Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

jak nie jestes pewna adresu e-mejla do lepiej zebys nie podawala. A jak bierzesz mejla ze strony inter. firmy to wtedy mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwik ania
jest taka strona "kobiece sekrety" tam jest mnóstwo firm kosmetycznych, ja prawie do każdej napisałam podając adres, napisałam też do 3 zagranicznych, tych free samples np celine dion chyba nie będę musiała płacić za przesyłkę ( sorry za te 1000 pytań do..., ale jestem nowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwik ania
a skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie tu pare dni... bezsensu! same kłotnie, laski włożcie na looooz! beznadziejnie tu jest, same kłotnie... nikt sobie nie pomaga... bezsens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwik ania
gdzie się wszyscy podziali, czyżby poszli spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktoś ??Jak tak to sie odezwijcie na forum albo na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwik ania
dziewczyny ponawiam pytanie : czy za free samples napewno się nie płaci? czy dostałyście coś z tych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
free sample-darmowe próbki raczej(w większości przypadkach bezpłatne)Możesz sie zarejestrować i podać swój nr gg oraz e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwik ania
jak to w większości, a które są płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwik ania
nie mam z kim pogadać. idę spać, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc
pchły na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobranoc ale zarejestruj sie lepiej bedzie sie gadć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim !! hm dano tu nie zaladalam nawet,ale to z powodu ciągłego braku czasu :( naszczęscie teraz mam dzis juz mam troche czasu to jestem :) w tym tygodniu poszło slicznie(przynajmniej jak dla mnie) bo dostałam 6paczek:P:D 3w jeden dzien i 3 w drugi......chyba juz cos o tym pisałam,sory ze sie (mozliwe) powtarzam, jest tu kto??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam założyłam nowe forum i zaczynam wybory na administratorki i administratorów zgłaszajcie sie dziewczyny jednak musicie wiedzieć że to miejsce jest dla godnej tego osoby czyli ja bym chciała Niezapominajke pozdrawiam i czekam ilość miejsc ograniczona by bonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa87-87
Ale jestem happy : z serwisu Winiary wygralam w Konkursie myszke optuczna taką bezbarwną, swiecacą na czerwono, w srodku tej myszki jest woda i taki płyn żółty i pływa w nim mala buteleczka, myszka jest genialna wprost, a z Bravo czekam na paczke, bo w konkursie KEY wygralam zestaw bielizny POWODZENIA WAM ZYCZE W KONKURSACH, bierzcie udział bo naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do\"Bonko\"---->straaaasznie jest mi miło że chciałabyś mnie na to wyróżnione miejsce:):):) :*:*:* Jednak czy mogłabyś mi powiedzieć na czym polegalaby moja funkcja.Tzn co miałabym robić?Moze troszkę to głupie pytanko...ale zeby nie bylo poźniej nie jasnosci wolalabym od razu dokładnie wiedzieć:P Bo niestety jesli to bedzie wymagalo ode mnie duzo wolnego czasu to niestety tego nie moge zagwarantowac,bo z czasem jest u mnie różnie:( Ściskam Cię mocno i jesczze raz dziękuję:):) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę że jesteś zainteresowana chodzi o to by usuwać głupie posty,dawać nowe tematy pomagać ludziom jesli mają kłopoty z jakimś gościem można mu wtedy zablokować login i nie wejdzie forum będzie tak jak to o próbkach adres podam później ale muszę wiedzieć czy chcesz .To forum nie będzie tylko o próbkach ale i o innych rzeczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę spróbować:) Ale czy tylko ja będę administratorką??Bo jesli tak to nie wiem czy dam sobie rade,bo dla mnie jest to nowosc...nigdy jeszcze nie pelnilam funkcji administratorki. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"Bonko\"---->mozesz wyslac adres tamtego forum kazdej osobie na maila.Moze w ten sposob zapobiegnie sie ogromnej ilosci niechcianych osob na forum.No sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×