Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ja dzisiaj gralam w ta gre ze shrekiem i tez lipa.bede codziennie probowac a co tam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Dla zainteresowanych : z tego co wiem to taki jest adres do YR : bok@yrnet.com . Przynajmniej ja na taki wysyłałam o próbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniawozn111
Witam, Ja należę do PaperMate, jeszcze nic od nich nie dostałam to jest darmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
No ja należe do tego klubu PaperMate ale krótko i jeszcze nic nie dostałam do przetestowania czy do czegos tam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne bo w papermate ja musiałam płacić za przesyłkę. Na szczęście ją odmówilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam odpowiedź YR. Piszą że przyślą mi próbki Także adres ktory podałam wczesniej jest nadal aktualny i mozna probować:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
I jeszcze adres na darmowe próbki węży ogrodniczych. Pozdro;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Podaje adresy meil do firm, ale niewiem czy cos przysyłają bo sama dopiero dzisiaj do nich napisałam. Ale można spróbować, może akurat dostanie się pozytywa od którejś. Powodzenia. info@ralphico.eu - gadzety biuro@arualgadzety.pl - gadzety calendars@age.com.pl - gadzety jakub.jankowiak@notesy.pl - gadzety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaha
Kto mi powei jak mam napisac maila z prosba o próbki PO NIEMIECKU ?!?! to znaczy coś takiego: Chcxiałabym prosic o próbki Wsazych produktów. Licze na szybką odpowiedz. moje dane:....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celebrity_95
Mam pytanie. Jak zamówić tą próbkę ( a raczej pierścionki) z 2 Smart 4U ? Szukam tej strony i nic mi się po polsku nie wyświetla.. Możecie mi doradzić coś, albo podać strone..? Czekam..:)`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cofnij się kilka stron ,gdzies jakaś dziewczyna podała przyklad jak napisac po niemiecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! A mam jeszcze pytanko: macie moze adresy jakichs lini lotniczych, ktore na 100% cos wysylaja?? Zalezy mi na tym okropnie, bo jestem straszna fanka latania i samolotow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jest fajna stronka gdzie ma sie takie jakby wirtualne pieniadze i za nie mozna se ,,kupowac,, gazety.Daja ci wiecej tych pieniedzy gdy np. wypelniasz ankiety.Ale w tym problem ze ja dopiero sie zarejestrowalam i niezdazylam nic zamowic poniewaz zepsul sie serwis.I gdy sie wchodzi na tą stronke to włancza sie caly czas ta ktorej adres podala Darka B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) 39 + 23 = 62 :D To liczba probek od Kolastyny (zreasumowalam wczorajasza i dzisiejsza przesylke). Troszke duzo, ale co istotne, gros z nich jest dla mnie; 'w sam raz akuratne' po prostu. Tak ze slijcie maile do Kolastyny ;) Ponadto podliczylam wszystkie testerki kosmetyczno - pielegnacyjne, ktore otrzymalam w przeciagu 9ciu miesiecy; jest tego ok. 300. sztuk :D Na razie daje spokoj firmom kosmetycznym. Skupie sie na kubkach, bowiem tych 'zlowionych' mam zaledwie 4. sztuki, a jestem 'qbkomaniaczka' :) A tak, to ja podawalam ten tekst po niemiecku ;) Guten Morgen. Ich heisse JAN KOWALSKI. Ich bin 25 (WIEK) Jahre alt und wohne in Polen. Bitte schicken Sie mir eine kostenlose Proben. Vielen Dank. Ich grusse Sie sehr herzlich. JAN KOWALSKI. P.S. Meine Adresse: JAN KOWALSKI UL. PIJACKA 6 12-345 KATOWICE POLEN. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antuchaa22
paskud mały Przedstawiłam się ładnie, napisałam że mam dzieci...w tym i w tym wieku :P,zapytałam czy możliwe byłoby wysłanie na mój adres darmowych próbek produktów Nutricii...i podałam adres domowy :P wysłali dosyć szybko jak na pocztę bo w 6 dni doszło już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA**--
KATjen 25, przysłała ci kolastyna tyle próbek w odpowiedzi na jednego maila, czy wysłałaś kilka maili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Ale się zagapiłam, wyżej pisałam o adresie na węże ogrodnicze ale go nie podałam. To teraz go podaje hehe : http://www.polix.com.pl/probki.php ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.prizpass.pl/index.php?ref=DarkaB http://www.prizpass.pl/index.php?ref=DarkaB http://www.prizpass.pl/index.php?ref=DarkaB ^ ^ ^ ^ I I I I mozecie tam klikac i sie rejstrowac. tak jak ktos tam wyzej wspomnial ma sie wirtualne pieniadze i mozna je wymieniac na gadzety (bardzo fajne gadzety i nie tylko) klikajcie to mnie wspomozecie - a zedby to zrobic to sie tzreba zarejstrowac:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wspomozcie biednego :P odwdziecze sie tylko podajcie mi wasze adresy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA**--, te 39. probek - to dostalam za ankiete (lapalo sie 300. pierwszych osob), ale te 23. sztuki - to dostalam w odpowiedzi na maila, ktorego wyslalam dobrych kilka tygodni temu :) infolinia@kolastyna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko zszokowany
kochane probkomaniaczki ! czy kupujecie kosmetyki , ktore wyprobowalyscie przy pomocy gratisowych probek otrzymanych od firm ??? Ile probek otrzymanych tak sie wam spodobalo ze postanowilyscie dac firmom zarobic ( chociazby na tak kosztowne akcje promocyjne jak wysylanie probek w takich ilosciach jak np. Kolastyna ) cokolwiek kupując ??? Zastanowcie sie piszac e-maile do firm bez opamietania, nie wazne czy sa wam w ogole potrzebne czy nie ! Probki nie sa do zbierania i uzywania zamiast kosmetykow, tylko do testowania w celu dokonania wyboru przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z innej beczki, czy jest tu ktoś może kto kolecjonuje kubki róznego rodzaju? Mam ich trochę na zbyciu jak by ktoś chciał, zawsze mogę porobić ich fotki i podesłać do obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mam ich dużo poprostu zostawiam sobie kilka sztuk, reszty chcę się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rzuć mailem prześlę ci zdjecia wybierzesz sobie cosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×