Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Elo żabki :* znowu jakieś nierealne adresiki ?! hihi :D:D BYWA :) Dzisiaj wejde może wieczorkiem, a teraz spadam :) PAPAPA 🌼 dla stałych i \'\'czrnych\' kiss :*:*;):P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś dostałam: - dwa przewodniki po Austrii - katalog półfabrykantów na cd (kurde co to są te półfabrykanty i czy ja je w ogóle zamawiałam?? wątpię) - katalog o aromaterapii (taki sobie) - zaproszenie ślubne (już czwarte) ;) kto mi pomoże posprzątać mieszkanie?? jeszcze nie zaczęłam, a rano mówiłam że wasnie idę sprzątać ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elficzka
na jakiej stronie mozna zamowic katoalog o aromaterapii???? szuklalam w wyszukiwarce ale niestety nie znalazlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wyluzujcie i nie zwracajcie uwagi, sprawdzcie najpierw adresik i linki przed napisaniem maila. 🌼 dla czarnulek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ratunek kangurkowi
XTINA ale Ty nie uwaznie czytasz i na dodatek sie osmieszasz!!!!!!!!!!! to było tak: 12:38 KANGUREK HIP HOP DO PAPAJA A CO DOSTAŁAŚ Z NESTLEE JAKIES GADZETY CZY CO NAPISZ PLISKA 12:39 papaja. a co cie to obchodzi. ja dostałam a nie ty I co ma do tego godzina skoro nie odpisala papaja tylko podszywacz z kropka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehehehehheh
XTINA tak jak toś już napisał ośmieszyłaś się :P normalnie śmiac mi sie chce przez taką nieuwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ratunek kangurkowi
pomijam juz ortografie XTINY bo pewnie sie zacznie tlumaczyc ze jest dys..... ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehehehehheh
dokładnie :P jak dorosła kobieta może npisać "Spujszcie", no jak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzieki paulinka za podanie stronki...myslalam,ze ten katalog bedzie tylko z jakimis obrazkami Zakopca,a to sa oferty..hehe...ale lepsze to niz nic...bo kocham Zakopca...buziak dla Ciebie...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Wiem że może troszkę Wam psuję Wasz topik ale mam prośbę robię badania do pracy magisterskiej o pracy zawodowej kobiet i mam do Was ogromną prośbę czy mozecie mi przesłać Wasz adres Email a ja wyśle na ten adres ankietę, którą wypełnicie i odeślecie na mój adres.Zapewniam , że podane przez Was adresy są TYLKO do mojej wiadomości .Poszukuję kobiet w wieku 20-35 lat. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehehehehheh
to powiem ci że nawet są 4 :P bo przed chwilką basiulka napisała :P a może ci podać moje gadu, jak mi nie wierzysz? a tamta dziewczyna niech też poda :P i kolejny raz XTINKO wyjdziesz na idiotke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ratunek kangurkowi
hehehe...itd. napiszmy cos razem w tym samym czasie bez odstepu 1minutowego a numeru gg swojego nie podaje ludziom na tk niskim poziomie jak XTINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hehehehehehe...o co Ci chodzi? do czego Ty mnie mieszasz??? bo nie rozumiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehehehehheh
czego cię w szkole uczyli? nawet nie umiesz odmieniac przez osoby słowa "podać" dla twojej wiadomości: Ja podam ty podasz on ona ono poda lol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ratunek kangurkowi
XTINA a jak sie wedlug Ciebie pisze "poda"? Bo ja myslalam ze w tak prostym slowie nie da sie zrobic bledu ale widze ze niedocenilam co niektorych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehehehehheh
basiulka , mówię tylko, że przed chwilką napisałaś posta, bo XTINA nie wierzy, że w tym samym czasie mogą na tym forum siedzieć 4 osoby ;) ona, ty, ja i obrończyni kangurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ratunek kangurkowi
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehehehehheh
oo!! udało się :) 20:21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ratunek kangurkowi
no i widzisz XTINA dwie wypowiedzi w tym samym czasie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ratunek kangurkowi
ooooooooooo nawet podwojnie!!!!!!!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehehehehheh
;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehehehehheh
to zaraz sobie zastrzegę nick :) XTINO sprawdź w słowniku co oznacza słowo 'dziwka' a później kogoś tak nazywaj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ratunek kangurkowi
dzieki XTINA ze wpisalas sie o tej samej godzinie co ja i hehehe..... wiec nie zostaniemy posadzone ze jestesmy Toba!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ej po co zasmiecacie forum takimi glupimi gadkami???...kloccie sie gdzie indziej...i nie podszywajcie sie pod kogos kim nie jestescie..bedzie po klopocie...a przy okazji ulatwicie zycie \"innym tu zgromadzonym\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulko, ja chciałam z xtiną pogadać poprzez gadu-gadu, ale ona nie chciała... przepraszam resztę forumowiczek za tą rozmowę - ale nie lubię gdy ktoś posądza niwinnych... a także dziękuję XTINIE za tak \'wspaniałą\' wymianę zdań między nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no wlasnie...masz za co przepraszac,bo to nie jest normalne zyby sie tak wyzywac...i \"psuc\" to forum...a poza tym forum to forum, jak cos chcesz to tu sie spytaj i pytaj o sprawy zwiazane z tematrem..po to sie topiki zaklada..a ona nie musi z Toba na gg gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzebabylo sobie zamiast encyklopedii slownik zakupic! Bardziej by sie przydal a tak to sprawdzasz tylko co brzydkie slowa oznaczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×