Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Ja do joko pisalam jakis miesac temu i nie dostalam zadnej odpowiedzi ani nic.A teraz dostalam negatywa od um wroclaw:(( 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to mnie ktoś zdenerwował !!! :[ Nie wiem komu i co przyjdzie z oczerniania mnie, ale to jest śmieszne !!! Zresztą już za długo siedzę na forum i za długo się bawię w to wszystko, żebym miała sobie żartować z takich tematów !!! Nie masz co robić tylko ludzi obrażać ??? Skoro Ty nic nie dostajesz to nie znaczy, że tak mają wszyscy !!! PARANOJA :( :( :( ps. witaj Złośnico 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
Stokrotko nie przejmuj się! Przeciez od razu widać, że ktoś sobie jaja robi :P :O Szkoda nerwów! Naprawdę 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lady 🌼 nie bierz do glowy, watpie by joko po 17tej pracowalo ;) a do tego raptem trafilo na nasze forum i to na ostatni post :P złośliwość rodzi się z zazdrości i jak w ogołe jedna osoba -ktoś może twierdzić ze pracuje w joko w marketingu i wypowiadac sie za caly zespol (bo watpie by jedna osoba sie tym zajmowala)... a w gole to to jedna firma w jednym miescie JOKO, ha ha śmieszne to co JOKO_JOKO twierdzi ;) pozdrowka, lece sie gimnastykowac do potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
kurcze miałam taka fajna stronke z próbkami i mi sie wykasowała bo wysyłam formularz kontaktowy bo wysyłają plecek,piórnik,kolorowanki,kredki(pastele),jajka kinder niespodzianka czy jak to sie tam pisze ..i akurat wyłączyli prąd :( a moze znacie tą stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleSsSsA_91
Stokrotko:* Ktoś sobie robie z Ciebie kłamstwa bo ci zazdrości ,że masz tyle wspaniałych próbek i gadżetów.🌼 Nie martw sie i nie zwracaj na tego,,kogoś,, uwagi :* :) 😘 3maj się 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mógłby mi ktos to przetłumaczyć z góry dzieki. Dear Miss Bogumila, thank you for your interest in Garnier. Unfortunately, we usually only send product samples when doing a pre-test or prize competition. We hope you enjoy our new website nevertheless. Warm regards Your German Garnier Online-Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym @ chodzi mniej-więcej o to, że próbki mają tylko jak są jakieś promocje, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sssandra nie martw się :*:) U mnie od poniedziałku też nic nie było aż do dziś :* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
ciekawe czy jutro bedzie listonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aralka
Ja kilka dni temu otrzymałam płytę z projektami domów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
oo ja tez do mam fajne nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
a co z gerberem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam serdecznia
nie wiem czy osoba, która podawała się za pracownika firmy joko jest osobą autentyczną i w to nie wnikam; pragnę jednak zauważyć, że w firmie kosmetycznej, w którj pracuję jest osoba, której zadaniem jest przeglądanie tego typu forów; ponadto szef często zleca nam zakładanie tematów na forach w stylu: czy dobry jest ten kosmetyk? (oczywiście to kosmetyk z naszej firmy) nastęonie odpowiedzialna za ten temat osoba pod różnymi nickami zachwala dany produkt; to są rożne sposoby na sprawdzenie rynku i reklamę (darmową w dodatku), a jeśli chodzi o próbki to my je wysyłamy hurtowa raz na dwa miesiące, a dziewczyny ode mnie z pracy nie raz czytają o tym co to my nie wysyłamy (czasem produkty, których w ogóle nie mamy, np. próbki kosmetyków i długopisy-nigdy nie mieliśmy firmowych długopisów dla klientów); dlatego czasem nie ma się co dziwić, że u nas wywołują smiech niektóre Wasze wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ja też nie dostałam z
joko...przysłali mi dziś maila że niestety nie wysyłąją próbek i mam się udać do sklepu z kosmetykami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj \"witaj\" ja pracuje na codzien z beneficjentami (pracuje w administracji panstwowej) i tez nie raz sie smieje jak to nasz beneficjent nie zjawi sie u Nas w terminie (7 dni ustawowych) na wezwanie wyslane przez Nas w sparwie wykrytch niescislosci i musi uzasadnic swoje niestawiennictwo gdyz zostaje niezachowany termin i takie wykazanie,ze to nienastapilo z jego winy jest konieczne do wydania postanowienia...i wiesz czasem tez sa smieszne sytuacje,ze go snieg zasypal, a sasiad sie napis i roweru nie mogl pozyczyc, stad opoznienie, wiec nie dziw sie,ze sie glupoty czasem pisze w meilach o probki, ludzie sa rozni i tyle ile ludkow tyle sposobow wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam serdecznie
