Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Do Megi12 -----> Jeżeli się nie da, to się nie da ale jak jest np. State PA (lub Pensylvania) to zaznacz to a koło miasta napisz Poland :) P.S. -- > U mnie poczty nie było, ale chyba tez nic nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuśka, no ni ma za co ;) Ostatnio dostalam kalendarzyk od UPC. No i napisalam do nich ponowna wiadomosc z prosba o czapeczke z firmowym logo :) Pani mi odpisala, ze juz w ogole nie posiadaja firmowych gadzetow :( Na pocieszenie, dwukrotnie, zalapalam sie do tych 12 000 pierwszych osob, ktore otrzymaja miniprodukt Redermic XL :) Ponizej link: http://www.redermic.pl/rejestracja.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest Darmowe ? ;P Bo nic nie pisze.. Ale i tak sie zarejestrowałam :) Ide szukać adresików 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i chcem
www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=xskkxyuilh ja tez prosze o odwzajemnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarieleczkaa
Witam!!! Żółtodziub :) Więc tak w poniedziałek zaczęłam zabawę z próbkami...i dziś otrzymałam 2 przesyłki jedna oczywiście L'OREAL 3 próbki i z Yves Rocher próbek 16 w sumie z tego około 10 dla mnie w tym 4 chusteczki perfumowane..zdziwiłam się szczerze, że aż tyle mi wysłali :) no i załapałam się na redermic :) Teraz czekam na mapkę z k2 a jutro odbieram paczuszkę dla maluszka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuśka dziekuje bardzo moge dzis też liczyc na głosiki? na www.redermic.pl można zamówic sobie próbke kremu przeciwzmarszczkowego - trzeba sie zarejestrowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na redermicu jest konkurs 12,000 mini produktów dają przecizmarszczkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym dostałam w końcu gazetkę ty i twój dom, bez dodatków. z UM Wschowa informator sztwna teczkę oraz torbę ekologiczną. poza tym susza ;( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Hej. Chwile mnie tu nie było, bo za bardzo nie miałam czasu. A tak poza tym to dziś dostałam próbki z Dax Cosmetics - ale większość próbek dla mojej mamy. Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po chwilowej nieobecności jestem 🖐️ w skrzynce znalazłam ostatnio 2x szamponik elsewe i ob - chociaż ich nie zamawiałam i 2x wygrana w konkursach - kosmetyki do opalania z kolastyny i coś z innego, ale nie mam pojecia co - jak przyjdzie to napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa .c.
u mnie pelna skrzynka. Nie wiem juz co z tym robic ? sprzedawac na allegro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa .c.
dostalam chyba z 10 CALYCH PERFUM, lol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchawki
a z kad masz te 10 całych perfum?? podasz stronki?? i podalby mi ktos na jakies gdzety np. kubki,breloki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Do : ewa .c. . Jak niewiesz co z tym robić to po co piszesz do nich żeby Ci przysyłali???!!! Naprawde śmieszna jesteś!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! :) Dzisiaj tylko 4. duze (jednakowe) kolorowanki pt. \'Milk Matters With Buddy Brush\' :) Dostalam je w przeciagu 10ciu dni od daty zamowienia :) Dodam, ze przyszly z Maryland (USA) :) Zamawialam je z ponizszej strony: http://www.nichd.nih.gov/publications/pubs_details.cfm?from=milk&pubs_id=5639 A dostalam 4. szt., bowiem tyle ich zamowilam. Wypowiedzi niejakiej ewy .c. komentowac nie bede... ;P Oststanimi czasy powysylalam troche maili, a tu - cisza, pustki... Moze jutro bedzie ciekawiej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej przerwie! :) hehe wracam (mam nadzieję) ze świeżymi pomysłami i energią do szukania adresików:)) widzę, że przez ten dłuugi czas mało stron przybyło.. chyba musimy się bardziej starać:D poza tym w tym czasie u mnie *ob **urzędy miast (nie pamiętam dokładnie jakie :D) ***chyba ze 20 próbek Dermiki (dla siostry xP) i tyyle... licho, nie? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe, Dziewczeta ! Dzisiaj tylko 2. przesylki: * UM Gdansk - plyta pt. \'Gdansk\' :) , 4. informatory turystyczne i naklejka z herbem miasta; * piersionek z logo kampanii 2 SMRT 4U (przywedrowal z USA); wbrew wielu negatywnym opiniom na temat wygladu tego pierscionka - to mnie sie on podoba :) No i to tyle, a ja (naiwna) liczylam na wiecej...eh... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis nic :/ :( a pierscionki jakis tydzien temu po 2 zamowilam na siebie i sis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jeszcze nie pisalam na forum, ale podobnie jak wy wysylam maile z prosba o probki. Moze nie tak czesto jak wy;) Ostatnio dostalam paczuszke dla psiaka, magazyn ty i twoj dom z probka balsamu dove, materialy dotyczace austrii, katowic, i probki elseve intensive:) Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysyłam tylko na to co mi sie podoba, bo gdzie bym to wszystko trzymała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×