Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość MINETA
CO TO JEST MINETA?? NAPISALI ZE ZREALIZUJA MOJE ZAMOWIENIE NA MINETE CO TO ZNACZY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już zaczynasz kogoś krytykować to chociaż napisz dlaczego uważasz podawanie tych adresów za bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..
ja też nie rozumiem..czemu bezsens?? wielu osób z tych linków skorzysta..heh..czyżby niewielka egoistka sie odezwala ( bez urazy):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie tak
na tym forum nie potrzebujemy egoistek:-o A dla Ciebie jok3r wielkie dzięki za wszystkie linki i adresiki:-) Pozdrówki dla Ciebie a głupimi krytykantkami się nie przejmuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r a ja bardzo dziekuje ze je wymieniłas i dziewczyny napewno tez Ci sa wdzieczne bo ja np z czesci skozystałam:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam dziewczyny:) Ja sie nie przejmuję tylko nie lubię jak ktoś zaczyna i nie kończy. Widać dziewczyna nie ma zbyt wiele do powiedzenia, lub nie wie co odpowiedzieć. od tej chwili pełna ignorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, weszłam sobie na Allegro i zobaczyłam aukcję ze świecącymi kostakmi lodu. Jak to super wygląda. Na imprezkach takie coś by niezłą fuforę wywołało. Naprawdę super sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r kupiłam to przyjacielowi na urodziny bo uwielbia takie gadzety i jest to poprostu rewelacja zrobiło to furore na jego imprezie i wszyscy sie pytali gdzie to mozna dostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie swiecace kostki? jak to znalazlas? chcetnie zobacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna_masakra
nie rozumiem sensu waszego postępowania .To,że podajecie linki na forum świadczy tylko i wyłącznie o waszej bezmyślności i głupocie.Nie chodzi mi tu o linki do firm wysyłających próbki ale o adresy mailowe firm ,które mają wam przesłać firmowe upominki.Moja firma wysyłała upominki klientom i sporadycznie kolekcjonerom,którzy o to poprosili.Na skutek waszej działalności ,drogie panie,mamy zawaloną skrzynkę mailową przeznaczoną dla naszych klientów i kontrahentów.Wszystkie wasze maile muszą być usuwane-i to my ,w dziale marketingu mamy dodatkową pracę. Skutek tego jest taki,że teraz upominków nie dostanie od nas nikt.Jestem pewna,że większość firm postępuje podobnie,dlatego w większości przypadków możecie się panie pożegnać z upominkami,które próbowałyście wyłudzić pozdrawiam i życzę rozsądku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..
Totalna_ masakra...widze że nad tym tekstem długo myślałaś edit produkowalaś się...jednym słowem ( no może dwoma:D)totalna_masakra ...hehe..kolejny powód do śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jakie świecące kostki lodu
codzi?Możecie podać linka ze zdjęciem tych kostek? Z góry thx:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki jok3r za linka
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna_masakra
śmieszne jest to ,co się tutaj wyprawia-bezmyślność ludzi,która powoduje to,że inni ludzie mają dodatkową bezsensowną pracę. notabene,z uprzejmością też u was źle jak widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiste te świecące kostki
starsznie mi się podobają:)Pewnie super wygladają drinki z tymi kostkami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i znowu jestem :P tesknilyscie?? Pozdroo wsyztskim aszczegolnie jok3r buziaki wielkie ty nas rozpieszczasz po prostu. Becauseiloveyou czy ty masz jakis problem?? Przecyztaj sobie nazwe tego topicu jesczze raz a moze jeszcze 2 i wiecej az do skutku poki zrozumiesz jego sens. jok3r wykazala dobra wole zaangazowala sie w zycie tego topicu i poswiecila swoj wolny czas zeby wyszukac nam tych adresow zebysmy skorzystaly z tego czego potrzebujemy. A ty wielka dama ktora nie zrobila nic w tmy kierunku tylko to krytykujesz i to bez uzasadnienia. A moge sobie dac reke uciac ze napewno skorzystlas z tych linkow ktore podala nam kolezanka. I wlansie od takich bzdurek od slowa do slowa zaczynaja sie wielkie klotnie. Co do pani ktorej zapychamy skrzynke i dajemy dodatkowa prace no coz podejscie do klienta nawet potencjalneggo z pani firmy jest godne pozalowania. Zbesztala nas pani wyzywajac od wyludzaczek ... zrestza no comment. Pani tez powinna odzyskac troche rozsadku. Pozdrooo dla zaangazowanych :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalna_masakra
może powinno się podać wasze maile na jakimś forum informacją dzieki której wszyscy odwiedzający to forum zasypywaliby was mailami? a poza tym to nie podejście do klienta - mogę was zapewnić,że nasi klienci-bez wyjątku wszyscy są z naszych produktów zadowoleni.A jeżeli chodzi o wyłudzanie to innym słowem nie można nazwać tego,co robicie. Dobrej nocy życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..
Totalna_masakra nie mam pojęcia czemu wypisujesz na tym forum te bzdury..każdy ma swój rozsądek i wie co robi..zresztą i tak nie wierze abyś pracował/a w tak znanej firmie. A podejscia do ludzi to poprostu gratuluje... ps. uważaj mamy wiele "podszywaczek" zastrzeż sobie nick:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie tylko sprawdzam ile wpisów przybyło ale to juz ie te czasy... z drugiej strony nie ma tyle do czytania:) mam pytanko... cvo sie stalo jak wysłałm wiele razy ten sam formularz po próbki - wypełniłam kilka razy bo myslalm ze nie poszlo i dlatego a sie okazało ze poszlo... czy dostane pare razy te próbki (o byly perfumy) czy zignorują czy też bede miala jakies problemy przez to? prosze odpowiedzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja prawdopodobnie wyślą Ci tylko raz. Ja też kiedyś wysłałam 3 razy przez pomyłkę i dostałam tylko raz próbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja- albo nie wyślą wogóle, albo raz albo kilka to zależy już od nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Wam dziewczyny:) mam nadzieje ze nie bede miala przez to jakichś problemów... ja naprawde nie chcialam źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×