Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość dobra radaaaaaa
a moze poszukasz sobie czegos sama a nie czekasz tylko az ktos ci poda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co nie masz rak i jasnego umyslu?????? dziewczyno zlituj sie i wez sie sama do roboty!!!!!!!! no chyba ze chcesz byc brana za sępa????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radaaaaaa
nie reagujemy???rybko ze twoj nick jest czarny to nie znaczy ze od razu mozesz czuc sie za jedna z powazanych forumowiczek!!!a gowno prawda!!!napierw zapracuj sobie na to!!jestem pewna ze inne dziewczyny o czarnym nicku przyznaja mi racje!! twoj nick jest zarejestrowany od godziny i kilkunastu minut,nie podalas jeszcze zadnego adresu a poganiasz innych zeby podali ci gotowe!!!!!!jestes poprostu sepem o czarnum nicku!!!!zastanow sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestancie sie wreszcie klocic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak macie zamair sie bez przerwy klocic, zrobcie sobie oddzielny temat albo inaczej zalatwcie sobie tą sprawe. To jest temat o probkach i gadzetach! Wrr..Koniec kłotni. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radaaaaaa
macie sepa posrod was i nie przeszkadza wam to???dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to było glupie z jej strony. Przynaje. W tym temacie jest dużo mejli- poszukac to nie łaska? Nam się nie chce, ciągle podawac wszystkiego od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radaaaaaa
wiem jak ciezko pracuja osoby ktore chca dostac probki/gadzety!trzeba znalezc firme,wyslac do nich maila i czekac na odpowiedz lub paczke.To wszystko wydaje sie tylko takie proste!!!!!!!a tu przyjdzie ci taka sepica zarejestrowana od godziny z kawalkiem,ktora nie podala jeszcze zadniuskiego adresu i popedza was zebyscie daly jej gotowe!!!!!!!!1nie przeszkadza wam to bo tak czytam to i wkurzylo mnie to bardzooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooj widze ze tu jakas klotnia.Ja tez przyznaje \"Dobrej radzieeeeee\" troszke racji. Do \"gdzie sie podziala\"------>adresow na tym forum jest strasznie duzo!!Przeczytaj cale forum a sama zobaczysz.Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello :):) dostalam dzis list od UM w Katowicach :) wyslali mi kilka broszurek o Ziemii Śląskiej i o Katowicach, calkiem w porzadku :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto kilka adresikow: barbex@buty.radom.pl -producent obuwia bitner@bitner.com.pl -producent kabli yard@yard.pl -prod.bielizny tbd@tbd.pl -producent farb stec@kartony.pl -prod.opakowan tekturowych handel@anna.net.pl -prod.mebli akces@akces.biz -prod.obowia tanecznego kontakt@osiolki.net -prod.wozkow dzieciencych biuro@laycrex.pl -prod.rajstop i skarpet royal@royal.malbork.pl prod.okien adanex@adanex.pl prod.obowia spws@spwskilinski.gdynia.pl -prod.obowia Napisalam do tych firm dzisiaj,narazie bez odpowiedzi(ze 2 godz. temu pisalam do nich).Moze cos przysla:D:D Napisac nie zaszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o pomoc
Dziś przyszły mi próbki kosmetyków z DuWop'u ale nie jestem pewna ich przeznaczenia - proszę o pomoc który do czego używać: hands2hair, revolotion, lip venom, venom gloss. Bardzo proszę o pomoc. Czy wiecie może czy kosmetyki te są dostępne w naszym kraju jeśli tak to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taką cichą nadzieje, że jutro zastanę cos w skrzynce :D Jutro ze szkoły wychodze o 12 .. wiec szybko sprawdze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do //niezapominajki//znalazlas tego maila po tego Cheestera bo mi dalej nie przyslali ale jak cos dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nikt
jeszcze nie zapytal, skad impreska77 dostala takie zajebiste rzeczy??!! bo ja bym chciala wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nikt-chcesz wiedzieć to poszukaj po necie dziewczyna widocznie sie napracowała i znalazła firmy które wysyłają troche własnej inwęcji twórczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzanisz bonko
sama bys chciala wiedziec. poza tym same ciagle piszecie ze to forum wymiany adresow, wiec gdzie ta wymiana?? a inwENcje tworcza to ja mam, ciekawi mnie tylko skad trutka ma te modele. czy to zle pytac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest forum wymianek żadnych!!!jak chcesz wymianki to ić na badziewiarskie forum wizażu! Tu nie ma czegoś takiego jak wymianki!!Jeśli tak sądzisz to jesteś w wielkim błedzie wiec pragne cie pożegnać gdyż twoja obecność na tym forum nie jest mile widziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzanisz bonko
