Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Te NIVEA zmiana nie naciągaj w ten sposób ludzi bo to jest nieprawda. Nie logujcie się za pomocą tej strony bo tylko temu oszustowi nabijacie punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczka 45
żałosne co robi ta osoba, to jawne oszustwo. możecie mnie wspomóc i dać całuska? www.badaniacalowania.pl/kisshunter_glosuj.php?ID=28837 dziękuję :-) odwdzięczę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Żebraków
jak wam śmierdzi z gęby to kupcie sobie tą pastę skoro macie kase na internet to i macie na psatę dfo cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Żebraka marcina
Ty to dopiero musisz mieć zepsute zęby skoro błagasz i błagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badania całowania - sprawdź
www.badaniacalowania.pl/kisshunter_glosuj.php?ID=13942 Sprawdz czy wygrałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do probkomani. Tu dziewczyny szaleja z adersami www.pieknabyc.blo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaPon
W Iwostinie trzeba na stronie wypełnić kwestionariusz Stałej Klientki i przysyłaja ci próbeczki....pewnie już gdzieś o tym mówiłyście ale wrzucam na wszelki wypadek, bo tu się zamieszanie zrobiło, a a pewniaki pogubiły http://www.iwostin.pl/ pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jescze raz
jak jescze raz zobacze tutaj jakies glupie blagania o kliki na nivee lub 3d to napisze do nich meila, podam te forum i poprosze zeby waz zdyskfalifikowali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i super
To może ich przestraszy,ja też będę wysyłac ich linki do nivea i do blenda-med

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaPon
A co się dzieje na darmowych gadżetach? nie ma losowań przez parę najbliższych dni ja wysłałam wczoraj i dziś zamówienia na próbki zaproszeń slubnych...ciekawe kiedy przyjdą i jak będą wyglądały, czy tak ładnie jak w internecie-- wątpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa
kliknij bładam!!www.badaniacalowania.pl/kisshunter_glosuj.php?ID=21768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa
www.badaniacalowania.pl/kisshunter_glosuj.php?ID=21768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fahafh
napisalam dzis o 14 meila o zebraniu oli i odp mi tak: Witaj, na wstępie chcielibyśmy Ci podziękować, za kontakt jak i za przekazanie informacji. W związku z ludzmi "żebrającymi" o głosy, osoby takie będą usuwane na koniec konkursu i nie otrzymają one nagrody. Pozdrawiam, Serwis Konsumenta Nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz niedlugo laptop
notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=805173 wystarczy się zarejestrować !!!LAPTOP ZA DARMO!!! Aby go dostac nalezy: 1) wejść na tą stronę notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=805173 (najlepiej jak powyższy link skopiujesz i wkleisz w pole adres). Otwieranie strony może trwać trochę długo. Zarejestruj się wypełniając formularz. Następnie zaloguj się. Otworzy Ci się strona z Twoim unikalnym adresem www 2) wyślij ten adres do 18 osób, które też się muszą się zarejestrować (jeden IP jedna rejestracja !) Rejestrować mogą się osoby powyżej 18 roku życia!!! Notebooka Acer dostaniesz do domu po spełnieniu tych warunków po miesiącu (praktycznie trochę dłużej może być) . Jest to reklama i promocja producenta, nie potrwa ona długo, więc warto próbować. Ja dopiero się zarejestrowałam i sama jestem ciekawa. Dane Techniczne komputera: The TravelMate® 2700 OS:Microsoft® Windows® XP Professional (SP2) Procesor:Intel® Pentium® 4 Processor 2.80GHz (512KB L2 cache, 533MHz FSB) RAM:512MB (256/256) DDR333 SDRAM HDD:40GB hard drive LCD:15.4" WXGA (1280 x 800) TFT display Grafika:ATI® MOBILITY™ RADEON™ 9000 graphics Waga:802.11g Inne:CD-RW/DVD-ROM combo drive; WLAN, 10/100 LAN, V.92 modem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzaczkaa
ja wole tutaj byc www.free.amciu.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka10
Czesc! Ja dzis dostałam katalogi o firanach i katalog domkow a do niego super kalendarz na 2007 rok ładnie wydany. Troche ulotek i paczke z Yves roche za niezłą sumke ale kupiłam oczywiscie produkty Yves rche :-) za darmo takch paczek nie wysyłaja. Nic jeszcze nie dostałam takiego fajnego, czekam na pudełeczko na tabletki anty czy ktos wie ile sie na takie pudełeczka czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×