Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Pr贸bki, gad偶ety, free PART 2

Polecane posty

Witajcie, chcia艂am si臋 przywitac.Widz臋 偶e s膮 tu wpisy ju偶 od 2005r.! Pewnie niekt贸re linki sa ju偶 nieaktualne ale zawsze watro spr贸bowac.Fajnie by艂oby by co艣 otrzymac.Pozdrawiam gor膮co.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mam pytanie czy w pro艣bie o pr贸bki podajecie od razu sw贸j adres? Czy dopiero jak do was napisz膮?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam! Jestem tu nowa ale pr贸bkami zajmuj臋 si臋 od d艂u偶szgo czasu. Mam nadzieje, 偶e b臋dziemy sie bezproblemowo dogadywa膰. A co do mojej porzedniczki mr贸wki07: Ja pisz膮c maile od razu podaj臋 adres. Ty r贸b jak chcesz ale wydaje mi sie ze tym firmom jest wygodniej jak od razu podaje sie adres. P.S. Jakby co ja jestem p艂ci 偶e艅skiej. Pisze to bo w zwi膮zku z moim nickiem cz臋sto na forach pisz膮 do mnie jako do faceta ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarna_mazur
Hej mr贸wka 07 tak podawaj od razu sw贸j adres albo go wykorzystaj膮 albo wyrzuc膮 a to jest du偶e u艂atwienie w razie problem贸w m贸j mail czarna_mazur@o2.pl pap

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tomula06
baja mo偶esz powiedzie膰 sk膮d te paczuszki dosta艂e艣?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 baja - maja
A gdzie zdj臋cia cwaniaku???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
CZE艢膯 MI DZISIAJ PRZYS艁ALI 25 zdj臋膰 z CANONA:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Anusiaczek_94
... i niby fajna stronka, ale mam jeszcze jedno pytanko (do og贸艂u) znacie mo偶e jakie艣 stronki z free autografami gwiazd ? Z g贸ry dziex

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hejka :) u mnie wczoraj wreszcie co艣 ! Przesy艂ka z Isover --- > 艣liczny breloczek metalowy w kszta艂cie domku i o艂贸wek firmowy :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
U mnie dzis pu艣ciutko. Za to wczoraj dwa negatywy... :( Mo偶e jutro bedzie lepiej ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
S艂uchajcie to www.look4win.pl to fajna zabawa musze Wam powiedzie膰 :) I wygra艂am ju偶 2 nagrody! W ci膮gu trzech dni! Og贸lnie jestem zadowolona. Jak chcecie si臋 rejestrowa膰 to wpisujcie jako polecaj膮c膮 angela1300. Dzi臋ki i pozdrowienia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mnie z Ziajki co艣 takiego przes艂ali Witaj ! Uprzejmie informujemy, 偶e nie przesy艂amy pr贸bek/gad偶et贸w firmowych. W momencie uruchomienia systemu wysy艂kowego na stronie internetowej zostanie zamieszczony odpowiedni formularz. pozdrawiamy Ziaja Ltd A propo witajcie kiedy艣 si臋 zalogowa艂am nawet rozmawia艂am a nie mia艂am czasu . Teraz mam czas wiec pozdrawiam was i b臋d臋 szuka膰 adres贸w .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sniper1
Ja dzisiaj otrzyma艂em z Ziaji pozytywn膮 odpowied藕/ w drodze wyj膮tku/, trzeba by膰 bardziej kreatywnym i wiarygodnym. Polecam Miraculum, przys艂ali pr贸bki po u偶yciu kt贸rych musia艂em kupi膰 偶onie krem na noc i na dzie艅/ dobry kosmetyk w rozs膮dnej cenie/. Odno艣nie www.look4win.pl dopiero debiutuje imoge by膰 r贸wnie偶 polecaj膮cym dla debiutunt贸w, moj nick sniper1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 J.BiN
Ja narazie nic. Mam nadzieje ze NARAZIE ;) Za to si臋 ciesz bo po raz pierwszy cos wygra艂am. Ot贸z wczoraj si臋 zalogowa艂am na look4win. Dzisiaj wchodze zeby sprawdzi膰 wyniki, patrze a tu WYGRANA! By艂 to bon na 300z艂 na "systemy grzewcze", ale dla mnieliczy sie wygrana. Nie spodziewa艂am sie ze w pierwszy dzie艅 sie uda :) Pozdrawiam wszystkich i 偶ycze wielkich paczek dzisiaj :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u mnie ostatnio tylko informator o Devon, i kolejne wygrane bony w look4win - nie wszystkie fajne s膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mr贸wka niekt贸re ze starych s膮 juz nie wa偶ne ale wi臋kszo艣膰 jest ok, sama niedawno tam szpera艂am :) np z katalogami czy jakimi艣 informatorami s膮 dobre. jak kto艣 ma czas pogrzebac to warto

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sniper1
Look4win.pl to sprytny ch艂yt marketingowy, dotyczy to bon贸w kt贸re sk艂aniaj膮 do zakup贸w w firmowych sklepach, ale wi臋ksze zni偶ki w takich firmach mo偶na wynegocjowa膰 bez bon贸w. Ale wygra膰 mo偶na r贸wnie偶 nagrody rzeczowe / takie s膮 sygna艂y/ , st膮d warto chyba w tym uczestniczy膰...................

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sniper1
Odno艣nie z艂o艣liwo艣ci BAJA, mo偶e to dzia艂anie konkurencji? Jest taki portal dla pr贸bkomaniak贸w............www.BAJA.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Agataaa Maj
Siema:) Mog艂ibyscie mi poda膰 kilka storonek z kt贸rych moge dosta膰 darmowe d艂ugopisy? :) Z g贸ry dzi臋ki i pozdrawiam :]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sniper1
Zwr贸膰cie uwag臋 na niekt贸re linki po opisach, niekt贸rzy na tym korzystaj膮/ mo偶e nawet zarabiaj膮/, a Wy otrzymujecie spam. O dziwo nic nie pisz膮 o tych linkach , a Wy klikacie na nie z ciekawo艣ci..............przyk艂ad - linki ps. Baja, obcykany w temacie prawdopodobnie korzysta z naszej naiwno艣ci. Obym si臋 myli艂, to tylko przypuszczenie.Ale warto zwr贸ci膰 uwag臋 .....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jednak cos dzis wpad艂o. 2 pr贸bki z zam贸wienia w AVON\'ie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tomula06
sk膮d koszulka?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarna_mazur
U mnie dzisiaj fajniutko 2 razy smycz kilka widok贸wek i super krem z kolastyny

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tomula06
a skad smycz dosta艂a(e)艣?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kafeteria_ona
tomula we藕 wpis sobie w google nazwe polskiej firmy i wyslij do nich maila - a nie pytasz sie wszystkich dooko艂a sk膮d i sk膮d .. GOOGLE NIE GRYZ膭 !!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×