Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość efelina
zaraz sie musze zalogowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samka13
Ja wiem skąd możecie pocztówki otrzymać...:P z W11 napiszcie do nich na e-maila z prośbą o pocztówkę ( bo tylko to wysyłają) wejdzcie na www.tvn.pl i tam wejdzcie w zakładkę W-11 i tam potem będzie gdzieś kontakt e-mailowy...:P Pozdro...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana94
Ja napisalam do TVN o pocztówki z w11 i mi przyslali naprawde są śliczne P.S-Też jestem Gadżetomaniaczką i Próbmaniaczką narazie dostalam tylko katalog o grecji,o austrii,katalog o Brio i katalog z Naturell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalony_Niedzwiedz
Do Coco Chanel Fanka: Po jakim czasie ci przysłali te prbki i kosmetyczke?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalony_Niedzwiedz
Nie wiem, czy to już było tu na forum, ae ostatnio dostałam probki szamponow i maseczki do włosow z Lovely Look :). Mail do nich: info@lovelylook.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalony_Niedzwiedz
Do Coco: A odpisali Ci czy przysla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dzieki wszystkim za te kartki xD No, pocztówki xP Wysłałam też do innych seriali tvn moze tez mi przysla x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihk
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt inny niż ja
Hej dziewczyny!! Przeglądałam to forum i też zaczęłam wysyłać maile, jednak ostatnio zaczyna ono umierać nie pozwulmy na to!! Piszcie. ja dzisiaj np. dostałam książki z ambasady francuskiej i niemieckiej, gazetke o alergi, drogę krzyżową, która ma na celu mnie nawrócić, heh:) Piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuwartynka
www.tkaniny-hurt.home.pl btt@wroclaw.home.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo elo moge się do was dołączyć?? :):) od kilku dni przeglądam wasze forum... i jest naprawde extra :):) Daje na początek kilka meili i stron www do firm z próbkami :):) www.eris.pl www.kolastyna.pl www.iwostin.pl eveline@eveline.com.pl fitomed@fitomed.pl pollena@pollenaewa.com.pl biuro@bandi.com.pl office@hean.pl norel@norel.pl soraya@soraya.com.pl evera@evera.pl marketing@oceanic.com.pl info@jabushe.pl bielenda@bielenda.com.pl info@annalotan.pl dax@dax.com.pl dmk@i-f.com.pl dermika@dermika.com.pl biuro@floslek.com.pl bella.marketing@tzmo.com.pl serwis@eris.pl mydla@mydla.pl if@i-f.com.pl ziaja@ziaja.com.pl pulanna@pulanna.com.pl efektima@efektima.pl smooth@smooth.pl jadwiga-jk@wp.pl marketing@miraculum.com.pl amichon@loccitane.com.pl bionatura@poczta.wp.pl thalgo@thalgo.com.pl office@farouk.pl celia@it.com.pl idea25@idea25.com.pl biuro@pierrerene.pl marketing@svr.pl biuro@farmona.com.pl kolastyna@kolastyna.com.pl marketing@barwa.com.pl info@janssen-beauty.pl mcr@kosmetyka.pl biuro@lakshmi.pl kontakt@dr-scheller-cosmetics.pl mincer-mona-liza@kosmetyka.com kontakt@emolienty.pl cleanandclear.com/contact/index.jsp kontakt@torf.pl www.proza.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalony_Niedzwiedz
Dziewczyny, czy znacie jakieś strony, gdzie wysyłaja katalogi fryzur?? Prosze o odpowiedz. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Jakis czas temu byłam stałą bywalczynią na tym forum, ale od czasu, gdy zrobił sie tu bałagan i syf, żuciłam to. Widzę ze są jeszcze jakieś dobre duszyczki, które ,, odbudowały \" to orum- bardzo sie ciesze. bardzo chciałabym z wami wspólpracować. mam nadzieję ze mnie przyjmiecie do swojego grona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że przyjmiemy :D:D:D ludziska dawać linki do próbeczek :):) Macie troszke ode mnie : :P:P www.farouk.com.pl – darmowe próbki www.mydla.pl- mydełka w płynie http://www.bongo.pl/ - gadżety reklamowe http://lodz.cartalia.com/pl/main/promocje.php -zaproszenia http://3m.onyx.pl/b1form.html - karteczki samoprzylepne http://www.k2.com.pl/mapa.php - Mapa Polski http://www.smycze-reklamowe.pl – darmowa smycz http://silkskin.com/form.htlm -darmowy spray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angeeel co zrobiłaś że dostałaś próbki z L\'oreala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeeel
w zasadzie to nie pamietam co zrobilam ze dostalam ich próbki chyba napisalam do nich na maila ktorego znalazlam na tej stronie... dostalam jakies podkłady dostalyscie cos z Cover Girl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu rozdają darmowe paczki dla psa www. rosnijzdrowo.pl tylko jak będziecie podawały wiek psa to musi mieć mniej niż rok a na www.whiskas.pl paczuszki dla kota z wiekie tak samo mniej niż rok dla kota przysyłają pocztą a dla psa odbiera się samemu w miejscu zamieszkania tam będzie podane zresztą a i ważne po zarejestrowaniu będzie podany kod spiszcie go na kartkę bo z ten kod pokazuje się przy odbiorze paczki. Paczka dla psa jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamówiłam dla psa dzisiaj odbieram!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te pudełka idą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudełko
Ja zamówiłam 30 i bedę je sprzedawać po 5 złoty i zarobie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudełko
Ja zamówiłam 30 i bedę je sprzedawać po 5 złoty i zarobie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudełko
Ja zamówiłam 30 i bedę je sprzedawać po 5 złoty i zarobie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandddra
dostałam kartke pachnaca od bossa pachnie meskimi zapachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktos dostaal wogole te pudelka?? ja ostatnio zamowilam 3 i nic nie doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy na te pudełka nie zdąrzam :):) też estem ciekawe czy one dochodzą... dzisiaj dostałam FREE SAMPLE z ambasdy niemieckiej :):) : 3 gazetki po niemiecku Książke Breloczek Mała ksiązeczke i naklejki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawiałam te pudełko i nic.... już 2 miesiące mineły i cisza... hmmm...:/ czyżby panie z poczty :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×