Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

no jestem dziewczynki :) stęsknione za moją skromną osobą? nie miałam czasu, że naskrobac na forum ale czytalam pilnie. dzięki za zbieranie opakowań.❤️ Chcecie część 3 kubkomanii?? a do fampirka jak zobaczysz jutro listonosza to mi napisz ;) bo u mnie mają święto wredna @ jezdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chams*two -..- U mnie smycz z vattenfall, a myślałam, że może coś lepszego ^^ ciekawe od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka007a
Ja z Vattenfalla miałam latarke :) Tak apropo tych niby linków 3dwhite... Dowiedziałam się, żeby spr, jaki jest prawdziwy adres po prostu kliknijcie na np. (tą ścieme) "Kliknij i wygraj" prawym przyciskiem i kliknijcie "właściwości. I wszystko będzie wiadome :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubeczki hjenka to w każdych ilościach. Ja zbieram Knorra, tylko napisz czy wysyłać Ci po kilka, czy jak nazbieram dużo punktów. Odezwij się, bo tu strasznie się dziwnie robi. U mnie też jutro święto, a od poniedziałku mój kochany listonosz idzie na urlop i jakiść drętwota go zastąpi - to będzie dopiero poranna przeprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, bo jeszcze zapomniałam - dostałam te musztardy z Develey do degustacji i oceny - 4 słoiki. A wypełnienie ankiety - 2 minuty. Polecam osobom pełnoletnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszeczke późno już jest ^^ Ale wcześniej pisałyście dziewczyny, gdy mardud 1 raz o tym powiedziała, że wy też napiszecie do tej firmy :/ Nie wiem czy to jest dobry pomysł, bo znowu wyjdzie, że firma została obsypana mnóstwem meili z prośbą o degustacje lub o gadżety :/ Zastanówcie się 10 razy za nim napiszecie i pomyślcie czy w ogóle się opłaca pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardud chyba nie pamiętam twojego maila, podesłałabym ci foty kubeczków jak sie odezwiesz u mnie dawno nic nie przyszło ale też dawno nic nie pisałam a orientujecie się jak wygląda sprawa z autografami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mardud nie wiem co jaki czas chcesz mi wysylać . Może raz na miesiąc? żeby za dużo na znaczki nie poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też proszę o kubeczki jak tylko jest taka opcja :) hjena masz mojego maila. :) winiary zbieram cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero wstałam. Już meila zwrotnego hjena wysłałam. Mogę codziennie mieć takie fajne meile w skrzyneczce. Piszę wytrwale - ciekawe co będzie w czwartek. Liczę na wypchane paczuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misty i mardud już mi się zaczynają wasze ksywy chrzanić, kto jest kto ;) Marta za chwile przygotuję do wysłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadam xD przyszłam do was ;-P u mnie pusto w skrzynce ;-< ide z psem. zw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ;) rzeczywiście zapomniałam że dzisaj święto :) jak macie adresy do kubków to proszę napiszcie Fampirek2@interia.pl 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apt to chyba kod pocztowy ;) \'I certify that I am a U.S. Resident over the age of 18, and I agree to the Privacy Policy and Terms and Conditions\' nie możemy tego zamówić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitamk - to jest za darmo, jak zrobisz zakupy u nich - i niestety dla UK only

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam fajnych linków. jeżeli znacie to możecie mi na imejla wysłać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mejbis ---> \'You pay only shipping and handling charges of $4.99 and you will get a Free Ring, Free Earrings and Free Jewelry Pouch.\' czy ten pierścionek jest napewno za darmo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już szukałam jakiś linków ale nic konkretnego nie znalazłam ;( jakieś katalogi i tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja makulatury nie zamawiam.. co można dostać z vattenfall \'a ? podajcie linka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam kilka dni temu do vatenfalla i odpisali że jak narazie nie mają gadzetów....trzeba napisać ponownie za kilka miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam kilka e-maili i kilka stron najlepiej szukać na forach. serwis@nutricia.com.pl-nie wiem co to.. ale napewno wysyłają. mtv@mtv.pl-mi przysłali długopis kropla@kroplabeskidu.pl -pewnie kubki skoro kropla beskidu xD http://www.campina.com.pl/ - długopisy, smycze http://www.kujawski.pl/index.html - kubki http://www.zoefoods.com/cooking/panelsignup.htm - płatki śniadaniowe, batoniki http://popcorn.amazingsamples.com/index.cfm?mbaffid=3238 - popcorn http://www.slupsk.pl/ - długopisy, kalendarze narazie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×