Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

u mnie dzisiaj długopis i makulatura z Akademi Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Pozdrawiam wszystkich aktywnych forumowiczów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gatka
a ja dzisiaj dostałam fajną paczkę. :) smycz, długopis, odblaskowe kółeczko na sznureczku, balonik, kartkę z życzeniami, zakładkę i informator. ;) a to wszystko od Straży Miejskiej. :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomula przestan juz żebrać u baji, to jest żałosne a baja to facet a nie laska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gatka
tak baja19_20, zapomniałam napisać, że z Warszawy. ;) a w związku z tym co napisała tomula06, to chciałam napisać, że racja, każdy chciałby coś dostać, ale jeśli baja19_20 nie chce udostępnić adresu wszystkim, to da do tego takie prawo. i nie wiem czy baja19_20 jest samotny, bo go nie znam. a po tym co pisze tutaj, nie mogę tego wywnioskować. ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gatka
do mnie to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow :) gratuluje moderatorom! zauważyłam, że usunęli niegrzeczne i obraźliwe posty niektórych użytkowników ( w tym Baja 19 20) ! tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja tylko dzisiaj katalog z itaki ale za to 25 kartek świątecznych od przyjaciół :):):):) :D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_gatka nie do Ciebie, tylko ogólnie ! To forum robi się coraz bardziej badziewne...nie będę mówiła przez kogo. Tylko kłótnie i wyzwiska...ale niestety tacy są Polacy. Baja Ty na pewno nie będziesz decydował o tym, czy zasady tego forum się zmienią czy nie. To, że wysłałeś do Tomuli jakąś paczkę, tylko Twoja sprawa, nie musisz teraz się tym chwalić wszem i wobec. Nie wiem, co Wam da ta zawiść (\"o Boże, nie dam wam adresu, bo przecież nie możecie dostać tego, co ja!\")...śmiechu warte. Niczym dzieci w przedszkolu. To forum, jak wiele innych tego typu, jest po to, by się właśnie wymieniać adresami, jednak niestety nie wszyscy mogą to pojąć. Ja na szczęście jestem dość pojętna ( :D ) i zawsze pisze adres, bądź chociażby samą nazwę firmy. Niestety teraz nie mam czasu i ochoty wysyłać maili, więc bardzo mało dostaję. Ale nie płaczę nad tym... :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty_sweet musze przyznac ze masz racje, ale napewno zauwazylas to ze sa tutaj na forum niektore osoby co nie daly zadnego adresu a dopominaja sie zeby pisac na forum adresy. Takze wiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devill
Baja ma rację, jeśli chcesz coś dostać za darmo to chociaż trochę na to zapracuj, a mnie przykładowo bardzo ciekawi co dostali inni użytkownicy, może coś ciekawego, bo o smyczach to wolałbym nie słyszeć ale cóż zawsze lepsze to niż nic. Macie parę adresów wysyłających fajne katalogi z domkami drewnianymi. domki@domhurt.com.pl , info@danmardomy.pl , castordomki@wp.pl , domcas@4me.pl , domki@tlalka-dom.pl . -To są pewniaki. P.S. a wysyłał ktoś może z was emaile do ambasad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysyłałam kilka z nich odpowiedziało np. austria, finlandia, indonezja, szwecja, niemcy z tych dostałam z urzędów miast nieraz fajne rzeczy wysyłaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devill
a słuchaj hjena wysyłałąś do tych ambasad które sie znajdują w Polsce i to po polsku pisałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam do ambasad które są w polsce i po polsku, oraz do ambasad polski zagranica www.visitfinland.com tu są broszury o finlandii po angielsku i 1 po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
baja19_20 przepraszam cię!! za to wszystko!! przebaczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gatka
a ja dzisiaj dostałam smycz, długopis, kalendarz w notesie i ulotki z Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. ; ) pozdrawiam. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiarka
skad tyle w Tobie goryczy,nieszczesliwy człeku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedowiarka
nie podaje sie za nikogo. Przeczytalam Twoj post i napsialam co o tym mysle,swieta ida troche radosci..a nie... DOBRAnoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jak coś napiszesz, to zdziwienie człowieka ogarnia, że tacy beznadziejni ludzie stąpają po ziemi. Nie chce mi się z Tobą kłócić, bo mam honor i byłam do spowiedzi :D:D:D poza tym żadna prowokacja mnie nie ruszy :P pozdrawiam Cię gorąco baja :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraj, czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu napada .:(( Wszystkiego dobrego życzy: :D:D SONIAA A:D:D :DWESOŁYCH ŚWIĄT ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !:D ORAZ :DSZALONEGO SYLWESTRA :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas śniegu duuużo :D więc jest ślicznie, mam nadzieję, że się utrzyma dłużej :) Ja również życzę Wam wszystkiego dobre na Święta oraz spełnienia marzeń w nowym 2008 roku :) :P Aby każdy zawzięty odpuścił, a każdy zawistny popuścił :D POZDRAWIAM :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devill
Ale jej baja pokazałeś :P w sumie racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho :D W Ten Świąteczny Czas, Niechaj miłość będzie w nas, Pokój wokół niech panuje A nad złem dobro króluje! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :):):):):):):) :* Gdy Bożego Narodzenia nastąpi czas niech aniołek ode mnie uściska was, niech wam życzy dużo miłości, szczęścia samego i wielu słodkości. Życze wam WSZYSTKIM :) Wesołych Świąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka21
Szukam e-maili do osób sławnych. Ma ktoś jakieś namiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×