Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Bajdunia
i po co ci te pocztówki,przewodniki,mapy?zbierasz makulature?mało płacą.!!Ja też tak troche was czytałam i myślałam jak wyżej,że tandeciary,ale wczoraj dostałam przesyłke i dużo próbek różnych kremów,raczej jestem zadowolona.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro poswiecila swoj czas zeby napisac o te pocztowki i makulature tzn ze chyba jej sie przydadza. Ej dziewczyny zyjecie jeszcze!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co szukam:/ mialam fajna stronke ale ktos mi firefoxa wylaczyl i przepadly no i ni ma:/ hmmm ale zabieram sie do szuakania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja też szukam cały czasik :) a ta z bikini przydała Ci się :P Zamówiłaś je ?? złośnico ?? 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o my gaood !!!!!!!!!!!!!!!!! B-) ha ha to ci bikini :P haha zamowie chocby z ciekawosci co to przyjdzie ha ha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !! Mam pytanie jaki jest adres Fragonarrda?? jakoś nie mogę znależć. I powiedzcie mi jeszcze w jaki języku pisałyście prośbę. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosnico hehe niezłe jest :D =] W sam raz na plaże 🌼 hahaha:D :P Ale przy zamówieniu się wybiera jakie się chce więc różne mogą być :) a po zatym długo się czeka od 3 do 6 mieśiecy :( moja koleżanka czekała tyle :( [kiss[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co dostala te bikini Alessso??? kurcze no juz sie zapisuje:P moze za 3-6 miesiecy az tak schudne i powieksze biust by bylo dobre na mnie ha ha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dostała ;) takie różowe jak jest na dole;] fajne :D a musiałabym chyba troszkę schudnąć aby sie na mój tyłek zmieściuło bo one tzn te majteckzi są strasznie małe :D ;) kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi by się przydało schudnąć tak z 5 kg :D To może może bym wyglądała troszkę ładniej :) z natury nie jestem gruba ale szczupła modelka tez nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
To bikini jest bombowe :D też sobie je zamówie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie cos sie zaczelo tu dziac:)Weszlabym wczesniej ale nie chcialo sie wlaczyc.Juz myslalam ze zlikwidowali ten topik.🌼Siedze dzis pol dnia i szukam adresow:) Bernika------->http://www.ag.bocznica.org/ Tu na pewno znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie:) PoZdRaWiAm! Jak bede miala jakies pewniaki to dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
ja bede dzis odladac jak oni spiewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie :D wzięłam się za pisanie. mam nadzieję, że nie przyjdą żadne rachunki za to?! ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.Jesli zamawiasz bezposrednio na stronie gdzie pisze ze to darmowe np.probki albo jak piszesz w meilu ze interesuja cie bezplatne probki:) Powodzenia 🌼😘🌼😘🌼😘🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, dzięki. mam nadzieję, ze nic mi ni eprzyjdzie płacić! pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jesli przyjdzie cos to zaplaty to zawsze mozesz powiedziec ze tego nie zamawialas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zapomnialam dodac, iz ostatnimi czasy otrzymalam 2. sliczne kubki z promocji AlpenGold \'Kubek Pelen Usmiechu\' :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zmykam Kochani PaPa :* 😘 🌼 Pozdrowionka dla Czarnych w tym najbardzije dla Stokrotki,Złośnicy,Karolki,Totinki i Sandy buziolki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam kilka mejli, ciekawe. muszę poszukać więcej z kosmetykami, przyda się xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marusha
Cześć dziewczyny! Gratuluję 500-setnej strony p.t. "Próbki, gadżety, free PART 2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imieniu Próbkomaniaczek dziekuje za gratulacje ;) to juz polowa tysiaclecia:P za Nami łiiiiiiiiiiiiiiiiii🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×