Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

z tego co pamietam to um Szczawnica um Kostrzyn woj malopolskie probki ; ziaja mincer yver rocher iwostin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A ja dzisiaj dostałam samochodową mape polski www.k2.com.pl pod tym adresem można zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dziwne ze mi wyslali? nie wiem poprostu dostalam i koniec aha przez przypadek napisalam do nich drugi raz i napisali ze sie skonczyly wiec moze sie zalapalam a zreszta co ja sie bede tlumaczyc! dostalam wiec sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysl co chcesz a tak przy okazji to po co mialabym, klamac? ledwo tu weszlam i juz klamie tak? nawet by mi sie pisac nie chcialo.... [no koment]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWIATY
ŁUKÓW DZIEKI POLKOWICE DZIEKI WOJEWODZTWO POMORSKIE DZIEEEKI TE MIEJSCA POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A POZATYM
K2 DZIEKI WWW. CDW .PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilką odebrałam trzy paczuszki: palsa@idea.net.pl – materiały introligatorskie Palsa (tekturkowe srebrne pudełeczko na wizytówki, naklejkę, teczkę, ładny różowy notes z kalendarzykiem) ic.dyzurny@prz.mofnet.gov.pl – izba celna w Przemyślu (same ulotki) http://bellvit.com.pl/osc2/contact_us.php?osCsid=6de09ed71c16a9e2d440d7323d57cf27 - ubranka niemowlęce Firma Bellvit (dwie naklejki na auto "extra klasa dla bobasa")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie TOPTI
Taką odpowiedź od nich dostałam.Nie omieszkałam jeszcze raz zaśmiecić im skrzynki pisząc co myślę o tym( grzecznie ale dosadnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 747
ehh Miły Pan z interii wysłał mi pozytywną wiadomość dotyczącą bezpłatnych gadżetów :) napisał że jak tlyko dostaną gadżeciki to mi wyślą :) jupii ciesze sie :) tak apropos dla tych które jeszcze nie napisały to piszcie : dzialobslugiklienta@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie TOPTI
Tu jest ta odpowiedź: JEST PANI JUZ DZISIAJ TRZECIA Z TYM SAMYM ZAPYTANIEM. JESTESMY FIRMA HANDLOWA A NIE INSTYTUCJA REKLAMOWA. PROSZE NIE ZASMIECAC SKRZYNKI PODOBNYMI WIADOMOSCIAMI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tą interią to ŚCIEMA
to jest prywatne konto-nie dajcie się nabrać jakiejś idiotce! A jak jesteś taka mądra Paula to podaj stronę na której znalazłaś tego maila. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ_PÓŹNIEJ PODA WASZE DANE NA FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interiaaa
fakt-patrzyłam na Interii i nie ma takiego adresu nigdzie. Jak chcesz szukać naiwnych to nie tutaj PAULA OSZUSTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie TOPTI
A napisałam do nich tak: Szanowni Państwo! Na grzeczne zapytanie otrzymałam niegrzeczną odpowiedź.Specjalistą od marketingu Pan ,Pani nie jest. Możecie być Państwo pewni,że herbatki przez Was sprowadzanej nie kupię i znajomym również odradzę. Myślę,że dobrym sposobem będzie napisanie o tym na jakimś forum. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO llllllllllll: ja też dostałam próbki z Yves Rocher - i to też dosyć sporo ich było! W mailu napisałam że jestem ich klientką (bo tak jest!) i że chciałabym dostać próbki, aby przed zakupem móc dopasowac produkty do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie TOPTI
A taką odpowiedź otrzymałam: Odpowiedz byla na miare problemu, ktory sie pojawil. Jak chce pani darmowe gadzety to prosze sie udac na dowolny piknik a nie wysylac spam na skrzynki firm handlowych! Jesli nadal bedzie wysylac wiadomosci, pani adres e-mail zostanie dodany do list spamerskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowcie ze to sciema z ta interia??????????????? ja tez pisalam do nich i tez napisali ze przysla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to sciema
to sprawa dla prokuratora o wyłudzenie danych osobowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam do INTERI jeszcze raz zeby to sprawdzili i zrobili cos z tym jezeli to jakisz oszust , poczekamy na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to sciema
interia na pewno sprawdzi kto sie pod nich podszywa. Chyba niedługo dostaniesz 100 listów o głównej wygranej 50000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×