Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość kroooopa
miasto Żnin --->pewniak ! ! ! dostałam dziś foldery,mpki i bawełnianą torbe można powiedzieć na zakupi :) I to wszystko na dziś :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziwczynki z tego co czytam na tym forum to ostatnio same klotnie najlepiej nie zwracac na niektore panienki uwagi jak glopie to glopie poco sie niepotrzebnie denerwowac :}w koncu cos mi przyszlo z parku wodnego plan lekcji i kolorowyMotek probki wloczki hm dobre i co POZDRAWIAM wszystkie normalne dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pohamuj sie troche =/ bo nikt nie ma zamiaru czytac takich bzdetow. Cos ci sie nie podoba to wyjazd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwracajmy uwagi na to co piszą te ograniczone umysłowo osoby!Musimy im współczuć że ich rodzice zaniedbali ich wychowanie-co mozna stwierdzic po ich prostackim i dennych wypowiedziach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja..:) u mnie dzis znowu pustkii.. mam obiecanych 10 paczek a 0 w szkrzynce :/ ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUPIiiiiiiiiiiiiiiiiii nareście coś pięknego dostałam:))))) www.tourismmalaysia.de przysłali mi takei piękne foldery normalnie super!!!!!!!! Jestem pełna podziwu paczka była tak duża że awizo miałam w skrzynce i sie nie dziwie bo do niej by się za chiny ludowe nie zmieściła:)) oprucz tego plan lekcji z parku wodnego ale ta pierwsza paczka to normalnie WYPASSSSSSSSSSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ! ja dzis dostałąs 3paczki super,ciesze sie bardzo ,dzis3 wczoraj3 niezły wynik w ciagu 2dni6paczuszek :P jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne juz pisze, 1-----> Z Kostrzyna nad Odra duuzo roznych folderków i taka fajna ksiazeczka +3widokówki 2------>Yves Rocher 5próbek i jaks bruszurka 3------>powiat piotrkowski :mapa taka duza fajna,i jakies folderki ulotki przyszlo to w takiej ogromnje kopercie ze sie w skrzynxce zmiescic niechciało :) a jak tam u ciebie aneczko??dostałas cos dzis albo ostatnio?a ogolnie duzo nagromadzilas paczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj z parku wodnego plan lekcji i jakie wloczki a wczesniej probki dla psa cos cienko mi idzie chyba mam pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe:) Tę powyższą wypowiedz napisala oboba o ktorej pisalam w poscie wyzej.A mianowicie taka ktorej trzeba wspolczuc ze rodzice zaniedbali jej wychowanie.Badz pewna (~ny) ze litosci masz od nas az w nadmiarze :D:D:D :P U mnie dzisiaj 3 przesylki:D:D:D:D:D: * 5 próbek od \"Mincera\"( po raz drugi-cos im sie pomylilo chyba,bo jestem pewna w stu procentach ze raz pisalam).No ale cieszyc sie trzeba:D *brelok i 2 dlugopisy od firmy \"Forch\" *2 dlugopisy z firmy \"Lactima\" (prod.serow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaj teraz,jak juz napisałas ze znalazłas to dokoncz.Tak jak sie zaczyna cos mowic to sie dokancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"gdzie sie podziala\"---->jesli nie chcesz podac teraz adresu tamtego forum to po co teraz napisalas ze znalazlas?Przeciez to bylo do przewidzenia ze ktos zapyta sie Ciebie co to za forum!! Jejku troszke taktu... :P Do \"B.E.T.K.I.\"---->jeśli ona nie chce podac tamtego adresu to nie! Przeciez klotnią nikt nie zmusi jej do podania adresu.Jak nie chce niech nie podaje-woly kraj:P Przeciez jest pelno firm i adresow ktore mozna wyszukac sobie samemu w necie:) Dziewczyny nie ma o co się klocic!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochaniutkie próbo i gadzetomaniaczki ja narazie zmykam ogladac tv (\"Gorzką zemste\":D ) Bede pozniej:) I prosze bez klotni i reakcji na wypowiedzi osób ktorych wychowanie zostalo niestety zaniedbane przez ich rodzicow! Pozdrowionka i usciski:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"gdzie sie podziala\"---->amoze przeslesz adres tamtego forum kazdej CZARNEJ osobie,ktora zechce??Mysle ze to dobry pomysl,bo jesli podasz na forum to tam tez bedzie sie roilo od sepow ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh....szkoda \"gdzie sie podziala\" ze nie zdązylas przeczytac tego co napisalam w posie wyzej,no ale to nie Twoja wina....musze pocwiczyc refleks :P:D Dziekuje za podanie adresu forum :*:* pozniej je przejrze bo zmylam ogladac film:) Buziaki:*:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka!!! Dzisiaj byłam na wycieczce \"Szlakiem Bohaterów Kamieni Na Szaniec\".Wcycieczka się udała,było świetnie :D Pobiłam swój rekord paczek w skrzynce jednego dnia: dostałam dzisiaj aż ...:::4:::... Bardzo się cieszę,a te firmy to: ❤️Netia ❤️Fakt ❤️Mrągowo ❤️jakies biuro turystyczne (ale przysłali tylko cennik wyjazdów w góry :/) Ps: Już mnie to troche denerwuje jak cały czas powtarzacie się, żeby nie zwracać uwagi na pomarańczowe nicki.....chciałabym wam przypomnieć,że wy kiedyś też byłyście pomarańczowe!! Nie wszystkie \"pomarańcze\" są złe!!! To chyba wszystko co chciałam powiedzieć :D Narqa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×