyślij.. Oto reszta: motocykl@motocykl.net.pl – producent odzieży motocyklowej Metro (wysyłają) speakers@dexon.pl – sklep internetowy Dexon (wysyłają) centrum@konsmetal.com – centrum zabezpieczeń Konsmetal (wysyłają) biuro@serikon.com.pl – drukarnia Serikon (wysyłają) dw@drukarnia-svd.com.pl – drukarnia Księży Werbistów (wysyłają) info@ankar.pl – producent reklam Ankar (wysyłają) iwostin@iwostin.pl – kosmetyki firmy Iwostin (wysyłają) info@sunsetlifestyle.pl – kosmetyki firmy Biomaris (wysyłają) biuro@poie.com.pl – pracownia obuwia Poie (wysłają) konrad@konrad-bielizna.com.pl – producent bielizny Konrad (wysyłają) Mam nadzieję że też coś dostaniecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
hej laseczki zaczynamy nowy tydzien ciekawe co bedzie nowego! ja juz wyczekauje listonosza! nie wiem dlaczego nie moge wpisac hasla do mojego nicka mmaarryysskkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle by ...
a ja napisałam do firmy farmacełtycznej takiej co produkuje i rozsyła leki i dostałam 20 długopisów i pełno najrózniejszych notesików normalnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do byle by....
Fajna ta twoja firma FARMACEŁTYCZNA:) Lepiej napisz do PWN może Ci charytatywnie jakiś słownik poprawnej polszczyzny przyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllllllllll
byle by ... a ja napisałam do firmy farmacełtycznej takiej co produkuje i rozsyła leki i dostałam 20 długopisów i pełno najrózniejszych notesików normalnie super tak tak a mozesz padac nazwe tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przypominajka
a co dostalas od tej firmy z bielizna ???? i czy z firm z jedzeniem dla psow przyslalala ci kazda firma??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pomoze
fusk juz 5 raz dostalam od DErmiki odp ze nie dostali mojej ankiety a wyslalam ja1!! nie wiem czemu! wypelnilam normanlie tzn wykasowalam to co nie pasowalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia end kinia
Przypominajka dzięki Ci wielkie, że wkleiłaś tutaj te emaile:), przydadzą mi się bardzo, może chociaż jedna firme mi coś przyśle:), z tych co dałaś to znam tylko royal canin, a tak poza tym to wszystkie nowe dla mnie:D. Dzięki Ci jeszcze raz bardzo, bardzo:) Dla Ciebie 🌼 Pozdróffffka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Dzisiaj u mnie w skrzyneczce znalazłam 2 przesyłki 1. Piękne przewodniki od ambasady Portugalii 2. Breloczek do kluczy od LEGO Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×