Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Hej ja tez dzis dostalam mape Polski z K2, narzeczony sie ucieszyl :)) a tak to pustki, hmm ja nie wysylalam za duzo maili to chyba dlatego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mi powie co to znaczy?: Please tell us where to ship your Apple® iPod® nano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAAAAAAAAA
Pytają gdzie to kupiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAAAAAAAAA
Nie to znaczy cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dokladnie to pytaja gdzie dostarczyc tego iPoda. podaj im adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ...
Hmm. Tak naprawdę to nie bawię się w tą ,, próbkomanię" W sumie wysłałam może z 5 próśb, z czego dostałam tylko: -Próbki Ziaji (ale bardzo malutko: żel pod prysznic i krem do rąk) -Próbki zaproszeń slubnych (adres był podawany na forum kiedyś) -No i pozytywnie odpowiedzieli mi z Dax Cosmetic Wiec narazie czekam i zobaczymy;) to moje dotychczasowe zdobycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ...
A.... Bym zapomniała. No i jeszcze pozytywnie odpowiedzieli mi z Poie (czy jakoś tak - w kazdym razie buty) ale chcieli kopertę zwrotną wiec zrezygnowałam) A.....możecie pisac do Winiar( ale chcą Formularz, I ok 30 kodów kreskowych itp) wiec według mnie sie nie opłaca, chyba ze ktoś kupuje bardzo duzo produktów ich firmy. Moja znajoma, gdy wysłała im te kody, dostawała: kostki rosołowe, zupki (gorący kubek) itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jesteście niesamowite. Ja po raz pierwszy spotkałam się z próbko i gadżeto-manią na taką skalę. Jestem pełna podziwu i gratuluję zdobyczy!!! A ps. Piszecie poprostu prośbę o próbki lub gadżet i już? Pozdrawiam i owocnej pracy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do twista dodają cień do powiek, lub inne niespodzianki do wyboru, a do bravo girl basek brokatowy.... Ale twista można sobie kupić bez żadnego prezentu, i tylko za 1,50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listonoszka załamana hehe Dzisiaj dostałam : 1. Paczka z ambasady Niemiec 2. Mapa stanu Indiana 3. Przewodniki i cenniki z Nowej Zelandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thank you for your request. We are happy to send you some samples. You should receive them in 12 weeks. co to znaczy ze dostane cos w przeciagu roku??????????????????????????????? gdzie mozna dostac smycze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
raczej nie w przeciągu roku,ale w przeciągu 12 tygodni :P tak mi sie zdaje. A smycze wiem,że można zdobyć od jakiś miast,pare stron wcześniej ktoś wypisał jakie dostał gadżety od nich dostał. Ruszam na szukanie nowych adresów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ktoeey adres topti
na ktory adres topti robi sie te zarciki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak 12 tygodni :P ale o smyczach juz dawno nie bylo ja przeczytalam wszystkie strony i jak chcialam to juz nie dopisywali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo?????????????/ a co przysylaja z Ziololeka?????? jakies probki? ja wczoraj dostaalam katalog ksiazek Zielona sowa + naklejki, zakładki , ulotki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
achaaa.... Niestetyjak narazie dzisiaj nie było u mnie listonosza :( ale mam nadzieję,że przyjdzie w poniedziałek z górą paczek :P hehehe Idę dalej szukać różnych adresów, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
Ja jeszce jestem ! Niestety nie wiem co przysyłają z Ziołoleku. Pisałam do nich,ale jak narazie mi nie odpowiedzieli. Ps: Przed chwilą sprawdziłam pocztę i przyszła pozytywna odpowiedź z kawa@twojdzien.pl , że przyślą próbki kawy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
Ja jeszce jestem ! Niestety nie wiem co przysyłają z Ziołoleku. Pisałam do nich,ale jak narazie mi nie odpowiedzieli. Ps: Przed chwilą sprawdziłam pocztę i przyszła pozytywna odpowiedź z kawa@twojdzien.pl , że przyślą próbki kawy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
Oj sorka 2 razy wysłałam to samo. Nie wiecie może czy warto pisać do takich firm jak: Panasonic,Sony,Samsung itp. ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem... Nie pisałam do Nich! Wiem tylko, ze Philips nie wysyła;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×