Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość słuchajcie
o co chodzi z atlasyeuropyfree@o2.pl ? ja tam wyslalam i otrzymalam bardzo miłą odpowiedź,że skoro jeżże na wózku to zachęcają mnie do zwiedzania świata. wysłali mi piękny atlas samochodowy europy, nawet moja wieś tam jest :) a niektórzy piszą , że coś jest nie tak z tym wydawnictwem. może tylko po to żeby inni nie pisali i otrzymali takie fajne rzeczy? już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...byloby super gdyby zniknely glupie posty wraz z osobami ktore je pisza.Mysle ze sposobu \"na niepelnosprawna\" nie mozna nazwac pierdolami tylko naprawde powaznym problemem.Te osoby wyproadzily kazdego z rownowagi,nie dalo sie tego pozostawic bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszly moderatorze zycze Ci powodzenia:) Narazie uciakam posprzatac w moim pokoju troszke i poogladac cosik w tv:P Buziaki slodziaki:P :D:D :*:*:* Postaram sie byc wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..nareszcie przyszlam ze szkoły uhh.. co za dzień.. Tak więc w skrzynce mejlowej mialam 4 mejle ale tylko jeden pozytyw :((.. A w prawdziwej skrzynce..pusto =//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you simple the best
to tak jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you simple the best
a do jakiej szkoly chodzisz? do ktorej klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my się znamy? :-) Przerób się na czarno to pogadamy, aha dziś tylko jedna poztywna odpowiedź - powiat Hajnówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,dzisiaj w skrzynce zastałam przesyłkę od miasta Braniewo,a w niej: 🌼8 pocztówek 🌼informator i mapka 🌼\"Niezbędnik Braniewski\" Cieszę się i z tego :D 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Ps:A wracając do tematu wysyłania maili \"na niepełnosprawnego\"... oczywiście,także sądzę,że nikt zdrowy psychicznie tego nie pisze. Ale najgorsze jest to,że jeżeli człowiek niepełnosprawny naprawde będzie kiedyś potrzebował pomocy do jakiejś firmy.....to poprostu go oleją,bo będą sądzili,że to następny oszust. :( Smutna rzeczywistość w świecie zła,przemocy,wyłudzeń i oszustw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! ja tez sie z Wami zgadasz stu procentowo w srawie na \"niepełnosprawnego\" uwazam ze osoby ktore pisza do form i udaja bardzooo chorych sa chorzy ale umysłowo, nierozumiem takich osób, jak wogole mozna udawac osobę niepełnosprawną po to tylko zeby dotac jakies gadżety albo próbki?? to nienormalne i wydaje mi sie ze wszyscy noramlni uwazaja tak samo i niewypisują tego typu bzud w emailach do firm z prosba o rozne gadzety/probki. u mnie dzis w skrzynce internetowej 1negatyw od orange a t prawdziwej skrszynce 3 paczki :) oki spadam na tv, bede pozniej papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za podpowiedzi a teraz ide cierpiec :{ do dentysty pozniej wpadne to moze znajde jakies ciekawe firmy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dizś dostałam 8 próbek od YVES ROCHER ale bardzo mi przykro niepamiętam z jakiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, juz do tego niebede wracac, co racja to racja my ich raczej niezmienimy, to swiadczy o nich a nie o nas :) juz niebede do tego wracac ,jest tu ktos teteraz?jak tam wasze dzisiejsze skrzynki??pełne?czy raczej puste?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie podziała
macie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;) Dawno mnie tu nie było,ale mam sporo nauki,a nie moge tego zlekcewaćyć,bo w tym roku maturka;)Wczoraj dostałam smycz oraz płyte\"Informatyczne systemy dla banków\" od firmy infra(e-mail: infra@e-infra.pl ) ,jest to firma,która tworzy systemy dla banków.Smycz nie jest z logo ich firmy,lecz jest to gadżet,który oni otrzymali od banku,z którym współpracują.Spróbujcie wysłać,może coś prześlą.Dostałam też od firmy KRA-BOX,zakładki z kalendarzem do książek oraz notes (e-mail: biuro@kra-box.pl ).;) Dziś niestety nic nie dostałam,ale przez cały tydzień nie wysyłałam żadnych próśb,bo nie miałam czasu. Teraz idę poszukać kilka adresików.Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie podziała
ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie podziała
juz jestem czarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×