Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość jaaasde
ja zamawiałam dość dawno na 3 różne rodzaje tabletek!! dostałam 3 przesyłki(bardzo poniszczone)!!wszystkie zawieraly pudelka na "jasmine" czerwone!! w sumie są bardzo ładne i "podreczne" pozdrawiam PS za przesyłke nic sie nie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga9791
witam, szukam materiałów, przewodników o Wiedniu, moze wiecie gdzie można je zamówić? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Wczoraj przychodzę do domu a tam koperta. Porozrywana i wogle. Była ze Zgorzelca. Moja siora dostała od nich długopis a ja nie. Widocznie komus się spodobał:| Poza tym dostałam wczoraj próbki O.B. te przewodniki ze zgorzelca i próbki z dermiki. A dzisiaj długopis z Częstochowy ale podejrzewam że było coś jeszcze bo koperta też była porozrywana. Poza tym moja siorka dostałam smycz z HOTEL LAS. a propos pudełeczek. Ja napisałam na maila roberta Jarockiego jakiś miesiąc temu i odpisał mi ze przesyłka zostanie zrealizowana w ciągu 8 dni ale do tej pory nie mam tego pudełeczka. Pewnie też komuś się spodobał:| Eh te panie z poczty zaczynają mnie wnerwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś dostałam od koleji mazowieckich: kalendarz- książke, śliczna zapalniczke i smyczke na telefonik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki spróbujmy rozkręcić te forum:) Może akurat nam się uda:) Albo załóżmy nowy wątek. o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też tak sądze... tylko szkoda tych wszystkich stron z próbkami... :D zawsze można sobie cos przejrzeć :):) no ale rozkręcić zawsze mozna :P a tak ogółem to dzisiaj dostałam próbki z citroena: *2 gazetki o ich new car ;P *naklejke z ich new car *jakies ulotki o ich all car

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co powiecie na www.freepart.fora.pl zajestrujcie się tam. Owszem to moje forum i poszukuje modów. Szkoda adresików ale zawsze mozna do nich wrócic🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co zakładacie ciagle nowe fora o próbjach?? Jest juz ich tyle ze cięzko policzyc. Na kazdym są prawie te same adresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co sie tu kroi, ale znalazłam w internecie taki adres www.darmowegadzety.pl . Na forum www.probomaniaczki.blog.onet.pl ktoś z tej strony wpisal sie w komentarzach wypytując dziewczynę o darmowe próbki... myślę, że kroi się coś dużego!!!!!! oby oby oby :) miamia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem poczatkujaca zamawiaczka :) heh ale na zagranicznych stronach trzeba wpisywac jakis Zip... Co to jest i skad to wziac? pliska pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkasdjtg0oiwthgblzxfkd
:) :( :/ :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkasdjtg0oiwthgblzxfkd
:] :{ :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dostałam z Bielawy - trzy pocztówki i z Hotelu Gołembiowskiego - informatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamaaa
ej jak sie zamawia np darmowy katalog to sie placi za przesylke czy nie? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uma thruma
hej co to znaczy pasword??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za przesyłke się nie płaci jeśli jest darmowy. Pasword-hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi nie wychodzi wyslalam maile do kilku adresow z tego topika i chyba nie mam szczescia oto niektore odp: od joanny: Droga Pani ! Serdecznie dziękujemy za nadesłanie do nas listu (maila). Cieszymy się bardzo, że to właśnie nas obdarzyła Pani zaufaniem i zwróciła się z prośbą. Listów (maili) z prośbami o przesłanie próbek produktów dostajemy bardzo dużo. Trudno jest nam odpowiedzieć na nie wszystkie oraz dołączać do nich próbki