Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Zapewne to dobry pomysł!!A wysyłał ktoś o gadżety do Chio ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"sępy to my\" Nie zrozumiałaś/łeś o co chodzi. Korzystaj sobie z tych linków ile dusza zapragnie, na zdrowie. I wcale nie musisz z Nami rozmawiać (może to i lepiej). Chodzi o podawanie sobie namiarów na priv. I informowanie o tym na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie przyda
ja uwazam zakochana ze Ci sie nalezalo i tyle! NiCe_GiRL - swietny pomysl z tym topikiem tylko dla stalych, ale ja jestem nowa i nie wiem czy byscie mnie przygarnely :-( a swoja droga zakochana tez jest stala a tak nieladnie sie zachowala, zwlaszcza w stosunku do Was (bo ja jestem od niedawna i jeszcze za duzo linkow nie podalam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się przyda - myślę , ze masz rację...nie wiadomo po kim się czego spodziewać...mnie tylko denerwują te spiski... TO JUŻ LEPIEJ JAKBY OSOBY PISAŁY : MAM FAJNY MAIL ALE WAM NIE PODAM BO NIE CHCE ŻEBY MI SIĘ PRÓBKI SKOŃCZYŁY... to bez sensu... :/ ehhh... :( TOPIC UPADA I TO WŁAŚNIE PRZEZ TAKIE FAŁSZYWE OSOBY Z ZEWNATRZ ...miła atmosfera tu nie panuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wysłałam
nawet odpowiedzi nie raczyli wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże dziewczyno sorry, ale czy Ty aż tak tępa jesteś. No i proszę zmusiłaś mnie do tego. Przeciez pisałam i próbowałam Tobie wytłumaczyć o co chodzi. Nie zjechałam Cię tylko tłumaczyłam. Sama doprowadziłaś do tej sytuacji swoim uporem. I czy słowo \"uszczypliwa\" jest wulgarne? Czy Ty chociaż wiesz co ono oznacza, bo najwidoczniej nie. Matko kochana jeśli Ty do tej pory nie zrozumiałaś o co tu chodzi to ja już nie mam siły Ci tego tłumaczyć. Wybacz, ale już brak mi słów. Z tym \"światłem\" to chodziło jak Cię teraz dziewczyny widzą, nie ja, bo mnie Twoja osoba absolutnie nie interesuje, jesteś dla mnie obca i nawet Cię nie znam. Odpowiadam tylko na Twoje posty. Jeśli nie zauważyłaś to inne dziewczyny przyznają mi rację, więc według Ciebie wszystkie jesteśmy jakieś rąbniete. Na to wygląda. Nie potrafisz przyznać się do błędu i starasz się zachować twarz wmawiając mi, że to ja jestem ta straszna baba, przez którą teraz jest Ci źle. Kochaneczko sama do tego doprowadziłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
A rama,Danviva,Coccolino,RRegina,Adidas,gellwe,solidarność ? ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jok3r spokojnie :D .... policz do 10 podobno pomaga hehe ;) a teraz serio to może i dobrze się stało, bo przynajmniej widzimy teraz, że nie warto się wysilać hmmm.. Princeton mi nie odpisali...wysłałam tylko do Wasy Netii i Frugo...bo jakoś nie zbieram gadżetów i przewodników...tylko kosmetyki mnie interesują ale spróbowałam raz i Netia mi wysłała a Wasa wyśle ..a frugo ciszaaaa :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz twoja \"nieswiadoma\" proba wymuszenia na mnie adresu naprawde do mnie nie przemawia :D:D:D a twoje \"ja bym podala dla swietego spokoju\" swiadczy tylko o tym jak jestes podatna na opinie innych osob ;) hihi tak tak a teraz napisz cos jeszcze na mnie wyciagnij skrzydelka i nimi pomachaj bo aureolka z platiku juz nad toba dawno swieci :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarka
hej dziewczyny dopiero dzisiaj wpadłam na ten topic i mam pytanie jak piszecie maila do tych firm to podajecie od razu adres domowy czy tylko mail i czekacie na odpowiedz?? z gory dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nice_Girl ---> ja przewodników tez nie zbieram bo dla mnie jest to niepotrzebna makulatura. Kosmetyki, i gadżety typu NETIA - WASA mogą być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Tarko:) tozalezy od Twojej odwagi- niektóre od razu piszą prośbę i podają adres (na wszelki wypadek) inne są bardzie ostrożne- i czekają na @- dopiero wtedy odpisują. Z doświadczenia;) wiem, ze czasem lepiej zaryzykowac- nie wszystkie firmy odpisuja, niektóre od razu wywyłają drobiazgi. Wybór nalezy do Ciebie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
ludzka_istota a Wasa,Niteczka i Onet wysyłają bez potwierdzenia ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co no comment tylko tyle Ci powiem i kończę z Tobą. Biedactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasa- nie wiem? nie pisałam do nich onet- nie mam pojęcia, nie próbowałam niteczka- z potwierdzeniem (przynajmniej mi potwierdzali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
Ale ja wypełniałam 1 ankiete na stronie ... :/ poraz kolejny trzeba wypełniać ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princeton dokładnie o to mi chodzi ;) a poza tym są laski , które się tym inetersują..to po co mam dostawac i wyrzucać skoro za mnie może ktos inny to dostać, komu sie to bardzo przyda :) TARKA TYLKO TAK NA WSZELKI WYPADEK JAK DOSTANIEsZ MAILA JAKIEJŚ FIRMY TO WRZUCAJ GO SOBIE DO WYSZUKIWARKI , BO SĄ TU OSOBY, KTÓRE PODAJĄ FAŁSZYWE MAILE I NAZWY FIRMY, BY WYŁUDZIĆ ADRESY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarka
Ludzka_ istoto dzieki za odpowiedz :P kilka linkow podobno sprawdzonych(forum insomni): http://www.k2.com.pl/mapa.php - mapa samochodowa http://www.floraland.pl/trawnik.php- płyta o uprawie trawnika http://www.polix.com.pl/formularz.php?lang=pl - probki wezy ogrodowych http://www.ekspansja.pl/pl/Katalog/zamow_katalog.html-katalog zegarków http://www.fingerrosaries.com/howdoigetone.html-rozaniec na palec http://www.niteczka.pl/probki.php- probki wloczek http://www.mavala.com/-pilniczki i broszury o pielegnacji dłoni nie w jezyku polskim To by było na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisałam do portali Interia o gadżety a oni co: -Niestety gadżetów nie wysyłamy -skąd pani miała pomysł aby napisać do nas dziś tyle o sób do nas pisało, skąd pani się dowiedziała za dużo pytań nie sądzicie!!skąpią to skąpią a jeszcze chcą informacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? od rana patrze co tu sie dzieje i to jest ni mniej ni wieej zenujace... jak sie uspokoi przyleze i bede was zasypywac kolejnymi stertami linkow na razie ide sie upic z zalu ze nam kolejny topic zdycha... ło matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivy- nie pij broń Boże! w taki upał to zabójstwo/samobójstwo/morderstwo chyba, ze się mineralna opijesz;) nie upijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
nooika dziękuje i innym też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×