Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Jezuuuuuuuuuuuuuuuuuu jak u mnie jest niemiłosiernie ciepło... nie daje już rady... sącze 2 butle wody mineralenj... to pogoda nie do życia... i jeszcze pisać te maile :D napisze Wam wieczorkiem co było w skrzynce bo pokłóciłam sie z tatą a to on sprawdza co jest w skrzynce:) i nie bede siedziala przy kompie bo na pewno on bedzie chcial posiedziec:) pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz 100 tłumacze ze na maila wyslalysmy sobie 2 linki-2adresy mailowe... i to chyba nie przestepstwo... niech to forum wróci takie jak było prosze... nie bądźcie takie... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do XYZGIRL
Ja dzisiaj dostalam od Brio to samo co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne ile tych linków sobie przesyłałyście, ważne, że wogóle to robiłyście. Po co taka konspiracja skoro i tak większość, lub prawie wszystkie z wyjątkami dostałyście te linki. To bez sensu tym bardziej, że była gadka, że linki zostaną podane za tydzień. To dla kogo one będą podane jak już prawie wszystkie dostały je na maile. Ja nie napisałam do zakochanej, bo po ostatnich szopkach z mailami wolę dmuchać na zimne (bez obrazy zakochana i wcale cię o nic nie podejrzewam, ale ja jestem pechowa). Nie chodzi o ilość, ale o sam fakt. I nie uciekajcie od razu, bo ktoś, bo coś tylko wypijcie piwo, ktore naważyłyście. W tym przypadku podajcie te nieszczęsne linki i sprawa załatwiona, a nie piszecie ( to tylko 2 linki), ale żadna jakoś się nie kwapi, żeby je podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r kochaniutka wyslalam linki moze 4-5 osoba i yle reszcie albo nieodpisalam albo napisalam ze wysle imw pozniejszym terminie, lecz oczywiscie TY wiesz lepiej ilu osoba wyslalam, niewiem zazdrosc cie zrzera czy co??? poreszta nie chce sie klucic lecz nie osodzaj jesli niewiesz wszystkiego, a ja nie uciekam z forum z podklulonym ogonkiem tylko dla wlasnego spokoju, bo nie mile jest dla mnie jak mi nagle prawie wszyscy dupe obrabiaja, a co ja wam nigdy zadnych adresow nie polam??? naprawde przykro mi sie zrobilo :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie, nie wiem ilu ososbom wysłałaś, ale dosyć dużo ich się tu chwali, że dostały więc można sobie policzyć. Pozatym ja już dawno dla świętego spokoju bym te linki podała, ale Ty nie, bo Twoje koleżanki niedawno wysłały(sama tak napisałaś\"podam adres na forum za jakis tydzien ok??? bo moje kumeple tez powysylaly a jak sie rzuci 100 osob to nikt nic nie dostanie\" ) i dlatego nie chcesz podać, bo one mogą nie dostać. Skoro uważasz się za stałą i taką super to poczytaj sobie jeszcze raz od początku stare i nowe forum i zauważ, że tępimy tu podawanie sobie adresów priv. Mnie też kiedyś ktoś prosił o podanie na maila, ale grzecznie odpisałam, że jestem przeciwna takim praktykom i jak już to podam na forum. Po nauczce z Diorem wszystkie już wiedzą, że trzeba stopniowo wysyłać prośby więc nie trzeba chyba nikogo za rączkę prowadzić. Jeśli chciałaś uniknąć plagi maili to mogłaś się pochwalić za tydzień tymi próbkami i wtedy spokojnie podać linki na forum, a teraz niektóre dziewczyny czują się pominięte, bo postanowiłaś już nikomu nie wysyłać. Teraz bedziesz miała nauczkę, żeby najpierw pomyśleć zanim wywołasz kolejną aferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklana deska jest z Whirpoola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki jok3r ty jak zawsze masz racje STALA BYWALCZYNIO, wiec potulnie ci teraz przytakne bo i tak nie ma sensu sie z toba klucic :D:D:D pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hehe....watpie zeby ktos w ogole wysylal do starfoods...fajnie,ze podalas ta firme,bo jak do tej pory nikt o niej nie pamietal tu na forum...