Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość aaaaaggggggggggg444
mejbis to sie kur*wa zarejestruj i przestan powtarzac, ze przez to jestes gorsza i bedzie po problemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się dlaczego nie moze to byc forum zamkniete. My------>zarejestrowane i stale bywalczynie mozemy byc obrazane i wyzywane przez LUDZI Z MARGINESU (z zewnatrz). Po co tu wchodzicie?? Zeby obrazac nas i te ok pomaranczowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbis
nie moge bo mam kompa zryte i połowa linków się nie otwiera. ... co tam jeszcze w waszych skrzynkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś : Przesyłka z UM Konin - długopis + mapa + list z podziękowaniem Przesyłka z Gimny Sztutowo - naklejka na samochód, mapa plus foldery o giminie i z adresami i n umerami do ośrodków wczasowych Przesyłka z NFOŚiGW - teczka z folderami i długopis Katalog mebli ze stali. That`s all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbis
DO MEJBIS: Nie, nie jestes gorsza, ale mozna sie pod Ciebie podszyc. I co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka no i co z tego
po jaka cholere blend-a-med wymyśla takie głupie konkursy??!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbis
i taknie jestem nic warta wiec sie podszywajcie, jestem głupia sialalalalalalalala.... i bede nadal pomaranczowa czy to sie wam podoba czy nie! nie morzecie mi zabronic pzebywania na tym forom nara glupolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbis
upsss sory za blad glopolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbis
wiec i tak sie nie zarejestruje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbis
nie wierzcie tej co podszywa sie podemnie (ja mam mejla przy niku a tamta zapomniala skopiopwac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY DO JASNEJ CH***************************Y CO WY WYPRAWIACIE?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? CO TO ZA FORUM??? DURNE, ROBI SIĘ OKROPNA ATMOSFERA. MARDUD JUŻ POSZŁA SOBIE, A JAK TAK BĘDZIE TO JA TEŻ ZNIKNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.chevroletcrm.com/site/pl/brochure_2006.php tu można zamówić katalog Chevrolet, może ktoś będzie chciał http://www.witex.com/service_verknuepfung_mitkontakt_pl.html katalog podłoga laminowana, parkiet etc. http://www.candellux.pl/index1.php?p=zamow_katalog katalog Candellux - lampy http://www.pf.pl/serwis/ZamowKatalog.html Katalog Warszawa panorama firm 2007 Przepraszam, że tylko tyle i tylko katalogi, znalazłam jeszcze kilka rzeczy w google, ale takie same bez sensu, poszukam czegoś jeszcze później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka88nik
podnieciło cię to? ehh. u mnie nie da się zajerestrować ;( oo dzięki za linki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mejbis a moze zarejestruj sie pod jakims innym imieniem i jak ten glupi konkurs sie skonczy albo jak tym troglodytom sie znudzi, to wrocisz do mejbis i bedziesz dalej pomaranczowa bo tak lubisz. Bo teraz to tu za duzo cwiercinteligentow na tym forum. jeszcze raz: BOJKOTUJMY POMARANCZOWE. Nie dlatego, ze sa gorsze, tylko dlatego, ze sie nie potrafia zachowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mejbis wystarczy że wejdziesz na preferncje i sie zarejestrujesz i już nikt nie będzie sie podszywał pod Ciebie. Tak bedzie najlepiej ale zrobisz jak uwazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka88nik
xD dobra ;-)) już zrobie to konto.. xD poszukam linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam na mysli: wiekszosc pomaranczowych jesz z pewnoscia w porzadku, ale konia z rzedem temu, kto mi powie jak je od tych co nie maja na paste odroznic. Na szczescie wakacje niedlugo sie koncza i dzieci nie beda mialy wiecej czasu na glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka88nik
napewno jest w porządku ;-) już założe to konto. znalazłam dużo e-maili ale pewnie już były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka88nik
ja nie zbieram ;-P narazie e-maile wysyłam. jak odpiszą to podam. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dlugo nie bylo mnie na tym forum, bo nie mialam przez jakis czas neta:( przeczytalam kilka ostatnich stron, szkoda ze mardud odeszla odtego forum, a co do tych podszYwaczek i innych tumanow to naprawde szkoda mi was:/ nudzi wam sie?? czy co:/ Pozdrawiam te Normalne:) Dzis: -paczuszka z Nutrici;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jak czytam te wszystkie durne wypowiedzi to mnie szlak bierze! a było tak miło i fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra skoro już wziełaś mój stary nick, to trudno. czekam teraz na paczkę z Orange. Zaraz znajdę linka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiss
ktos mi ukradł nick!!!!!!!!!! i zarejestrowal goooo! co za ludzie tutaj siedza... jestescie chorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×