Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

"u mnie to samo\" my wam nie zazdrościmy dostajemy nawet wiecej niż wy ponieważ ludzie którzy czytaj e-maile wiedzą że coś smierdzi w tym przypadku wasze kłamstwa.Powodzenia w dalszych kłamstwach-oby wam wyszły na złe"uczciwość to podstawa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kena7
Jesłi chce ktos jakies adresiki to mozna pisac na mojego mejla. Za każdy adresik od was ja odpłacam tka samą ilośćia adresów. kena7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kena to nie jest forum wymianek takie jak wizaż żegnamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżastinka
haj dziewczyny! Jestem tu nowa! Jak tylko coś znajdę, to dam:D Jak na razie, lubią mnie urzędy miast:] Józefów, Gubin, Katowice, Chorzów itd i Józefów obiecał przysłąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczowych \"pustaków\" :D:D:D---->Sposob na ktory wy sie polakomilyscie (tzw. niepelnosprawnosc) swiadczy o tym ze jestescie chore na glowe :P Wyzywacie dziewczyny ktore mimo swojego mlodego wieku okazaly sie bardziej dorosle od was!!!!!!!! Nie znizaja sie do tego poziomu co wy DNA!!!!!!!!!! Bezmuzgie lafiryndy!!!!!!!Hahaha :D:D Powiem wam ze nie umialabym cieszyc sie z gadzetow wyludzonych,ktore otrzymalabym przez tak perfidne klamstwo!!!!!Te firmy wysylaja wam gadzety i probki poniewaz jest im was zal,wspolczuja wam :D:D:D:D Jestescie zalosne :P Bonko---->brawo!!!!! :D:D Tak jak napisalam juz wyzej mimo swojego mlodego wieku jestes naprawde doroslejsza od tych pomaranczowych \"pustakow\":D:D Masz zasady i wierzysz w siebie....wierzysz w to ze otrzymasz jakies gadzety bez posowania sie do obrzydliwych klamstw!!!!Brawo,moje uznanie:):) :*:*:* Tak trzymaj!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżastinka
przyjmiecie mnie do grona forumowiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do banko---->już jestem na gg więc jak chcesz to wejdz na gg to ja do Cibie napisze. Wróciłam juz ze szkoły,w szkrszynce same negatywy-->Danone,BRIO i jeszce jakie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżastinko,jesli chcesz byc brana powaznie pod uwage na tym forum,jesli chcesz aby liczono sie z twoim zdaniem toprosze Cie zarezerwuj swoj nick:) Wejdz w \"preferencje\" i tam juz sobie dalej poradzisz:) Jak cos to pytaj,pomozemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kończe 28 listopada 20.Ale i tak zawszę będę mówiła,że mam19 :P Bo ponoć po 20 to już z górki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak nie jestem:) No to zaczynam: Dostałam: -kartkę zapachową od Lacoste -katalog od Habys -katalogi od Ambasady Szwajcarii -Linomag i kremy od Ziołoleku -śliniaczek:) od Nutricii -Naklejki z Shella zagranicznego -Naklejkę \"Baby in auto\" od Gerbera -Z Campiny długopis i 2 magnesy - i jakiś katalog domów -poradnik o menstruacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio i tyle na dziś. Zmykam, bo moje nowe liceum postanowiło mnie zamęczyć najwyraźniej;( Jutro 2 spr z geografii, kartkówka z łaciny, sprawdzian z technologii... ehh... trzymajcie kciuki pAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety narazie nie.Ale studia mam w planie :) No ale nie rozmawiajmy o tym bo to troszke nieodpowiednie miejsce:) Mam nadzieje ze rozumiesz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ;) ale można czasem troszkę odskoczyć od tematu (pomijając bezsensowne kłótnie) ,życie to nie tylko próbki i gadżety... ....teoretycznie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój bontek
kocham Cie Bonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej w ogóle nie odpowiadajcie na komentarze osób, które uważają, że każdy sposób jest dobry - jeśli tylko prowadzi do celu. Podawanie się za osobę niepełnosprawną to szczyt ignorancji i bezmyślności. Zabieracie niepełnosprawnym \"wizerunek\", zabierzcie im kalectwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTY-ALDONKA
Według mnie powinniśmy napisać do Warty i zalecić im wizytę u tego "niepełnosprwanego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooopa
capuucino --- > Real wpisałam w google i wyskoczyła mi stronka A z tego co zauważyłam to Ty capucino tylko sie dopytujesz o adresy a sama ich nie podajesz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzacie
ja napisalam do atlasyeuropyfree@o2 ze jezdze na wózku i przyslali mi super atlas i taki mily list ze zaluje mnie i jakbym jeszcze cos potrzebowala to przyslą mi kubek, podkladki pod mysz,czy dlugopisy, musze im podziekowac :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzacie
ja napisalam do atlasyeuropyfree@o2.pl ze jezdze na wózku i przyslali mi super atlas i taki mily list ze zaluje mnie i jakbym jeszcze cos potrzebowala to przyslą mi kubek, podkladki pod mysz,czy dlugopisy, musze im podziekowac :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jak wpisalam to mi wyskoczylo ale chodzio ten sklep jakis hiper czy cos?? ja dostalam to co wy chyba nic nowego np od danone, faktu, um gorzow, jawor, wejherowo (powiat) , szczawnica, powiat krakow, katalog firanek wisan, heel ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
atlasy nic nie przysylaja wystarczy zobaczyc kilkadziesiat stron dalej a koles napisal ze kolega mu zrobil kawal i podal jego emaila na forum heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kogos to interesuje to 5 skonczylam 20 lat a do tych \'niepelnosprwnych\'ale z was idiotki jak mozecie bawic sie czyims kosztem Bogu dziekujcie ze jestescie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktos plis podpowiedzcie gdzie tu mozna napisac bo nie mam juz zielonego pojecia najbardziej interesuja mnie jakies fajne rzeczy dla dzieci bo mam szesnasto miesieczna coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×