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że jestem od samego początku i jestem STAŁĄ BYWALCZYNIĄ nie oznacza, że mam jakieś profity z tego. Jedyne co z tego mam to to, że przeszłam już nie jedną burzę i potrafię spojrzeć z innej perspektywy. Chcę Ci tylko wytłumaczyć jak nieładnie postąpiłaś z niektórymi dziewczynami, które prosiły Cię o te linki, a ty im ich nie podałaś. Jest im teraz przykro, bo pewnie za tydzień zapomnisz już o tych linkach i np one niczego sobie nie zamówią. Po prostu zastanów się zanim z czymś wyskoczysz. Widzisz ja zaczęłam spokojnie, Ty zaczynasz być uszczypliwa. Ja bym podała te linki, Ty jesteś dalej uparta. I kto wypada w niekorzystnym świetle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYKRO MI
Ale muszę się zgodzić z DAWNĄ STAŁĄ I Z Jok3r ...to nie fair... bo jesteście samolubne i wysyłacie tylko sobie nawzajem ...a ten topic po to właśnie został stworzony żeby się wymieniać...ale jak tak tro ja tez stąd odchodzę...i myślę , że nie masz się co zakochanaa nad sobą użałać bo twoja wina jest w tym duża.. :/ żeby być takie pazerne...co ci zalezy skoro i tak już masz te głypie pudry :/ NO CHYBA ŻE WYSŁAŁAŚ JESZcZE DLA MAMY BABCI CIOCI PSA I CHOMIKA TO BOISZ SIĘ , ŻE NIE DOSTANIESZ WIĘCEJ I WIĘCEJ I WIECEJ etc.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... znowu kłótnie może nie odkryję w tym momencie Ameryki, ale.... założeniem topiku było wymienianie się na forum linkami i pomaganie sobie w szukaniu a nie sępienie i konspira- czyli wysyłanie sobie na maila oczywiście, że link można podać dopiero wtedy jak się już cos od danej firmy dostało, niekoniecznie od razu jak się ją znalazło a potem to i tak komuś rybka czy poda czy nie bo już coś dostał bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...laski juz dajcie spokoj...nie chce podac na forum tych 2 linkow to nie...nie proscie sie...a nic Wam sie tez nie stanie jak nie dostaniecie gratisowego pudru...poszukajcie sobie czegos innego,a nie ciagnijcie tematu pol dnia...szkoda czasu i nerwow na klotnie i zarzucania sobie cos...zakochannaaa zrobila troszke nie fair,ale to jej sprawa i niech tak zostanie...nie bulwersujcie sie tym tak...a z tego powodu nie trzeba odchodzic z forum...sa inne dziewczyny, ktore podaja maile i z nich korzystajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka kochane :* Kolejna burza ale tym razem z piorunami widzę na \" FORUM \" chociaz to już zadnego forum nie przypomina...co to za układy itd. ?! Lepiej byłoby tak jak myślę napisac firmy (ICH NAZWY) na forum i kto bedzie chciał to sobie znajdzie kontakt...ale jak wolicie potajemnie maile wysyłac sobie to nie wiem czy jest sens tu siedzieć...nie wiem czy pazerność to jest czy co...ale zaczyna mi się to NIE PODOBAĆ. Jeśli chcecie to sobie wysyłajcie potajemnie linki no problem, ja nie musze miec waszych linkow... OBEJDZIE SIĘ.. WOLĘ MIEC PRZYNAJMNIEJ CZYSTE SUMIENIE I SPOJRZEĆ SOBIE W TWARZ, ZE NIE JESTEM FAŁSZYWA I TU SIĘ Z KIMŚ POTAJEMNIE UMAWIAM , A Z DRUGIEJ STRONY MÓWIE RESZCIE ŻE JEST SPOX ITD. chcecie to wysyłajcie sobie linki potajemnie , bedziemy z reszTą miały mniej pracy , bo nie bedziemy musiały wyszukiwać DLA WAS nowych linków... ACH TA PAZERNOŚĆ ... :/ ZGADZAM SIĘ RÓWNIEŻ (i stwierdzam to z przykroscią) Z JOK3R , BASIULKĄ, HEKATESK I Z BYŁĄ STAŁĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..\"a z tego powodu nie trzeba odchodzic z forum...sa inne dziewczyny, ktore podaja maile i z nich korzystajcie...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczk_a
