Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Baja 19_20 widać że lubi świecidełka najpierw cieszył sie z ramki podświetlanej teraz z długopisów Onuś a ja przed domkiem mam już lampki pozawieszane- mówię Ci jaki bajer KOLOROWE office@wincanton.pl - pełno breloczków z zetonami, lapki do klaskania, toorby lniane i reklamówki, 2 koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wie ktos gdzie sa jakies konkursy gdzie mozna wygrac telefon??? proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flattery mam do Ciebie pytanie w sprawie klubu mamby ;) ... tam trzeba gdzieś wpisac swoje dane? zeby dostać od nich ta grę? bo ja nie wiem :P może mogła bys mi pomóc ? będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś pierwsza z oczekiwanych przesyłek z allegro...czekałam na priorytet tydzień! Poczta już widocznie świętuje Nowy Rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baja 19_20 a powiedz dzięki komu masz to??? Przecież dzięki mnie bo dałam Ci namiary - w sumie to samo dostałam co Ty tylko ja dostałam jeszcze baloniki ;) No PODZIĘKUJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo SAM tego nie znalazłeś TYLKO ZAWDZIUĘCZASZ MI tą przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do myszka... Sama niedawno przyłączyłam się do tego klubu ( chyba w listopadzie) a razem z grą napisali mi, że kończy się już klub mamby :/ i że moja karta członkowska straci ważność 31 grudnia. Więc może juz nie ma po prostu formularza do zapisania się... U mnie dzisiaj ponownie makulaturka ;) i branzoletka, którą już pewnie wszyscy mają Choose To Know :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choose to know mi już 2 razy przyszło (?) a raz zamawiałam :) chociaż nie wiem, po co mi to, bo nosik nie będę :) U mnie wczoraj kurier z przesyłką z allegro...ale nic darmowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gatka
a ja dostałam dzisiaj smycz, długopis, cukierka i taką dziwną kostkę od Randstad. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
zna..ktoś..jakieś..adresy..gdzie..można..dostać...zadarmo..katalog..lub..płytę...z..autami..?? proszę..o..szybką...odpowiedź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gatka
a ja cały czas poluję na jakąś koszulkę, ale jeszcze mi się nie udało żadnej zdobyć. :P macie może jakieś pewniaki co do nich ? a właśnie, wczoraj dostałam od 'zyskaj zdrowie' długopis, mydełko i balonik. ;) a w ciągu ostatnich tygodni to dostałam jeszcze : z Gdyni zakładkę magnetyczną i 2 kalendarzyki z Konina breloczek z Płocka taką małą przypinkę z Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu również przypinkę pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
może mi ktoś jakiś fajny konkurs wygrać dla mnie bo ja ciągle przegrywam.BARDZO BYM BYM CHCIAŁ CHOCIAŁ 1 WYGRAĆ! POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaa
Hej:) błagam, jeezli mi to toś przetłumaczy, i odpowiedź bedzie pozytywna, wkeje linka na forum:PP Proszee:( bo nie znam niemieckiego ! ;/ Sehr geehrter Kunde, vielen Dank fĂźr Ihre Anfrage und Ihr damit verbundenes Interesse an unserer lavera / LAVERÉ Naturkosmetik. Bitte haben Sie Verständnis, dass wir aufgrund vieler Anfragen nicht umgehend auf jede Anfrage reagieren kĂśnnen und es bei der Bearbeitung Ihres Anliegens zu zeitlichen VerzĂśgerungen kommen kann. In dringenden Fällen wenden Sie sich also gerne auch telefonisch an uns: 05103 - 93 91 0. Herzliche Grüße Ihr lavera Beratungsteam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaa
wiem, to tez sobie przetlumaczylam, ale : wysla czy nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
może mi ktoś jakiś fajny konkurs wygrać dla mnie bo ja ciągle przegrywam.BARDZO BYM BYM CHCIAŁ CHOCIAŁ 1 WYGRAĆ! POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
może mi ktoś jakiś fajny konkurs wygrać dla mnie bo ja ciągle przegrywam.BARDZO BYM BYM CHCIAŁ CHOCIAŁ 1 WYGRAĆ! POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
może mi ktoś jakiś fajny konkurs wygrać dla mnie bo ja ciągle przegrywam.BARDZO BYM BYM CHCIAŁ CHOCIAŁ 1 WYGRAĆ! POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soko33
Fajny konkurs gdzie można wygrać kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×