ale nas śmieszą Wasze wypowiedzi tylko dlatego, że bywają nieprawdziwe i tu nie chodzi o maile tylko o to, że niektóre z Was okłamują inne kobiety na tych forach odnośnie tego co dostały z różnych firm, tak więc mam nadzieję, że bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mEgi12
Lady_Stokrotka21 a jeśli można wiedzieć to co konkretnie dostałaś z JOKO?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście boskie 😘 Panasonic XXL --> wiem, że szkoda nerwów, ale się zdenerwowałam :( takie wrzuty to sorki, ale nie do mnie :( dzięki Panasonic 😘 mala-zlosnica --> hej Maleńka 😘 dzięki za dobre słowa :) masz rację, ale jednak się trochu zdenerwowałam :) mam nadzieję, że się miło ćwiczyło :P kingulka20 --> nie łam się 😘 tak czasami się zdarza, a prąd właśnie wyłączają w najmniej spodziewanym momencie :P AleSsSa_91 --> dzięki piękna 😘 ja wiem, wiem ... ale to może zdrażnić człowieka :) Sssandra --> kochana tak czasami jest niestety 🌼 raz jest tego wszystkiego od diabła i trochę, a raz po tydzień cisza !!! 3maj się mEgi12 --> jak już pisałam wcześniej, napisali mi dzisiaj, że wysyłają DHLem do mnie te próbki. Jeszcze nic nie dostałam. Jak tylko dostanę napiszę na forum. Dzięki wszystkie laseczki, które mnie bronią 😘. Dla niedowiarków - powiedzcie mi po co miałabym ściemniać, że coś mi wysłali albo że coś dostałam ??? Sama pouczałam bodajże przed wczoraj jedną z dziewczyn na temat takiego ściemniania. Jeżeli ktoś mi nie wierzy, że coś dostałam lub że dostałam pozytywną odpowiedź od danej firmy to jest problem tej osoby, a nie mój !!! Piszę co dostałam i skąd, żeby inne dziewczyny także mogły napisać i dostać z tej firmy. Nie jest moją winą, że czasami firmy odpisują negatywnie. Osoby, które mnie znają z forum wiedzą, że nie jestem tu dla ściemniania tylko w jakiś sposób staram się pomagać. Tak jak jedna ze stałych forumowiczek napisała - jeżeli zazdrościcie, że ktoś coś dostał, a dana osoba nie to macie naprawdę problem !!! Każda z nas (Czy to Karolka czy Mała Złośnica czy którakolwiek inna z nas) myśli, pisze konkretnego meila i często dostajemy negatywne odpowiedzi, ale próbujemy dalej. Dajcie sobie spokój z takimi oskarżeniami i weźcie się za to, jeżeli chcecie też dostawać tak jak my, a nie obrażacie innych na forum. Pozdrówka dla wszystkich 😘🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisali mi z eris, ze spelnia moja prosbe dopiero w maju, bo obecnie nie maja zadnych nowosci, ale za taki sliczny meil beda pamietac o mnie;) hmmm...:)) ps.ale tu glucho jakos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, zawzieli się wszyscy na mnie za to JOKO :( napisałam prawdę - źle jakbym ściemniała - jeszcze by było gorzej Matko ... czasami ręce opadają :( Ale dzięki wam 😘 wiem, że nawet jak mnie nie ma to mogę na was liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezydentka
Ja wiem...LejdiKwiatkuStokrotko:) To Ty pracujesz w Jurajskiej i dlatego tak ja zachwalasz...hjahjahja... I jeszcze w JOKO pracujesz i marke reklamujesz... I w ogole jestes permanentnym wyjadaczem probkowo - testerowym... Hm...dobrze, nie bede juz dywagowala na ten temat... Szkoda, ze ludzie szczerymi nie potrafia byc, ot co... A prawda jest taka, ze tylko kilka firm kosmetycznych, na naszym jakze pseudoobfitym rynku, wysyla testery produktow kosmetycznych... A te tzw. 'niebanalne maile' moze i skutkuja, ale to jednostkowe istoty otrzymuja te fenomenalne przesylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak ... pracuje w Jurajskiej, w JOKO mój brat, w FIACIE mój mąż, we wszystkich Urzędach Miast mam kochanków, a moja babcia jest właścicielką ERISa, DERMIKI oraz IWOSTINu :) Coraz bardziej płytkie są wypowiedzi typowych podjudzaczy :) Ludzie załóżcie sobie własne forum i tam najeżdżajcie na siebie :) Wyjdzie to i wam i nam na dobre :) rezydentka --> jeżeli już mówisz o kimś, to pisz prawidłowo nick danej osoby :) A co do kłamstw ... już się wypowiadałam na ten temat i z osobami o Twoim podejściu nie zamierzam na ten temat polemizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezydentka
Hej, Lejdi :) Bez urazy i bez nadmiernej nerwowosci :) Po prostu smieszy mnie to - co dzieje sie na tym forum. Tyle. A to, ze przeinaczam nicki osob konkretnych - to tylko moja wola, a nie pomylka, zeby jasnosc byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezydentka
Nawet nie pisalam ostatnimi czasy o ciekawej przesylce, ktora ostatnio otrzymalam. Wzielam pod lupe porty lotnicze w naszym kraju. Na te kilkanascie - otrzymalam kilka negatywow i jedna konkretna paczuszke, a raczej pudlo ogromne... Tyle ze nikt nie uwierzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×