Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość do BETKI
"could you please send me your autograph". i nie pisz Kraków tylko Krakow, bo zamiast "ó" moze im wyskoczyc jakis dziwny znaczek i nie beda wiedzieli co w jego miejsce napisac. ogolnie nie uzywaj w mailach do zagranicznych firm czy gwiazd polskich znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bonko
a o co chodzi?? gg mi padlo wiec nie napisze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do banko---->to napisz do mnie na e-maila beata245@autograf.pl bo cod chciałas przedtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wypelniłam ankietę na niemieckim Dove, zobaczymy - może coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy macie meila do kalostyny bo mam problem z wysłaniem zapytania przez formularz jakos mi sie nie laduje strona:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhakj
kolastyna@kolastyna.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello :) spróbujcie wyslać maile do Uzdrowiska Rymanó Zdrój, może cos wam przyślą, proście albo o gadżety odnoścnie samego uzdrowiska, albo butelkowanej tam wody mineralnej Celestynka, z tego co wiem to mieli kiedys do sdyspozycji dlugopisyz logi i otwieracze :) calkiems poko, ale nie wiem czy nadal posaidaja, ale nic przeciez nie zaszkodzi napisac :) oto linkt do kontaktu: http://uzdrowisko-rymanow.com.pl/polski/kontakt.htm pozdrawiam, aha przyszla mi wczoraj paczka z makaronow czterojajecznych :P:P, reklamoweczka i dlygopis, polamany :/ wrrrr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przyszło pozytywny z:Powiatu Żary i list z Parku Wodnego tylko był plan lekcji :( ale to i tak nienajgorzej.Zobaczymy co bedzie w skrzynce jak przyjde ze szkolki,miej my nadzieje ze same pozytywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mały problem
kupe mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za adresik:)))))))))) ja z domku wychodze dopiero o 13 więc puki co czekam na listonosza może cosik przyniesie...... achga i dostałam NEGATYWA od Danona napisali żebym do hipermarketu poszła i tam są dostępne ich gadżety tylko musze wziąść udział w promo0cji:/ papapa:)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldonka117---->No i z czego się cieszysz głupia idiotko?!?!!?!!!? Napewno z tego ze nie potrafisz napisać zwyklego maila z prosba o gadzety,hahaha :D:D Moze i masz racje-jestes chora-ale na glowe!!!!!:D:D Posowasz sie az do tak oburzajacego sposobu zeby dostac dlugopis lub notes??!!!??!?!!?Jeju ale zachlanna jestes!!!!!Dziewczyno,ty masz jakis straszny problem ze soba!!!!Zastanow sie troche nad trescia maila!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldonka117----hahah nie rusza mnie twoj denny tekst :D:D:D Ale nie bede z toba konwersowac poniewaz egzystujesz w dolku intelektualnym a poza tym nie rozumiesz ideii zlozen koncepcji hahahahaha :D:D:D Jest to forum o gadzetach i probkach a wiec nie bede zasmiecala go jakimis bezsensownymi klutniamim,no nic nie poradze ze jestes zwyklym "pustakiem" :D:D Desperatka z ciebie-tylko wspolczuc:D:D:D Mam to w d.... (gdzies):D co robisz.Moje sumienie jest czyste:) Nie posowam sie do klamstw i dzieki Bogu nie jestem chra osoba :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomylilam sie bo zszokolwalo mnie to ze mozna byc az tak zachlannym i pustym,hahaha:D:D Jedna pomylka literowa nie swiadczy o anaalfabetyzmie:D:D Tak jak juz napisalam wyzej-nie bede zasmiecala forum,wiec zegnam cie \"pustaku\":D:D:D Hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WKONCZU JAKIS POZYTYW Z PARKU WODNEGO DOBRY NAWET PLAN LEKCJI DAM GO SIOSTRZE :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekiuje bardzo za poparcie:):) Ponad miesiac temu wysylalam prosbe do Parku wodnego w Krakowie o ten plan lekcji,juz nie pamietam jak dlugo na niego czekalam.Ma on wymiary 7cm/21cm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolo dwoch tygodni temu wyslalam maila z prosba o miska tego Cheestera i odpisali mi ze przysla i niewiem czego jeszcze go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam ci znac pozniej bo juz nie pamietam a zapytam sie meza jak wroci z pracy oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×