Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość tomula06
Baja odezwij się na e-maila bo nie odpowiadasz czy wysłałaś mi autograf od Otylii czy zapomniałeś go mi wysłać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
oco ci chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieszkto_1
stempelek87 on nigdy nie podaje swoich adresów chyba że czyjeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! długo mnie nie było na forum, bo nie miałam czasu ale teraz mam wolny dzień i szukam adresów, a do mnie ostatnio nic nie przychodzi bo nie wysyłam meili. No tydzień temu kilka wysłałam ale jak narazie nic nie przyszło. Pozdrawiam wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ostatnio nic :( pomimo kilku obietnic na @...a jak mnie ta Poczta Polska wkurza to szok!! Na priorytet muszę czekać tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja ja wiem o tym doskonale ale wkur...wia mnie to, bo za co my płacimy na tej poczcie???? Po co ten priorytet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gatka
a ja dzisiaj dostałam z Nowego Sączu długopis i pocztówki, z Welmaxu odświeżacz do wc i długopis. niby marnie, ale lepsze to niż nic. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś wygrana koszulka z konkuru Nivei, a wczoraj jedzonko dla mojego kotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Jak ktoś zna adresy i e-maile osób które rozdawają autografy to pisać tutaj na forum!! a nnie chwalić się co dostałem i niepodać adresu skąd się dostało!! wyrzucam sobie to!! jak ktoś chcę się pochwalić to też ma podać adres skąd dostał!! kto jest zatym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola11
www.artmixer.pl - fajne stronka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każdy jest za tym... Powtarzam chyba! ;) Ja jestem :P No bo pomyślcie co to będzie za stronka kiedy wszyscy za jakiś czas będą sępić? Nie pisze to do wszystkich, bo z tego co widze dużo osób jest zaangażowanych i gdy tylko coś otrzymają to piszą co otrzymali i SKĄD! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
a adresy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
polecam darmowa podkładka pod mysz tylko trzeba im wysłać koperte i dowód osobisty z kserowany www.znak.pl/index.php?text=327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do mnie dzisiaj wreszcie cos przyszło a mianowicie : reklamówka, smycz, 2 długopisy, broszka i kolczyki takie małe sztywciki ale srebrne. Pozdrawiam. A no i makulatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do mnie dzisiaj wreszcie cos przyszło a mianowicie : reklamówka, smycz, 2 długopisy, broszka i kolczyki takie małe sztywciki ale srebrne. Pozdrawiam. A no i makulatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie z Jamar 2 długopisy, smycz, gruby notes, reklamówki i katalog produktów. :) Miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam z Jamar :) no sorki, ale e-mail możecie znaleźć sobie sami...jeżeli o to chodzi.. wpisujesz tylko www.jamar.pl i wchodzi w KONTAKT ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z Fitomed czy jakoś tak...książeczka z poradami i ... zaledwie jakaś jedna malusia paczuszeńka ze...skrzypem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gatka
a u mnie płyta 'oczyszczanie organizmu z toksyn', ale nie pamiętam skąd. jeszcze katalog podłóg, kolejna pomarańczowa branzoletka (każdy chyba wie o jaką chodzi) i z Canon zdjęcie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×