Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Odebrałam dwie koperty, a w nich: - przesyłka reklamowa od SKI Planet - sierpniowa nagroda od 3D White - pasta i szczotka stokroteczkaaaa, jeszcze nie, bo konkurs zostanie rozstrzygnięty 15 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie dostalam potwierdzenia.ale z always wysylalam di nich juz starsznie dawno z GP tez dawno a probek nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis tylko fotki z canona katalog z ubraniami ze stanow zjednoczonych i probki a moncer oraz katalog z ich produktami :)) wie moze ktoras jak mozna amowic ich kosmetyki ? buzkaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubrana w zapach
:) u mnie pudełko z nutricy a w nim kaszka, mleko w proszku, i słoiczek obiadu i do tego książeczka z jadłospisem , z mincera katalog i 6 próbek dla cery suchej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio tylko przesyłka z ambasady Tajlandii i z Nikaraguii. A przesylka z Nikaraguii szła aż z dalekiej Rosji , listonosz przywiózł ją o godzinie 20 ! Mimo że wcześniej juz chodził. Musiałam podpisac, że odebrałam i juz sie bałam tego otwierać :D A tu taka niespodzianka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem jak zamawiac kosmetyki z mincera bo wielokrotnie juz to robilam.mozna zlozyc zamowienie na rozne sposoby: moznzna zamowic na ich srtonce www.kosmetyka.com. tam jestest forumlarz do zmowien lub telofinicznie badz poprostu mailem wpisujac nazwe produkty numer serykny i ilosc zamawianych sztuk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od kilku tygodni pustki.... może dlatego, że nie wysyłam już mejli[i tak z tego dużo nie dostawałam] wciąż czekam z próbki always, o.b. Gwiazdy Pustyni i pare innych...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja19_20 - a może ja? dziś u mnie paczka z pedegree `wczoraj mały dzisiaj duży` niestety wczoraj moja ninia zdechła :( coż.. poje sobie kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka64
Hejka!Ale mnie tu dawno niebyło....No niestety teraz raczej niewysyłam maili.Musze raczej sie przygotowywać do testu próbnego w styczniu i egzaminu w kwietniu....boje sie!!;)U mnie w szkole rozdawali coś z Alweys.Noi jak zwykle mieliśmy pogadanke z panią z Alweys.Dostaliśmy jakieś książeczki o dorastaniu,kalendarzyk,pudełko na podpaski i podpaski ;PWiec ja juz do nich chyba niepisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to pamiętam ;) W Podstawówce dwukrotnie brałam udział w tej akcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mogę być chętna:) panna_chwila@op.pl I przepraszam, kochane, ze nic ostatnio nie pisze, ale w ogóle nie mam czasu: ( I zresztą same pustki ostatnio. Buziaki; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhghggfhn
czekam na zdjecia z canona, powinny przyjsc w poniedzialek albo wtorek.mam nadziejeze przyjada, jak tak to sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja19_20 dostałam maila od mardud onośnie tego forum. Mogę się do Was przyłączyć :) a u mnie w piątek - 2 darmowe zaproszenia ślubne (niestety na odwrocie jest pieczątka - próbka, więc nie wykorzystam ich na mój ślub :D ) hahaha Ta firma sama sobie zrobiła antyreklamę, bo nawet moja mała kuzynka zrobiłaby lepsze w przedszkolu :D oprócz tego - otrzymałam przez tamten tydzień łącznie ok 50 fotek z Canona :D ( przychodziły na adres mój i mojego chłopaka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kiedy masz Misty ten szczęsliwy dzień? ja czasem sie zastanawiam czy dobrze zrobiłam i to mnie dobija. :( ps kubeczki wkrótce wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups hjena a co się dzieje? Ja na razie nic nie planuje, bo za rok się hajta mój brachor i trzeba dać rodzicom odetchnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×