oooo, ona mnie wyrzuca!! chyba sie poplacze!! skoro nie ma wymiany to co wy tu robicie?? kiedy ktos cos dostaje to zaraz pytacie skad to ma, a jak nie chce podac to sie plujecie, wiec o co ci chodzi w tych twoich wywodach??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm twoja wypowiedz jest bezsensu nawet najmniejszego idz sie dziecko pobaw choć już powinnaś spać ta godzina....to nie jest forum wymianek ktoś coś ma to pisze jeśli ktoś jest tak zwanym\"psem ogrodnika\" to nie poda i to cała filozofia...niewiem czego tu szukasz ale naprawde idz spać ponieważ w nocy chodzą duchy i mogą cie wystraszyć a wtedy nie wiadomo co sie stanie może bedzie potrzebna ci strona dla\"nietrzymających moczu\"jest troche wcześniej uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu duchy uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 12:00 sie zbliża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzanisz bonko
tym razem juz nie chrzanisz a pieprzysz glupoty :D powinnas przestac pic, bo alkohol nie jest dla dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu znowu jakies klotnie:( Do \"Czarnych\"---->nie reagujmy na obelgi,te osoby specjalnie proboja nas prowaokowac do klotni.Nie przejmujmy sie nimi poniewaz te osoby oceniaja nas patrzac na siebie.Czyli jesli ktos tylko czeka zeby podano mu gotowe adresy to mysli ze nie mozliwe jest aby ktos robil inaczej-i wygaduje ze my tez tylko czekamy az ktos poda.\"Pustaki\" tez tak robily-pisaly obrzydliwe klamstwa w mailach do firm i pisaly tutaj ze my napewno tez tak robimy! Moje kochane nie dajmy sie wyprowadzic z rownowagi:) Wiem ze czasami jest to trudne.No ale widze ze najczesciej pojawiaja sie klotnie na tym forum. Ps.Dzień dobry:):) Mam nadzieje ze dobry......ze bedziemy mialy peeeelniuskie skrzyneczki:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RACJA!! JA za minutke uciekam na uczelnia ale po powrocie mam nadzieję że cosik znajde w skrzynce w końcu przed nami długi weenek ....... przez 3 dnia nie będe mieć komputerka bo jade w siną dal:) w sumei nie wiem czy powinnams ie cieszyć:)))) MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 pewniaki
handlowy@topti.com.pl atlasyeuropyfree@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bonko
Ile ty masz lat dziewczyno,bo to co napisalas nie ma najmiejszego sensu.Jestes bojowo nastawiona do pomaranczowych po aferze z niepelnosprawynymi ok,ale teraz laska zadala normalne pytanie.Skaczesz do oczu jak kogucik,bo czujesz sie pewnie gdy masz Niezapominajke,ktora czasem cie poprze,jednak teraz twoja reakcja jest bezsensowna.Dziewczyna zapytala skad inna dostala modele.Widzisz mozna sobie samemu poszukac na forum tej firmy jesli zna sie jej nazwe,a tak skad maza wiedziec,ktora takie cos przesyla.Trzeba by bylo pisac do wszystkich.Jesli chodzi o wymiane adresow to tez piszesz bzdury,bo przez nie wiem juz ile stron caly czas byla mowa,ze na tym forum jest przyjazna atmosfera,pomagacie sobie,podajecie adresy itd,a teraz nagle nikt nic nie podaje i nie pomaga innym? Co ty pieprzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak tak dalej pojdzie to ten topik zmieni nazwe na\" wieczne kłotnie i rzucanie obelgami \"Własnie przez takie głupie zachowanie niektorych tu piszacych szkoda podawac sprawdzone adresy.Sępy biorea nic nie daja a potem jeszcze Cie za to wyzwą. Dzisiejsze gadzeciku u mnie skromne ale i przydatne.katalogi z samochodami,prezerwatywy -3 opakowania,9 probek z Duwop,długopisy i naklejki Pozrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna mała dopowiedz. Niewazne czy tu sie wymienia adresy czy nie.Ja juz raz napisałam i te co czytaja dokladnie forum wiedza ze tu naz firm nie podam jak ktos chce to niech chociaz sie wysili i napisze maila a wtedy podam te nazwy.Fakt troche czasu zajmuje szukanie potencjalnych dawcow gadzetow ale nigdy nie chcialam zatrzymywac tych informacji dla siebie.Zawsze pisałam ze jak ktos chce to mu podam przez maila.Ja juz dosttalam a to czy ktos wysylajac maila po mnie otzryma cos od danej firmy jest niezalezne odemnie. P>S Wyzej podane firmy sa spalone przynajmniej na 100% ta pierwsza handlowy@topti.com.pl atlasyeuropyfree@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Impreski77--->zgadzam sie z Twoja wypowiedzia (pierwsza),napewno tez wiele innych osob takze sie z tym zgadza. U mnie Pan listonoszek jeszcze nie byl (mam nadzieje ze mi cos przyniesie:P).No ale dowiem sie tego za ok.godzine. Pelnych skrzyneczek zycze:):) :*:*:* Ale o co te klotnie??Ktos chce to poda adres,jesli nie to trzeba chociaz probowac zrozumiec te soboby (no przeciez trzeba sie napracowac zeby cos dostac).No ale w necie i na tym forum jest peeeelno firm i adresow:):) Kochani nie czekajcie az ktos poda tylko troszke wlasnej inwencji:):) Przeciez to nie jest bardzo trugne.Wystarczy wejsc na www.google.pl i wpisac jakies slowo (np.producent,firma.....opcji jest naprawde wiele:)) No i wybrac ktoras z firm ktore sie pokazaly,wejsc w \"kontakt\" lub \"napisz do nas (pojawi sie adres mailowy),napisac prosbe o gadzety lub probki no i ot cala filozofia :D:D :P Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×