dziś dostałam gadżety (koszulka, długopisy, notatniki, kubek) oraz kilka małych tubek pasty Elmex. podaję stronkę http://wwwpl.gaba.com/kontakt.html info@elmex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobietki, kobietki... po co to wszystko? dajmy juz spokój tym pudrom i innym są układy i układziki- część z nas po prostu w układzikach się nie mieści... i musimy to przeboleć;) po co sobie nerwy psuć? i to w taki epiekne popołudni elipcowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hehehe....Nice Girl widze,ze mnie zacytowalas....:D fajnie,ze ktos ma takie samo zdanie co ja...klotniom STOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a z tego powodu nie trzeba odchodzic z forum...sa inne dziewczyny, ktore podaja maile i z nich korzystajcie...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka hehe posłużyłam się twoim cytatem ale qrcze ju.ż drugi raz pod cytatem mi ucieło zdanie ... A DOKOŃCZENIE MIAŁO BYĆ TAKIE : Basiulka my podamy tu linki na forum, a OSOBY , które się nimi z nami nie dzielą będą z nich korzystać?! Móże wogóle założymy tu jakies tajne konspiracje, spiski i utworzymy Zespoły, grupki i podgrupki... :/ TO MOJA SIĘ Z CELEM I ZAŁOŻENIAMI TEGO TOPICU...A SEPOM I FAŁSZYWYM OSOBOM MÓWIMY STANOWCZE NIEE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meble kuchenne- o których była mowa rano (nic pewnego, ale można spróbować poprosić o katalogi): office@atlas-kuchnie.com.pl (http://www.atlas-kuchnie.com.pl/) http://www.cezar-meble.com.pl/kontakt.html http://www.gust.pl/ ( biuro@meble-gust.waw.pl ) http://www.mebrex.pl/?id_menu=1&id_podmenu=1&id_stronywww=1 http://www.cucine.pl/kontakt.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Już myślałam, że jestem sama w swojej opini. Moim zamarem nie było sie kłócić (zresztą dalej uważam, że się nie kłóciłam), a zwrócić dziewczynie uwagę. Myślałam, że zrozumie swój błąd i go naprawi, ale cóż. Nie żeby mi zależało na tych tam pudrach, bo osobiście nie używam takich kosmetyków, ale sam fakt mnie wkurzył. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....zgadzam sie Nice girl...szkoda wysilku tych osob, ktore naprawde sie mecza , szukaja i wszystkim tutaj podaja,a ktos cos dostanie i sie tym nie podzieli...precz SĘPY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sępy to my
ha ha ha - jest duże grono osób które korzysta z waszych namiarów, nie pisze tu nic od siebie i na dodatek nie uczestniczy w waszych bezsensownych pogawędkach :classic_cool: pozdrowienia od SĘPÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulka thx za poparcie... sępy to my właśnie o to mi chodziło...i muszę ci przyznać rację...tak to jest ...a tych ludzi jest znacznie więcej ... dlatego zastanówmy sie nad założeniem FORUM NA HASŁO DLA STAŁYCH ...I TAM BYŚMY SOBIE GROMADZILY WSZYSTKIE LINKI I NA WZAJEM SOBIE POMAGAŁY...PRZYNAJMNIEJ NIKT Z ZEWNĄTRZ BY NIE WCHODZIŁ I NIE BLUŹNIŁ...a TUTAJ DUŻO JEST TAKICH ehhh... "SĘPÓW" CZEKAJĄCYCH NA GOTOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r a czy ty myslisz ze mnie naprawde interesuje w jakim ja swietle przed toba wypadam??? nie bede sie juz odzywac lepiej bo okreslisz mnie jeszcze gorszym slowem niz \"uszczypiwa\" :D:D:D papatki kochana mam nadzieje ze czujesz satysfakcje ze kogos pieknie zjechalas ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×