Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość reenaa
nio z miesiąc trzeba poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samka14
Ojej!! Aż tyle czasu!! A ja chce to mieć jak najszybciej... buuuuuuu... :(;(;p pozdrowionka...:):) Buziaki...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noviutka111222333
A pisałyście do pupy??? pupa.cosmetics_pl@vp.pl znalazłam ten adres na innym forum to jest włoska frrma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna firma
Oczywiście,że włoska...szczególnie z tą polską końcówką w adresie e-mail.Lecz się!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty sie lecz
firma ta jest wloska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samka14
Faaaajnie...:( Znów się spóźniłam...:(:( Ludzi zostawcie mi chociaż jedno prrrosze...:):) Narka... odpisz...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
Dostałam fajne gadżety z Delecty: kalendarz, długopis, podkładkę pod kubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noviutka111222333
To jest włoska firma ale to e-mail do polskiego przedstawiciela. www.pupa.it to jest stronka tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuwartyna
dziekuje bajabongo za glosik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wysłałam wczoraj chyba ze 150 maili z prośbami o próbki i już dostałam 15 negatywów ale zdziwiło mnie ze 1 negatyw był od Ziaji a pisałyście że Ziaja zawsze przysyła :P już idą do mnie 2 katalogi, płytka z projektami domów, tampony OB oraz darmowe próbki wężów ogrodowych o dług 20 cm hahhahahahahahhahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria, bo po próbki z ziaji to musisz sie udac na ich strone. I tam jek zrobisz napisz do nas to bedziesz musiała wypełnic wszystko o osobie i bedziesz mogła sobie wybrac dwie próbki jakie chcesz zeby Ci przysłali!! :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja sie u nich zalogowalam a wczesniej maila wyslalam :) heh mam nadzieje ze mi cos przyjdzie oprocz tych węży ogordowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A faktycznie masz racje... zlikwidowali tę opcje zamawiania próbek... :( :( Szkoda ze nie zdążyłas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widocznie a w wiekszosci tych odmownych maili pisza ze nie wysylaja na razie niczego ze wzgledu na tak ogromną ilość próśb hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co zamawiacie
Po co wam kawałki węży ogrodowych?Przecież wrzucicie to do śmieci. Zamawiajcie to co może wam się przydać a nie to co popadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ze nie na temat
ROZESLIJ GDZIE MOZESZ: Szukana krew A Rh minus, dziecko ma bialaczkę - gasnie! nr tel: 0698734317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100
nareszczie sie cos ruszylo dostałam atlas europy z tym ze bardzo duzo reklam na poczatku ale sa za to bardzo male miejscowosci wiec polecam atlasyeuropyfree@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY OD ATLASÓW EUROPY
Jeszcze ci się nie znudziło od kilku miesięcy podawać prywatny adres.Piszę do moderatorki.Zrobi z tobą porządek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×