Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

dobra ide spac wlasnie napisalam maila do faktow moze cos z tego bedzie DOBRANOC DZIEWCZYNKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonduelle przysyłało kiedyś kolorowanki . A na www.leczsiezdrowo .pl była ankieta i można było poprosić o kolorowanki i naklejkę na auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecz się zdrowo-najpierw trzeba wejść na Rozrywka, a potem ankieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na mnie to chyba wszyscy się poobrażali dziś nic nie dostałam a wysyłam tyyyyyyyyle meili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa20
sposób na inwalidkę !!!!!!!!!!?????????????? wy jesteście chore umysłowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa20 z tego co widać - niektórzy nie potrafią zrozumieć, że korzystając z tego \"sposobu\" pokazują jak bardzo są ograniczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Informatykę mam! TRzymajcie kciuki bo do 14 jestem w sql. Wieczorkiem wpadne na forum . Papapa Ciekawe czy dziś też listonosz poprosi o linki stron:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie,bardzo dawno tutaj nie zagladałam,gdyż mój syn ma raka i poprzez jezdzenie z nim po szpitalach poprostu nie milam czasu.Zastanawiam sie jak mozecie\"zerować\" w ten sposób.Moj syn walczy nie tylko z rakiem ale równiez z WZW typ.C(marskosc watroby) od 4 prawie 5 lat i do głowy by mi nigdy nie przyszło,aby wykorzystac jego chorobe dla zdobycia czegoś.Ci którzy to robią są OBRZYDLIWI nie macie pojecia co to znaczy być chorym,jak mozna?!!Ja ze swojej strony nie zycze naprawde ciezkiej choroby jaka jest rak,wogóle zadnej choroby nawet najgorszemu wrogowi,nie wiecie jak strasznie to boli.Mam nadzieje ze przemyslicie swoje postepowanie!!!!!Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkie zdrowe i normalne próbko i gadżeto- maniaczki,i mam nadzieje,ze swoja wypowiedzia nikogo nie uraziłam. Oto co ja otrzymałam: -próbki kosmetyków od firm:eris,dermika nivea,ziaja -od miasta Żnin-torbę,plakietkę i wiele druków reklamowych. -od bobo vity-próbki kaszek i ksiażeczki to niestety tyle.Chyba,zresztą po co te chyba marna ze mnie próbkomaniaczka,ale ja naprawde nie mam czasu.Czasami,kiedy mam chwilunie to zagladam tutaj i sobie czytam(ale nie żeruje na kimś:-)).Jeszcze raz pozdrawiam wszystkichi przepraszam,że nic odemnie nie macie.papa do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniad27----->moze chociaz Twoja wypowiedz da do myslenia osobom ktore podaja sie za \"niepelnosprawne\" a w rzeczywistosci tak nie jest.Pozdrawiam i życzę zdrowia dla syna:):) Trzymaj się kochana :*:* :) Do tych \"pustakow\"----->piszcie prawde.....ze jestescie chore na glowe.Moze ktos tez sie wzruszy i zlituje sie nad wami i wysle wam gadzety lub probki!!!! Przynajmniej nie bedziecie klamac....bo z waszymi glowami jest naprawde marnie!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu jakis pozytw od iwostin,dziewczyny jak by ktoras mogla podac maila do faktu bo w czoraj do nich pisalam ale jakis gosc odpisal ze sie pomtlilam i to sa inne fakty z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj napisze do paru osób \"Twój bontek\" twa miłość nie została odwzajemniona przezzemnie nie martw sie może ktos inny będzie naiwny i sie zakocha. \"aneczka. \" wpisz w googlach.pl e-rodzina i próbki tam były fora z gadzetami dla małych dzieci ja jeszcze poszukam i ci dokładnie napisze adres. \'cleopatra-a\' jeszcze nie upadłyśmy na głowe mamy jeszcze honor i jakąś godność nie będziemy zachowywać sie jak zwierzęta i własnymi odchodami wycierać my należemy do gatunku zawanego ludzmi Pozdrawiam wszystkie normalne próbkomaniaczki:*:*:*:*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nizapominajko