Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

slayer-jesteś nowy wiec sam nie łapiesz a tak wogóle aby dalej sie wypowiadać i komentować nasze osoby oraz wypowiedzi musisz sie zarejestrować w innym razie twoje wypowiedzi nie są tu ważne gdyż uważany jesteś za kolejną osobe lubiącą robić zamęt na forum dziekuje i żegnam chyba że sie zarejestrujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powazna , prawdziwa moderatorka o e-mailu moderia@o2.pl A wypowiedz slayer pomine la la la la la :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś był stałym bywalcem juz dawno po przez prośby innych miałbys czarny nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak test zdany? Tak na marginesie to wcale nie jestem poważna...ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonko nie polemizuj z nim,nie wdawaj sie w gadkę i tal do niczego nie prowadzi więc po co ? ? ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonko musisz wysłac domoderii e-maila albo złapac ja na gg,jezeli bedziesz tutaj ja \"wołac\"to nic nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyt. \"watch me now\": gdy ktos nowy lub \"pomaranczowy\" prosi o adresy to sie wszystkie (albo przynajmniej wiekszosc) \"czarnych\" rzuca z geba, ale jak one same pytaja kogos nowego o adresy, a ten/ta nie podaje to jest zaraz \"grzecznie wypraszany\" z forum... Do \"watch me now\"----->\"stare\" forumowiczki podawały już wiele adresów...wiec proszenie przez nowe osoby o kolejne adresy (a same nic jeszcze nie podały) jest troche nietaktowne.Przeczytalam calusienkie forum i jestem na bierzaco....no i musze stwierdzic ze nie zaóważylam postu w którym \"stara\" forumowiczka prosiłaby nową o adresy.Nie przypominam sobie zeby osoba z kulturalnym zachowaniem zostala wyproszona z forum! Jest to forum na ktorym są podawane adresy i nazwy firm przesylających bezplatne probki/gadzety.Sądzę ze jesli jakas osoba (niezależnie czy \"stara\" czy \"nowa\" forumowiczka) nie podaje adresow,to ok-nie ma sprawy,to wolny kraj:) .No ale jesli ta sama osoba prosi o adresy (a sama ich nie podaje) no to chyba coś tu jest nie tak!!Nie sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderia 👄 koffana jesteś :) ;) dla Ciebie 🌻🌻🌻 A jak bedzie cos nie tak to bede sie droga e-mailowa do ćiebie skarzyć ;) Może sie uspokoją sępy .....a bynajmniej przestaną obrażać :) Jeszcze raz dziex wiedziałam że pomożesz ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też witam i od razu proszę o nie reagowanie na zaczepki. jak wykasuję głupie teksty, to zostana Wasze wypowiedzi wyrwane z kontekstu, a to potem głupio wyglada. Jakby co to mail lub GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Niezapominjko_ --->nic a nic :) szok ! co prawda przyszło po około 2 tygodniach od wypełnienia ankiety,ale spokojnie sobie czekało w skrzyneczce :) małe te próbeczki ale zawsze cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cio? jest tu jakaś dobra duszyczka, która przetłumaczy mi te kilka zdań na j. angielski? bede bardzooo wdzięczna:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumetka
Zajrzalam na Wasz topik i przeczytalm kilka pierwszych wpisow.Bede czytala dalej ale moze teraz mi ktos pomoze i powie czy mozna gdzies zamowic bezplatne probki perfum?Przepraszam ze pytam bo pewnie w wypowiedziach znajde gdzies ale nie moge doczekac sie.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwik ania
Dziewczyny ja wysłalam dużo e-maili z prośbą o próbki i w każdym z nich podawałam adres, póżniej przeczytałam, że adresu nie powinno się podawać, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwik ania
no nie wiem czy można , kilknaście stron wcześniej dziewczyny pisały żeby nie podawać, ale jest już za pózno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×