Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Papuśka to wspaniale, al to nie forum do chwalenia się, tylko do wymiany adresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papuśka
jakoś ostatnio nie podawane są tu nowe adresy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papuśka
ja nie mam czasu na szukanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papuśka to rzeczywiście wiele wyjaśnia. Na siedzenie na forum masz czas, ale żeby coś dorzucić od siebie - to już nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonko z dnia 9.11: "to nie jest forum wymianek żadnych!!!jak chcesz wymianki to ić na badziewiarskie forum wizażu!" Zbrodnia z dnia 11.11: "ale to nie forum do chwalenia się, tylko do wymiany adresów" czyz to nie zalosne? gdy ktos nowy lub "pomaranczowy" prosi o adresy to sie wszystkie (albo przynajmniej wiekszosc) "czarnych" rzuca z geba, ale jak one same pytaja kogos nowego o adresy, a ten/ta nie podaje to jest zaraz "grzecznie wypraszany" z forum... szkoda gadac... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watch me now podobno to forum jest do wymiany adresów. Może się mylę i bonko wyprowadzi mnie z błędu. \"Nowy\" po co prosi o adresy? Wystarczy, że przejrzy forum, a jeżeli żąda więcej to wypadało by podać jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku mam wrazenie że tu jakies dzieci siedzą, nie umiecie niektorych nikow w ogole zignorowac, paranoja!!! jak ktos cos chce na JUZ to wiadomo ze nikt mu tego nie poda i tyle, musi sie z tym liczyc jak wchodzi na nasz temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼Powiedzcie mi w końcu, czy supermarkety typu Real, Geant, Biedronka.. xD .. rozsyłają jakieś gadżety? I czy w ogóle próbowałyście? ;P A tak poza tym, to właśnie wysyłam maile do urzedów miast.. Matko.. kiedy ja skończe..? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj.. nie dostalam zadnych gadzetow od marketow wiec nie wiem:] .. pisalam do reala ale zobaczymy czy odpiszą.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooopa
jeżeli chodzi o hipermarkety ,to tylko real mnie nie olał :) reszxta niestety tak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale nudno prawda? Pogoda tez taka jakas dobijającaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooopa
małgosia ---->od reala dostałam notesik :LISTA ZAKUPÓW,naklejki real jakies tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxdx
a pisałaś że jesteś niepełnowsprawna, czy normalną prośbe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8211002514
to co podałam to są jakieś programy i kluby (ten pierwszy na pewno już znacie :-) :-) :-) jak jeszcze coś znajdę to podam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka22
cześć. wiem że to może nie miejsce na takie pytania, ale może któraś z Was coś mi poradzi: Od bardzo długiego czasu(kilka ładnych miesięcy) mam stan podgorączkowy (ok. 37,1). myślę, że to przez alergię na sierść kota, którego posiadam. Czy może być tak faktycznie???? jeśli ktoś wie proszę o odp. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.l.g.o.s.i.ak
Ech.. Chaos ogarnął ten temat.. CHAOS =/ Prosze "czarnych" o numery gg ^_^ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj..dawno mnie tu nie było..dlatego że nie miałam internetu. A co tam u Was słychac...dostałyscie cos przez ten tydzień? ja nic szczególnego..a długopisy z dzielnicy warszawy i ulotke informacyjną\\:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróce do tematu wymianek to nie jest forum wymianek gdyby takie były to byśmy sie w e-mailach wymieniały a nie forum to piszemy co mamy kto.ś chce skorzysta nie to nie chce napisać to napisze nikt nikogo nie zmusza i nie pisze o wymiankach chyba że nowe a jak wy sądzicie??MI sie tak wydaje a jeszcze jedno ten co naz wyzywał wypadaj z tąd bo to co robisz jest żłosne kurwą i szmatą jest dziwka na rogu (w tym przypadku twoja narzeczona) to nie jest już wkurzające lecz śmieszne i żałosne nie rób z siebie ofermy i pośmieliska Dziewczyny mam pytanie bo niemoge znaleść jaki jest adres do duwopa?? 🌻pozdrawiam wszystkie normalne i zgodne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mnie zrozumiałyście i sorry że tego ościa tak potraktowałam ale jest on już tak żałosny że nie moge ze śmiechu na krześle usiedzieć tylko ciągle spadam aż tak sie śmieje sorry za literówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko
Dziewczyno wez teraz przeczytaj sobie powoli co napisalas i wytlumacz o co chodzi,bo z twojego tekstu niczego nie mozna zrozumiec.I zle zrozumialas wogole o co chodzilo.Jakas laska prosila o podanie firmy,ktora cos tam wysyla innej,bo laska,ktora dostala ta rzecz nie napisala skad ja dostala,a ty na ta pytajaca wlazlas,ze to nie forum wymiany i kazalas przeszukac sobie cale forum. To bylo bezsensowne,bo zeby znalezc ta jedna firme trezba by pisac do wszystkich.Pozatym kto napisal,ze idea tego forum jest pomaganie sobie,a ty zaczelas z przykladami innych for,ze jak ktos chce sobie pomagac to ma sobie isc na inne.No bezsens.Gdyby tu byly laski,ktore zalozyly to forum to by ci milaly na pewno co nieco do powiedzenia na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroooopa
KURCZE BŁĘDNE KOŁO ! ! ! ! ! ! ! !! !! JAKIM PRAWEM OBRAŻANE SA TUTAJ DZIEWCZYNY KTÓRE KONTYNUJA WĄTEK...DO CHOLERY JASNEJ SIOOOOO STĄD JAK SIE NIE PODOBA A NIE JAKIES CHAMSKIE TEKSTY LECĄ W STRONE DZIEWCZYN,KTÓRE POPROSTU WYMIENIAJA SIE TU ADRESAMI ! ! ! ! ! TAK BYĆ NIE MOŻE !PO ADRESIE IP TEZ MOŻNA DOJSC KTO JEST KIM WIEC NIE CWANIKUJCIE TAK ! MODERATORZY WAS ZABLOKUJĄ ,ZAŁATWIE WAM TO Z PRZYJEMNOSCIA NEDZNE KREATURY.....A SZMZTY ITP,TO SOBIE ZNAJDZCIE W SWOIM TOWARYSTWIE PASOŻYT I JESZCZE OBRAŻAJA A FEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymianka to nie jest forma pomocy!!pomoc może być wtedy gdy ktoś spyta o adres e-mail to można mu napisać!!idea forum to podawanioe adresów wszystkim a nie jakieś wymianki!!a co do przeszukania forum jeśli komuś zależy to niech sobie przeszuka forum i znajdzie jakieś firmy my nie jesteśmy od tego zauważ ,że my tez żyjemy ichcemy mieć troche wolnego czasu a nie szukać na 374 stronach dla kogoś adresów bo mu sie nie chce ma komputer,rece,myszke,klawiature oraz troche chęci to sobie poradzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×