bardzo dziekuje jednak twoje wypowiedzi zasługują na wieksze uznanie A tak nie na temat niezapominajeczko czy miałaś konto na e-rodzina??Bo tam ktoś miał taki nick pomyślałam że to może ty aneczko podaje adres tam poszukaj jest dużo rzeczy dla ciebie i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Widze ze coniektórym całkiem odbija .jak można byc az takim .... zeby wysyłać prosby do firm udajac wielce chorego.Taki ktos naprawde stracił rozum.Szkoda gadac.Mam tylko nadzieje ze od tych kłamstw faktycznie sie nie rozchoruje. Co do gadzecików to tradycyjnie chetnych prosze o maila. Dzisiejsze łowy to: Plakaty nawet ładne z samolotami (dla synka) Długopisy,smyczki,otwieracz,karty do gry,2 modele samolotów drewnianych do sklejania,przybornik z nicmi taki na podróż,mała poziomica kieszonkowa,notesy,breloki, 2 pudełeczka z plastrami opatrunkowymi tez takie dla podróżujacych pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewax@buziaczek.pl(nie piszcie z prośbą o gadzety to mój e-mail)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleopatro ale nie świniami.mówisz że pod względem biologicznym tak??ale chyba jesteśmy dość inteligenti i dość rozwinięci by wiedzieć że takie coś jest obrzydliwe życze miłej kompieli we własnych odchodach my dziekujemy nie skorzystamy aldonko swoimi bezczelnymi niby sukcesami bo w żaden sposób nam nie udowodniłaś chwal sie przyjacielom (jesli jakiś masz) nas to najmniej obchodzi po prawdzie to wogóle nas to nie obchodzi tym dwom dziewczyną dziekujemy za dość dlugie wypowiedzi na tym forum i żegnamy gdyż wasze wypowiedzi nie są przez nas uwzględniane żegnajcie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te \"pustaki\" ktore posowaja sie do sposobu z \"niepelnosprawnoscia\" nie maja moralnosci!!!!!!!!!!! Plama na honorze za takie obrzydliwe postepowanie juz wam zostanie!!!!!!!Feeeee!!!!!!!!! Co za desperatki z was!!! :D:D:D Nie macie wstydu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lubicie jak ktos sie nad wami lituje???? \"czarne\" forumowiczki----->zlitujmy sie i my i olejmy ich oburzajace postepowanie:P Nasze wypowiedzi i tak nie zmienia tego ze te \"pustaki\" stana sie moralnymi osobami a forum staje sie zasmiecone:( Te chore umyslowo osoby nie sa godne aby zwracac na nie uwage na naszym forum:P OLEJMY WYPOWIEDZI TYCH \"PUSTAKÓW\".Wiem za troche trudno udawac ze sie nie widzi tego obrzydlistwa...ale my jestesmy na tyle madre i kulturalne ze:NIE BĘDZIEMY Z NIMI KONWERSOWAĆ PONIEWAŻ EGZYSTUJĄ W DOŁKU INTELEKTUALNYM,A POZA TYM NIE ROZUMIJĄ IDEI ZŁOŻEŃ KONCEPCJI! :P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:d:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno najgorsze jest to my porządne podajemy adresy a te pustaki później do tych osób piszą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do podających się za niepełnos
Jak możecie, przecież to jest niemoralne! Teraz jestescie nastolatkami, ale nie chcę nawet myśleć jacy z was będą ludzie, gdy będziecie dorosłe. Jak was wychowano, że nie macie żadnych zasad??? I jak można posunąć się do takich obrzydliwych kłamstw, żeby dostać jakieś badziewiaste gadżety, straszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonko masz racje.Ale co my mozemy na to poradzic?Moze czas zaczac przesylac sobie adresy lub chociaz nazwy firm na maile??Wtedy informacje nie beda trafialy w niepowolane rece??No nie wiem:( Prosze wszystkie \"czarne\" osoby o wypowiedz na ten temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do podających się za niepełnos
Po za tym, takie oszóstwo jest to WYŁUDZENIE i jest karane sądownie. Więc uważajcie, jeśli nie chcecie, żeby ktoś się wami zajął, gdy jakaś firma się dowie że została oszukana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×