Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

hejka laski! życze wszystkiego naj w nowym roku. a teraz biore sie do robory to już dawno dawno nie czytałam nic na topiku, choć wiem ze tu dużo kłutni ale są takie pożądne osoby i podają i chcą współpracować (tylko niekiedy ta współpraca idzie im na marne) i bardzo mnie to cieszy. pozdrawiam i zabieram się do roboty. Jak coś znajde to od razu podam! lece pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski! życze wszystkiego naj w nowym roku. a teraz biore sie do robory to już dawno dawno nie czytałam nic na topiku, choć wiem ze tu dużo kłutni ale są takie pożądne osoby i podają i chcą współpracować (tylko niekiedy ta współpraca idzie im na marne) i bardzo mnie to cieszy. pozdrawiam i zabieram się do roboty. Jak coś znajde to od razu podam! lece pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny że wysłałam moją widomość trzy razy ale coś się stało:( Przepraszam z góry pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dzis tylko makulatura z Urzędu Miasta Gliwice, ale może lepsze to niż pusta skrzynka. Pozdrawiam.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepidło
u mnie tez dzis wielki bzyl listonosza chyba zasypało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dzis tylko makulatura z Urzędu Miasta Gliwice, ale może lepsze to niż pusta skrzynka. Pozdrawiam.Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj katalog i ulotki ze Shtila :D nie wiem jak t sie pisze xD Ta a moja kolezanak dostala kaszkietowke ze Shtila:/ .. wrrr..tez mialam nadzieje ze dostane a tu takie rozczarowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myssa, stihl wysyłał gadżety takei jak:długopisy, breloczki itp. ale już nie wysyła bo się skończyły a teraz w lutym mają dostawe gadżetów, a wiem stad bo czytałam od nich maila bo napisałam im zapytanie :) Pozdrawiam pa! Ciekawe co ja dzisiaj dostane:) Może mamusia coś dotarga...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allka
www.fantagraphics.com/inquiry/catalog.html bardzo fajny katalog,ale strasznie dlugo trzeba czekac,cos okolo 3 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEE
trutka22 Stihl wysyłał też dżokejki, wiem, bo dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Dzień Dobry, Dziękuję za zainteresowanie produktami AQUOLINA. Z przyjemnością informuję, że działa nasza strona internetowa: www.amaro.pl , gdzie znajduje się obszerna infrmacja na temat kosmetyków AQOULINA. Nasz newsletter internetowy bedzie do Państwa dyspozycji pod koniec I kwartału 2006 roku. Jednocześnie informuję, że nie rozsyłamy darmowych próbek oraz materiałów reklamowych. 2)Niestety nie wysyłamy próbek.Jedyną formą wypróbowania jest zakup kosmetyków poprzez stronę internetową www.farouk.com.pl bądź w salonach fryzjerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spoko, moze i wysyła więcej rzeczy naprawde nie wiem a po za tym na końcu dałam itp.!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhh
hhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepidło
czesc moj dorobek i przy okazji firmy które wysyłaja: ziaja 2 próbki po dwa razy,bielenda 2 razy po 4 próbki, winiary ksiażeczka o pomyslach na wigilijny stól, domy które kochacie, katalog ikea, katalog bon prix,naklejki z jegimastera czy jakos tak to sie pisze, książeczka droga krzyżowa ,z iemiec jakas płyta ale nie wim co, katalog wisan, jeden numer beauty forum, ulotki od peagy seage, jedna próbka tołpa nawet fajna AKIES PIEC ML, 3 PRÓBKI Z IWOSTINU, ULOTKI I ZAKŁADKA do książek z hipp, dwa razy książeczka z nutricii i próbki kaszek, z gerbera obiecali ale jeszcze nie przysłali , katalog wentylatorów, katalog siedmiogród, bezpłatny magazyn baba jaga,wosk do włosów z taft niezle pudeleczko 75ml, tampony ob ,katalog kosiarek klippo, zdrowe zatoki, jakas ksiazka o miesiaczce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dziś 5 próbeczek z Zeptera, możecie tam śmiało wysyłać: zepter@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
a ja dzisiaj z gatta notesik długopis i w etui breloczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi langsztrum
a aj dziś dostałam w nagą pupcię od tatusia bo byłam niegrzeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! u mnie dzisiaj chyab nic nie wiem. :) Przedchwilkom wysłałąm jednego maila i tak mnie wciągło ze juz wysłałam ich 20. Zapewniam sobie ze do nocy wyśle ich 600 :P Pozdrawiam pa (mam nadzieje że coś dizisja do mnie przyszło) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze mam pytanko zanim zaczne wysyłąć maila. Czy jest jakać dziewczyna na tym topiku? Czekam na odpowiedź. Mam cy latka cy i pół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam wasze zbiory?? u mnie tylko emolienty przysłały aż jedną próbkę!!!! :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj przesyłka z Gatty. Breloczek, grubaśny notes i długopis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś dwie przesyłki: - gatta - długopis, notes, brelok - ziaja - 2 próbeczki 3majcie się laski mocno! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mykam troche posiedziałam i mykam, jeszcze moze wieczorem będe ale wątpie bo jeszcze troche nauki mam. Dobranoc papa :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie równiez dzis tylko Zepter- 4,5 próbeczek ale zawsze to coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhej
laseczki jaki jest adresik do tafta??? mam tez propozycje wymiany adresami na fajne rzeczy oto moj adresik : lulcia20@interia.pl pozdrawiam cium ps. jesli bylabym mile widziana to chetnie pisze sie na prywatne forum na wstepie moge wrzucic z 50 adresikow na fajne rzeczy jak i na takie pierdulki jak smyczki dlugopisy czy notesy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa87-87
www.dzwoneczkownia.webpark.pl - zamówilam z tej stronki fajne 3 koszulki , z super nadrukami :) i czapeczke na zime:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×