kosmetyków. Zaręczamy, że nasze produkty są najlepszej jakości i na pewno sprostają Pani oczekiwaniom. Zapraszamy do sklepów w celu zakupienia naszych kosmetyków. Mamy nadzieję, że będą one odpowiednie i będzie Pani zadowolona z efektów stosowania naszych kosmetyków. Z pozdrowieniami pozostaję Dyrektor ds. Marketingu i SprzedażyMarek Łaskowski od Bandi: Szanowna PaniNiestety nie praktykujemy tego typu promocji,katalogi, cenniki, czy testery przesyłamy wyłacznie podmiotom świadczącym usugi kosmetyczne i podmiotom prowadzącym sprzedaż hurtową czy detaliczną.Prosze wiec o testery dowiadywać sie w punktach sprzedażyMozna je takze uzyskać składając zamówienie w naszym sklepie internetowymdo którego link znajduje sie na stroniewww.bandi.com.pl Pozdrawiamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak? to popatrz ile ja odmownych dostalam: Yves Rocher Polska: Witam, informuję uprzejmie, iż bezpłatne próbki produktów YR może Pani otrzymać wyłącznie w sklepach Yves Rocher na terenie całego kraju. Zapraszamy serdecznie! Polecam również sprzedaż wysyłkową, informacje ( o ew. próbkach również ) pod nr tel.: 012 423 54 62 lub 012 423 62 35, fax: 012 423 50 04 adres e-mail: bok@yrnet.com Z pozdrowieniami Aneta Dzieńkowska www.global-cosmed.com.pl: Witam, niestety nie dysponujemy próbkami produktów. Pozdrawiam Tomasz Zaceński applause: Dzien dobry, Dziekuję za list. Cieszę się, że jest Pani zainteresowana naszymi produktami. Niestety nie możemy Pani przesłać w tej chwili żadnych próbek. Nie mamy ich zbyt wiele, gdyż naszym celem jest utrzymanie atrakcyjnych cen , a próbki konsumenckie nie są w ogóle wkalkulowane w koszt kosmetyku. Akcje rozysłania próbek są okresowe i zwykle łączą się w prowadzaniem na rynek nowości. Po ostatniej akcji ( Błyszczyk Glam max ) mieliśmy bardzo dużo próśb mailowych i mamy bardzo długie listy wysyłkowe, które będa realizowane w najbliższym czasie. W tej chwili nie przyjmujmy nowych adresów do wysyłki. Zapewniamy jednak bardzo duży wybór wzorników i testerów do testowania w sklepach.Tam można dobrac kolor czy sprawdzić jakość produktu. Co do uczulenia to nie ma Pani się czego obawiać, gdyz nasze produkty są bardzo przyjazne i bezpieczne. Receptury sa tak opracowane by ryzyko uczulenia było minimalne. Nie mamy żadnego zarejestrowanego przypadku alergii czy podrażnienia skóry! Bardzo dbamy o jakość i podddajemy nasze kosmetyki testom kontaktowym, wszystko po to by oferowac produkt bezpieczny. Naszą pełną ofertę można obejrzeć na www.applause.com.pl . Zapraszamy. Znajdzie tam Pani cały wachlarz kosmetyków do makijażu wraz z kartami kolorów oraz dokładny opis produktów. Szczególnie polecam, by zajrzała Panni do działu Nowości, w którym ciagle pojawia się jakiś nowy produkt lub nowa kolorystyka. Jeżeli coś Panią zainteresuje, to zapraszam do sklepów lub do zakupów wysyłkowych. Nasze kosmetyki mozna zakupic bezposrednio u nas + koszt wysylki i pobrania zaplaty 10 zł. Mozna tez zaplacic zaliczkowo na konto, wtedy nie bedzie oplaty za pobranie i koszt dostawy wynosi 6 zł. Najbardziej oplacalne dla kupujacego jest zamowienie pow. 35 zł. Dostawa w ciagu kilku dni przez Poczte Polska. Prosze wybrac produkt i kolor , spisac jego nazwe i numer i zlozyc zamowienie e-mailem na biuro@sadrena.com.pl z zaznaczeniem w temacie \"zamowienie\". Zamowienie z platnoscia przy odbiorze bedzie wyslane jeszcze tego samego dnia lub w dniu nastepnym, a w wariancie przy zaplacie z gory , po wplynieciu pieniedzy na konto APLAUZ. Jezeli chce pan otrzymac e-mailem cennik, czy druk zamowienia , to prosze dac znac. Jeżeli chce Pani otrzymac adresy sklepów w Pani okolicy, to prosze przesłac do nas maila na adres biuro@sadrena.com.pl podając nazwę miasta lub regionu. W sprawie zamówień w sprzedaży