Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Olusssssska
Czy możesz podać adres firmy awizo? Bo ja znalazłam taki http://www.eholiday.com.pl/id4693_przewozy_autokarowe_z_firma_awizo.html ale nie wiem czy jest dobry :) Tylko proszę cię nie oszukuj (nie obraź się, ale nabierając doświadczenia uważam na wszystkich, nawet na mojego proboszcza ;]) A i macie adresy firm które przesyłają świece zapachowe, kadzidełka, kartki zapachowe etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusssssska
A u mnie dzisiaj gadżety ->Notes, b. ładny w twardej oprawie 60 kartek format A5 ->Podkładka pod myszkę ->3 długopisy ->Katalog Zamawiałam tutaj: http://infobot.pl/r/nm1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Sysia
Kobietki a możecie napisać treść przykładowego e-maila jakiego piszecie jak zwracacie sie po darmowe gadżety. Ja chyba też sie w to wciągnęłam ale do tej pory zamawiałam same katalogi i nic poza tym :-) a chciałabym sprobować czegoś nowego. Z góry dziękuje i pozdrawiam gorąco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Sysia
Kobietki żadna z was mi nie pomoże????? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaaaaaaaa
Czesc powiedzcie mi jak sie zamawia prubki pliska !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka75
Hejka! Mam pytanko! Skąd bierzecie darmowe notesy, gługopisy, ołówki, pióra itp.? Proszę o odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frak
czy znacie jakies strony z probkami dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka75
Hejka! Mam do Was ogromną prośbę! Nie wiem, jak wysyłać maile z prośbą o gadżety! Czy ktoś mógłby mi wysłać taki przykładowy mail? To mój adres luizka75@o2.pl Z góry dzięki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexia_82
Onnn21 możesz mi dać, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np do świetlicy środowiskowej
w Twoim mieście, tam zawsze brakuje wszystkiego:) do domu dziecka do ochronki dla dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magik125
Elo, macie ktoś jakieś duże paczki? ja mam taką duża z help eu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś namiary na takie no nie wiem wieeeeelkie paczki?? ja mam na nklejki i duze ryby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Sysia
Do Magik 125! Jak masz coś takiego to podaj na to namiary na co czekasz inni tez chcą dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.pajacyk.pl
www.pajacyk.pl kliknijcie i pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Sysia
do magik125 A możesz napisać co tam do nich trzeba napisać żeby dostać taką paczkę? Będę bardzo wdzięczna Pozdrawiam gorąco pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o próbki- wysłałam troche maili- odpisał na razie tylko yves rocher- ze prześla próbki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Sysia
Szczerze powiem że myślałam że to babskie forum ale widzę że panowie też piszą! Wesołych świąt !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocnadłoń
widać nie wszyscy rozumieją sens tego topicu : sa na nim 3 rodzaje osób 1. chca zamówić próbke przed zakupem aby wypróbować 2. zajmują sie próbkomaniactwem i gadzetomaniactwem 3. są to osoby które lubią wulgarnie się odzywać ja należe do osób pomiędzy 1 i 2 zbieram próbki i gadżety a niektóre próbki są mi potrzebne mam na przykład babcie która potrzebowała wkładów anatomicznych dzieki mnie dowiedziała się o wkładkach tena do tej pory je stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×