Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość alutka22
a ja dostałam dzisiaj materiały z Józefowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam dziś super torbe do wózka dla mojej córeczki od Hippa i katalogi z dwoma płytkami z Dąbrowy górniczej może było i coś więcej bo koperta doszła porwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj dostałam 30 próbek z daxa ale większośc przewizmarszkowa. I rysunek z dedykacją i był tam jeszcze taki list, że przeprasza mnie z opóźnienia ale nie miał juz papieru i musiał sprowadzic i za to dostałam fragment jakiejs tam jego książki i 2 zakładki. A dzis tylko taka książka o alergii :):P:D:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuś
dawno pisałaś do Daxa, bo ja też czekam i czekam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWAA77
WWW.FROLIC.PL ZBIERAJ PUNKTY I ODBIERAJ NAGRODY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga-339
Hej:_) Już to dawno niebyłam, i już dawno nic niedostałam, bo e-maili nie wysyłałam ;p No ja dopiero zaczne po świetach ;p, teraz mi sie niechce Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssss
" I rysunek z dedykacją i był tam jeszcze taki list, że przeprasza mnie z opóźnienia ale nie miał juz papieru i musiał sprowadzic i za to dostałam fragment jakiejs tam jego książki i 2 zakładki" Może głupio zapytam, ale od kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogoszonko
kochaniutke rejestrujcie sie tu darmowee.fora.pl jest juz 54 zarejestrowanych uzytkownikow i ponad 200 wiadomosci mamy tu cisze i spokuj no i nikt sie tu nie kloci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam pewniaka
atlasyeuropyfree@o2.pl darmowe atlasy dla kierowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamstwo
Atlasy europy to prywatny adres. Kłamczucha jesteśśśśśśśśśśśśśśśśś!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie mi prosze... Bo ja nie znam angielskiego jak wysyłacie prośby do angielskich firm o próbki lub gadżety. A jak wypełniacie np. jak jest tam po angielsku adre imie...jak to jest po angielsku??? Proszę o odpowiedz Pozdrawiam wszystkich =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie moge Ci pomoc, bo nie wysylam mejli do zagranicznych firm. U mnie dzisiaj 2 paczuszki. - Dax [19 probek] - Katalog firan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiRiEl wystarczy Ci słownik, nawet internetowy. Jeżel;i nie chcesz się trochę wysilić - w ogóle nie wysyłaj próśb do zagranicznych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniti
dziwuszki wysyłacie do daxa i dostajecie próbki czy mogłabym prosic o pelny adres firmy podaje moj mail i czekam az któras napisze!!! magdalenka1307@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniti
Do: gdzie sie podziała!!! ja tez dostalam z sojuszu extra modną koszulę????!!!! czerwona niczym comiesięczna ochyda z którą musimu chodić i od cos niecos nam sie odparza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katakog ksiazek przewodniki z zagranicy jedna firma mi odpisala : a ty dziecko skad jestes?????? co za palant ja pytalam ich o gadzety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waned
jestam ktoś?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulul.u
wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarunika
śniło mi się, że zbiłam całe opakowanie bąbek na choinkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dostałam paczuszki : -dax(20 próbek) -dermika(5 próbeczek) -bielenda(4 próbeczki) -femi(3 kremiki w mini opakowaniach plastykowych) -ziaja(3) -iwostin(5 próbeczek) -karma z royal kanin dla psiaka -kartka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz problem to po co odpisujesz na tym forum jak ci się nie podoba to nikt ci nie każe tu zaglądać!!!!!!!!!!! A tak apropo to kupiłam sobie ostatnio po wypróbowaniu z dermiki mus truskawkowy. No i co zatkało. Jak ci się coś nie podoba o wypier*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis 1 paczuszka - Woj. Świętokrzyskie [smycz, dlugopis i foldery] I jeszcze czeka na mnie jakas paczuszka na poczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×