wysyłkowej proszę pisać również na biuro@sadrena.com.pl. Jeżeli ma Pani jakieś pytania nt. kosmetyków czy chce Pani uzyskac poradę ,to proszę pisać do nas . Z przyjemnością doradzimy i podzielimy się naszym doświadczeniem. Pozdrawiamy, APLAUZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmabeauty: Witam Panią Dziekuję za zainteresowanie naturalnymi kosmetykami APure USA. Nie możemy spełnić Pani prośby, gdyż nie wysyłamy darmowych próbek kosmetyków. Obszerny opis i stosowanie kosmetyków APure znajduje się na stronie www.elmabeauty.pl Porady i odpowiedzi na pytania znajdzie Pani w zakładce FAQ - (najczęściej zadawame pytania) http://www.elmabeauty.pl/index.php?page=faq Kosmetyki APure są autentycznie naturalne,przebadane dermatologicznie i nie stwierdzono żadnych reakcji alergicznych. Pozdrawiam ELMA verso: przykro nam, nie wysyłamy gratisowych probek Pozdrowienia Radosław Plutecki ava: Witam, Nasze kosmetyki można kupić w sieci droderyjnej ROSSMANN na terenie całego kraju. Mozna też zamówić w sklepie internetowym Blisko Ciała: http://www.blisko-ciala.pl/ Niestety nie dysponujemy na dzień dzisiejszy próbkami kosmetyków. Pozdrawiam Irmina Soszka eweline: Szanowna Pani, W chwili obecnej posiadamy jedynie próbki do cery starszej niż Pani. Są to kremy przeznaczone dla kobiet w wieku od około 35 lat. Wśród kosmetyków Eveline, które bym mogła Pani polecić to nawilżające kremy do twarzy Soft. W przypadku Pani wieku, polecam wypróbowanie kosmetyków do malowania firmy Eveline np.: błyszczyki bądź podkłady, lakiery itp. Testery znajdzie Pani w każdym sklepie, do których dostarczamy nasze produkty. veet: Veetamy serdecznie! Niestety nie mamy probek naszych produktow ani mozliwosci przesylania gadzetow do indywidualnych klientow :-(, ale spieszymy doniesc, ze nasze produkty i gadzety (koszulki i smycze) bedzie mozna juz niebawem wygrac w konkursach na lamach magazynow kobiecych i magazynow dla nastolatek (mala podpowiedz - np. najblizsze numery \"Dziewczyny\" i \"Bravo Girl\" - w majowym numerze Bravo Girl beda dolaczone nasze plastry), a takze w portalach poswieconych urodzie. Zachecamy wiec goraco do sledzienia prasy i odwiedzin naszej strony internetowej www.veet.pl, gdzie w tym miesiacu przedstawimy nasze nowosci produktowe. Pozdrawiamy Konsultanci Veet i jak tu prosic o probki, jak nikt nie ma???? :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz do daxa albo do dermiki. Albo jeszcze np. Bielendy. Bielenda i dermika mi nie odpisały tylko wysłały próbki. Poza tym oceanic wysyła próki po wypełnieniu ankiety:) Bądż wytrwała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, do dermiki itp. juz dawno wyslalam i dostalam probki, ale jak tera zprobuje znalezc jakies nowe firmy, to jak na zlosc wszystkie odp. sa odmowne😠 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
Osobista reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUKAM TEORI!!!!!!!!!!!!! Hej teoria gdzie kolwiek jestes mam dla ciebie cos... SZUKAM TEORI!!!!!!!!!!!!!!!! Mam dla Ciebie teoria cos, widze ze jestes naprawde fajna wiec... ... mam własne forum na www.mojeforum.net/najlepszeforum i chce zebys pomogla mi te forum rozkrecic. Ja jako administrator chce cie zrobic moderatorem: Kim są Moderatorzy? Moderatorzy są osobami (albo grupami osób), których zadaniem jest doglądanie forum od czasu do czasu. Mają możliwość zmieniania treści lub usuwania postów oraz blokowania, odblokowywania, przenoszenia, usuwania i dzielenia tematów w forum Jeśli jesteś chetna odezwji sie na moje gg 7470550 lub odezwji sie na moim forum w kontaktach z adminem lub na ShouBoxie na dole forum jest okienko do czatowania :) A jesli ktos chce dołaczyc do naszego forum zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×