Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Sprzedałam Gothica 3 za 68 zł. Gra była nieużywana, bo wygrałam ją w konkursie na M ojej Generacji, a ja po prostu nie przepadam za grami komputerowymi. Mam jeszcze do sprzedania nieużywana NeverWinterNight 2, jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Dawno już nic nie miałam, ale dziś też niewiele: 3 próbki z Teny i 2 próbki zaproszeń + pozytyw na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;-) Jestem nowa, ale od pewnego czasu też zaczęłam się w to bawić. Niestety ostatnimi czasy nic nie dostalam...=( Ciągle czekam na próbki od Gwiazd Pustyni oraz Always bo już ok półtora miesiąca temu wysłałam. Jak na razie z moich emeili z 2 dni co wysyłałam nie dostałam pozytywów, ale nawet widze że nie zostały przeczytane bo mam ustawione potwierdzenie przeczytania. No cóż mam nadzieję że dobrze bedzie nam sie razem współpracować i znajdziemyjakieś fajne stronki i adresy;) Pozdrawiam wszystkie uczestniczki Kafeterii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u mnie był przed chwilą listonosz i przyniósł mi paczuszke z Roal Canin dla mojego Kotka i piesków;-) Niewielką po 1 po 60g ale za to 3szt i w dodatku 4 fajne książeczki jak karmić koty i psy. Martyś211111113636 możesz napisać co dostałaś z naturelli? Slyszałam juz coś o tym na forum ale nie wiele i nie wiem czy wysyłaja i co. Jesli mozesz to napisz co i adresik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulkaa88, jak długo czekałaś na przesyłkę od Royala? Pozytyw :) Owszem - dysponujemy i.....wyślemy ;-) Pozdrawiam Marcin Drukujznami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalam do Roal Canin już miesiąc temu ale chyba teraz wszystkim rozsyłaja dopiero teraz, bo mój chlopak też teraz dostał. A o co pisałaś do drukuj z nami? O gadżety czy próbki z drukarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulkaa88, pytałam czy oferują darmowe materiały związane z firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki. Mam pytanie do was dziewczyny czy znacie może adresy gdzie wysyłają darmowe próbki karmy dla piesków i Kotków, lub gadżety dla zwierzaczków? Oczywiście oprócz Roal Canin bo tam wysyłaja 2 paczuszki po 60g;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto pisał ze dostał gadzety z danone. Bo ja dostałam taką odpowiedz : Witamy serdecznie, Dziękujemy za zainteresowanie i kontakt z naszą firmą. Gadżety firmowe Danone są dostępne do wygrania w promocjach konsumenckich regularnie organizowanych przez naszą firmę. Zachęcamy do wzięcia w nich udziału. Łączymy pozdrowienia, Zespół ds.Obsługi Konsumenta Danone Sp.zo.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulkaa88, napisz do tego pana w sprawie karmy: sts_suchecki@wp.pl Ja dostałam trzy małe opakowania, a mojemu pieskowi bardzo smakowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jakaś firma Paika? U mnie dzisiaj nic :D ale wczoraj dostałam próbki z Pharmy :D i piłke ze Shreka :P już trzecią hehe :P a na @ piękne pozytywy od konsultantek co one mi nie na obiecywały...moze wymienie : 30 probek balsamu jeżynowo-waniliowego próbki kremów do rąk,przeciwzmarszczkowych różnych :D, 4 lakierki do paznokci,6 testerów pefum Christiana Lacroix, 10 testerów cieni do oczu,3 błyszczyki :P (próbki),3 próbki szminek, naszyjnik z cyrkonią,siateczka złota Avon z jakąś kokardką :o Chyba nie tylko mi to napisały :) bo dzisiaj mojej kumpeli doszło podobne,ale ona życzyła sobie próbek głównie kremów wiec dostanie jakieś nawilżające a tak to to samo co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostałam odpowiedzi od tych konsultantek i tez takie same rzeczy mi obiecywały;-) Mam nadzieję że mi to prześla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afr
właściwie rzadko tu piszę, ale czasem przeglądam forum. Akurat pytacie o karmy dla zwierzaczków. Wczoraj dostałam dwie paczuszki suchej karmy Friskies: www.purina.pl wcześniej miałam próbki z Royal Canin - nadal wysyłają z Whiskasa -teraz mają przerwę, pewnie niedługo znowu ponowią akcję na www.animonda.pl jest codziennie konkurs z jednym pytankiem i codziennie ktoś wygrywa próbki ich karmy - ja dostałam już 3 razy, więc warto spróbować a dla tych co zamawiają karmy przez internet, to w internetowym sklepie zoologicznym jest konkurs fotograficzny. Co miesiąc autor najwyżej ocenionej fotki dostaje bon rabatowy na zakupy. Biorę udział w tym konkursie, więc przy okazji, jeśliktoś może to bardzo proszę o głosiki na moje fotki, chętnie się odwdzięczę. http://galeria.animalia.pl/afr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afr a możesz napisać co ci przeslali w konkursie animondy bo ja też wygralam ale jeszcze nie przyslali i nie wiem czy to będzie taka malutka puszeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afr
za pierwszym razem dostałam dwie szalki Vom Feinsten, potem jedną puszeczkę Carny, a ostatnio jedną szalkę z taką karmą dla kotków z pomidorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez 2 konsultantki naobiecywały mnóstwo rzeczy;-) Ciekawe czy przyśla;-D antuchaa22 tobie pewnie też panie o inicjałach W.K. oraz pani I.M. napisaly że wyśląte wszystkie rzeczy. Nie wiem, ale mam nadzieję że to prawda. Tylko troche dziwne byloby gdyby wszystkim tak dużo wysyłały. I w dodatku mi też obiecałą jedna z nich serduszko z cyrkonia zapakowane w zlota siateczke AVON. Mi to pisały już w Piątek. Nie wiem, zobaczymy czy naprawdę prześlą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też to serduszko... :P zobaczymy no te panie... :] ale mozliwe bo niektore konsultanki są takie jakby "wyższe" i nie takie ubogie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afr a jakiej wagi były te puszeczki i szalki? 80g? Ja wybralam aby mi przysłali dla Kota bo stwierdziłam że 80g mój pies jak połknie to nawet smaku nie poczuje;-p Ale jeszcze nie doszlo choć w tamtym tyg napisali że prześlą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję że te panie konsultantki prześlą to co obiecywały, bo troszę się już napaliłam na te próbki i bardzo chciałabym wyprobować te kosmetyki;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe one pisały,że w ciagu 2/3 tygodni...długo ale pożyjemy,zobaczymy :] tylko ciekawe skad one tyle tego maja i tak chetnie wysylaja :D:D:D moze póki co mają mało meili z takimi prośbami i dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam od KIA pozytywa za każdym razem, gdy wysłałam do nich wiadomość. A pierwszy raz napisałam 2 miesiące temu i do tej pory nic nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×