Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

matko co sie tu porobilo ta strona jest do skasowania, widac znowu ciepeche uzywa swoje 10 nikow i pisze glupoty , szkoda slow ... mi zepter obiecal probki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WerkaZ
Hej dziewczyny! Niedawno wpadłam na wasze forum. Jest bardzo fajne, przyjazna atmosferka i wogóle. Już słyszałam o próbkomaniactwie i mam już 'sukcesy' w tej dziedzinie. Mam nadzieje że mnie przyjmiecie a żeby nie było że jestem jakims sępem albo jeszcze czymś to podaje adres. Może już go znacie ale podam: http://www.gil.pl/kontakt.htm-koperty bąbelkowe pisałam maila i nie pamiętam czy odpisywali ale w każdym razie dostałam taką jedną wielką kopertę a wśrodku 8 innych(w tym 2 duże A4) bardzo mi sie przydają jak wysyłam prace plastyczne na różne konkursy Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj nic nie dostałam. Nie martwie sie, bo dopiero zaczynam próbkomanie, gadzetomanie itp. dacie mi jakieś wskazówki...? czego unikac itp...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio pustkaaa.... tylko Veet napisał po miesiącu: Veetamy serdecznie!na początku przepraszamy za zwłokę w odpowiedzi, ale mieliśmy problemy z serwerem i część wiadomości spłynęła do nas z dużym ..... opóźnieniem.Niestety nie mamy gadzetow ani testerow naszych produkow. Wyczerpal nam sie takze zapas ulotek informacyjnych i z probkami plastrow :-( . Osobne katalogi z produktami nie były przygotowywane, poniewaz informacje o produktach znajduja się na stronie www.Pozostaje nam zaproponowac zagladanie na strone www.veet.pl, na ktorej z pewnoscia wraz z nowym sezonem pojawia sie informacje o probkach produktow.Pozdrawiamy i życzymy dużo pomyślności w Nowym Roku!Konsultanci Veet :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dziś listy z ambasady RPA i Szwecji. a w środku tylko same katalogi. Zero gadżetów, ale się zdenerwowałam, bo jedna paczka była porozrywana i poklejona. Chyba na poczcie mają lepkie ręce. Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2006 ( zapchanych skrzyneczek)!!!!Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuś
Wczoraj dostałam od Astor długopis, notes i CD, dzisiaj od radia WAWA 2 płyty z polską muzyką i książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cappucino tak się składa, że najzwyczajniej w świecie zapomniałam podać od kogo dostałam Nie wiem dlaczego tak na mnie napadasz. Pamięć bywa zawodna :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mi podac linka na ekonkursy? A co powiecie na zamknięte forum tylko dla nas? Bardzo się cieszę, że tu wszystko podajecie, ale denerwują mnie sępy, które kożystają z podanych linków i mają całe półki gadżetów w domu, a potem wyzywają nas od żebraczek! Forum zamknięte to dobry pomysł, bo każdy będzie korzeystał, ale i szukał i żadne sępy się nie wryją. Co wy na to? Ja nie jestem dobrym szukaczem-przyznaję, dopiero zaczynam, ale widze, jak wasza praca sie marnuje! Która zrobi takie forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na wieki wieków amen
Jezuuu ty jestes opozniona??? Juz takie forum istnieje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEM! Ale dziewczyny, króre tu piszą nie mają tam wstępu i ich szukanie idzie na marne, bo wszyscy z niego korzystają! Może byc drugie zamkniete forum! Ktoś załozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tooooopic
tak, są ale jak widać nikogo tam jeszcze nie wyrzucili... a duzo tam jest takich sępów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss-nadzia
piszcie adresy stron na których są bezpłatne próbki i gadżety prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do: gdzie sie podziala Słuchaj, napisz do mnie na e-maila na kaczusia_00@op.pl , a ja podam ci moje gg, to se pogadamy! czekam na e-maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiej
mam zamiar puścić się z wszystkimi chłopami co będo u mnie na sykwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isaczek
Do Sylka Od 5 dni oddaję na Ciebie głosy i widzę,że troszkę pniesz się w górę(o 3 miejsca-gratuluję). Pozdrawiam Ciebie i całą resztę . Do Siego Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2006!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego naj dla wszystkich porumowiczek!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo tu nie ma? wszyscy się upili ijeszcze śpią? dobranooc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski! życze wszystkiego naj w nowym roku. a teraz biore sie do robory to już dawno dawno nie czytałam nic na topiku, choć wiem ze tu dużo kłutni ale są takie pożądne osoby i podają i chcą współpracować (tylko niekiedy ta współpraca idzie im na marne) i bardzo mnie to cieszy. pozdrawiam i zabieram się do roboty. Jak coś znajde to od razu podam! lece pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×