Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Do \"Myssy\"---->no fakt ze podanie adresu po odpowiedzi od firmy jest ostrozniejsze.Ale wiele firm robi tak ze nie odpisuje nic tylko wysyla paczuszke:) Ja podaje moj adresik odrazu,bo troszke duzo byloby zamieszania i pisania jak bym robila inaczej. Jeszcze nigdy mi sie nie zdazylo ze musialam zaplacic za przesylke...mam nadzieje ze nigdy mi sie nie zdarzy:) W skrócie mówiąc to ja w mailach pisze ze interesuje mnie otrzymanie bezplatnych gadzetow/probek i ze zaplata za koszt przesylki z mojej strony takze nie wchodzi w rachubę Stawiam sprawe jasno zeby nie bylo jakichs glupich niepodzianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;* daaawno mnie tu nie było... a to wszystko przez tą nauke. Ostatnio same pustki, a to dlatego że już daaaaaaaaaaax100000wno nie wysyłałam meili do żadnych firm :( ale to nadrobie! za jakieś czas ;) tylko w środe dostałam z Duwopa... ale te próbki takie beznadziejne że nie wiem :( błyszczyki tak szczypią w usta, że nie wiem :( pozdro dla wszystkich ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Właśnie jestem u koleżanki i oglądamy Harego Pottera :D A później obejzymy jakis horrorel :D:D Dobra lecę oglądać film :) PAPA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka022
moze mi ktos powiedziec jak sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tutaj nowa ale mam juz duze doswiadczenie jesli chodzi o wysylanie maili,a potem dostawanie paczek,moge powiedziec ze lekko 100 juz dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka022 to świetnie. A jeżeli możesz - podaj klika adresów. Ja jestem początkująca w tym \"hobby\" i niewiele wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adresow ci nie podam bo nie pamietam moge ci jedynie napisac co dostalam z jakiej firmy a ty sobie w googlach znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campina-2 magnesy i smycz,whirpool-deska szklana,gdansk-katalogi solidarnosci i dlugopis,katalogi austrii,ankieta winiary,probki biomaris,iwostin,bielanda,gardens,tolpa,ziaja,oceanic,eris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek i katalogi z malopolski,notes bio marine,pocztowki i kalendarzyki z rybnika,katakogow moze z 30 ale niepamietam wszystkiich,duzo bylo z ksiegarni wysylkowych,z ubraniami,z bielizna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podawajcie
nowe adresiki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie dosyc dawno do tych firm pisalam,odmowy tez nieraz dostawalam np dostalam odmowe z ziaji,ze ich kosmetyki sa tanie i moge sobie kupic zeby wyprobowac,a pozniej mi przyslali 4 probki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze mapa polski,katalog inwestycji katowic,katalog zakopanego,koszulka z olimpu,naklejki castrol i toyota,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka022 Jeszcze od Iwostin i Bieszczadzkiego Parku Narodowego, jeszcze kilak jakiś firm ale tylko ulotki ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papuśka
a ja dostajem ogrom próbek i gadzetów od wielu firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×