Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

dracena to dobrze :-) , bo już myślałam, że prowadzę monolog. A to bynajmniej nie świadczyło by najlepiej o stanie mojego zdrowia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba właśnie znalazłam niemiecką stronę z adresami na darmowe próbki. Jak się upewnię, to podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie o co chodzi z tymi pomaraczowymi nickami co nas wyzywają to jedna i ta sama osoba ja juz ją olałam szkoda że nie ma tutaj jakigos hasła dostepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam wczoraj super prezent!!ze zgorzelca książka ulotki długopis naklejka i zajefajna smycz jestem im wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom szkoda.. ja sie juz nie przejmuje tym co ona/on pisze.. eee.. kazdy wie, ze albo to wymysla lub tak robi zeby nas wkurzyć.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo się za bardzo unosicie i reagujecie, a najważniejsza jest SIŁA SPOKOJU :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :):) Jakos dzisiaj nie mam checi na wyszukiwanie i wysylanie maili,pogoda jakas taka senna i glowka mnie troszke boli...nie mam checi na nic:(:( No ale pomyslalam ze zajrze na nasze kochane forum chociaz na chwilke i zobacze co sie dzieje:):) Dzisiaj 11 listopada-Świeto.....czekanie na Pana Listonosza daremne,bo dzisiaj nie chodzi:( Trzeba czekac na paczuszki az do poniedzialku,mam nadzieje ze cos dostane:):) i wam takze tego zycze:):) :*:* Do\"Aneczki\"----->nie znalazlam tego adresiku do Cheestera,ale to nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisąłam spróbujcie napisać do zgorzelca może też wam wyślą takie rzeczy(oby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,z tego trzeba się już tylko śmiać :P A dzisiaj lecę na noc do kolezanki.Będziemy nocowały w 5 :d, a następnego dnia,czyli w sobote jedziemy do kina na Egzorcyzmy Emilly Rose ::d suuuuper !! Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku te prowokatorki troche mnie zloscily,no ale niestety juz musze przyznac ze mnie to bardzo nudzi :/ :/ :/ Nie mają za grosz inwencji,ehhh... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patka1111111---->no i po co wypisujesz jakies glupoty,daj na luz i odpusc sobie dziewczyno:D:D Nikomu tutaj nie zaimponujesz swoim marnym intelektem:D:D Zabawiasz tutaj forumowiczki???Jakis pajac z Ciebie???Hehehe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh:D:D:D Co za odmiada:D:D Pewnie jak uczyli dodawania to na wagarach bylas,ojjj nie ladnie:P Hahahaha:D:D Dobra,biore przyklad z innych forumowiczek i zaczne Cie olewac:D:D Ale jak cos napiszesz to zdaj sobie sprawe ze kazdy po przeczytaniu tego smieje sie z Ciebie:P:D:D Baj baj pajacyku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"gdzie sie podziala\"---->oczywiscie ze nie:) Jak moglas tak pomyslec?Dla kulturalnych,milych i przede wszystkim \"czarnych\" forumowiczek nawet gwiazdke z nieba:P:D Mowie do \"super-laseki\" bo pajacuje tutaj,heheh:P Ale juz biore przykład z innych forumowiczek (także z Ciebie) i nic juz do niej nie bede pisala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego pomaranczowego nicku to przeciez widać że to zwykły prowokator i w dodatku jedna a ta sama osoba która kłóci ludzi i denrwuje nie tylko na naszym topiku. Pozdrawiam Cie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×