Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

do antuchaa 22 ! Z nutriciią chodziło o to,ze mi naprawde zależy na tym,żeby dostać ten poradnik. To,że nie mam dziecka nie powinno mnie dyskwalifikować!!!! Akurat siedzę w temacie dzieci dość głęboko( taki mam kierunek studiów) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniawozn111
do- antuchaa22 zawsze można spróbować :) przynajmniej ja tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antuchaa22
A no chyba że tak :P kulki z mlekiem... mnie poprostu denerwuje jak ktoś nie ma dziecka ,nie interesuje go to wogóle i ani trochę mu nie potrzebne a wysyła bo za "darmo"....hmmm może napisz,że masz małego kuzyna albo kuzynkę i to dla niego :)) albo nawet młodsze rodzeństwo ;] ...a propo moniawozn11 zawsze mozesz spróbować,ale jesli pisze Only US to wątpie,ze akurat wyjątek zrobią i wyślą hehe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka64
Cześć!Jestem tu nowa.Chciałam sie zapytać (bo nieznam angielskiego) czy ktoś mi pomoże z tymi polami do wypelnienia w sprawie pierścionka 2 Smart 4U.Prosze pomózcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypełniasz pola z gwiazdka. Kolejno: imię nazwisko ulica i numer miasto kod pocztowy panstwo data ur. płec ilośc pierscionkow skad dowiedzialas sie o stronie Czy zmienilas swoje zachowanie po akcji 2 smart 4u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka64
Wiem że teraz pewnie mnie uważacie za 5- letnie dziecko bo nieumiem uzupelnic zwyklego formulaża ale niemoge tam gdzie pisze:State or Province (U.S./Canada only) znalezc polski ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka64
Wiem że teraz pewnie mnie uważacie za 5- letnie dziecko bo nieumiem uzupelnic zwyklego formulaża ale niemoge tam gdzie pisze:State or Province (U.S./Canada only)niemoge znalezc polski ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny:) jak po weekendzie? u mnie minął raczej spokojnie... poza tym mam taką cichą nadzieję, że jutro coś znajdę w skrzynce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antuchaa22
Emka normalne bo Stany są w USA trudno więc żeby w polu Stan znalazła sie Polska hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Gumisiaq ja też dostałam takiego meila od Alcina i też go nie rozumiem, ale juz chyba nie będe do nich pisała, zreszta sama niewiem. Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj: - 2 takie same \"katalogi\" mebli + próbki kolorów - przesyłka reklamowa z Gdyni - próbki z Mincera Apropos, nie wiecie czy Mincer regularnie wysyła tę swoją gazetkę i próbki? Bo pisałam do nich drugi raz meila z prośbą o próbkę kremu, który mnie faktycznie zainteresował i nic nie odpisali, ale próbki dostałam (nie to, co chciałam ale zawsze coś). Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achaa i jeszcze płyte o uprawie trawnika dostałam dziś (przyda się wsam raz do szkoły) Ja do tego Alcina już tez nie pisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Dziewczyny czy któraś z Was mogłaby napisać na forum adres na te pierścionki?? Z góry dziękówa.;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Dzisiaj 2. przesylki: * WSUS - dlugopis, smycz oraz informator; * nie ma to jak dostac swietny kubek od koncernu z Czech (z Pragi dokladnie) po kilku dniach od wyslania maila :D ; gdy, tymczasem, dostaje sie negatyw od polskiego odpowiednika... :/ No i jakies 2. pozytywy; nie obylo sie bez negatywow, czyli wszystko w normie. nataliaaaaaaaa, odnosnie pierscionka - to rozpisalam sie kilka stron wczesniej Looknij na strone nr 565; ponizej link :) http://www.2smrt4u.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka16
hej dziewczyny mam pytanie czy gra ktoras w prizee? jesli tak to czy mozecie mi odpowiedziec jak zdobyc maxpack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jak otworzyłam skrzynkę to sie zdziwiłam dostałam: -jakąś makulature i smycz z Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie -makulature z Wyższej Szkoły Handlowej we Wrołcawiu( przesyłka naruszona-czyt.otwarta) -jakiś katalog schafer czy coś takiego (kiedy ja to zamawiałam??) -próbki z YR -próbki z Ziololeku -autograf Ewy Wachowicz -i jakieś próbki nie pamietam z czego bo wyrzuciłam koperte.. -coś z banku do rodziców.. Tak sie zdziwiłam że listonoszka zamiast zapukać do drzwi i wręczyć mi tyle przesyłek wzięła i wcisnąła wszystko do małej skrzynki(mieszkam w bloku)..Tak trudno było zapukać?? przecież mieszkam na parterze...A tak to musiałam sie siłować przy wyciąganiu tego..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie pojawil sie jeszcze kurier z niewielka wygrana z konkursu Nestle "Wellnesowy raj" :) Wygrana jest trzymiesieczna kuracja Inneov Slonce, czyli 3. opakowania pigul tego specyfiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula296 yyy.... chyba nie:D a co takiego dostałaś? u mnie pustki, ale na e-mailu pare pozytywó, jak i negatywów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATjen25 gratulacje:)) a ja właśnie dowiedziałam się, że dostanę jakieś gadżeciki z konkursu... poza tym napisałam do majonezu kieleckiego, który do tej pory nie wysłał mi gwarantowanej łyżeczki, mimo już wcześniejszego upomnienia.... ;/ tym razem nie byłam miła i cierpliwa..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarieleczkaa
U mnie dzis probki z Niemiec firma Rufin cosmetics ale szczerze mowiac nie wiem kiedy im cos wysylalam...http://www.rufin.de/ tu link info@rufin.de a tu mail poszukalam w google. A co dostalam hmm 3 probki szamponow: pomaranczowy, dzika roza i jakis kaszmirowy, probka samoopalacza chyba;p i probka plastra wosku do depilacji:) w sumie zadowolona jstem :) Pozdrawiam :* papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka64
Ech...szczęściarze...Ja tu jestem dzień a już mam negatyw...ale dla pocieszenia pozytyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula294 ooo to niezłe zdobycze:D ja w swoim przypadku jeszcze nigdy nie miałam aż tylu przesyłek xP gratulacje, bo wiele fajnych rzeczy dostałaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
ja mialm dzisja 6 preslysek 2 dax 1 yves rcher 1 ziololek 1 bielenda 1 biomaris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniawozn111
u mnie dzisiaj: - od Beckera x2 - i jakaś teczka, nie wiem skąd - yves rcher - informacje z Wyższej szkoły bankowej -i takie fajne serce od Vattenfall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×